Zobrazených 1–16 z 28 výsledkov

 • Zľava! Xucker - Malinový džem 220 g

  Xucker – Malinový džem 220 g

  4,95 

  Malinový džem má oproti podobným produktom o 85 % menej cukru, pretože je dosladený xylitolom. Neobsahuje žiadne konzervanty ani farbivá, a naopak sa môže pochváliť 76,3% podielom malín, vďaka čomu vynikne skutočná ovocná chuť. Džem sa dá použiť do dezertov alebo napríklad natrieť na pečivo.

 • Zľava! Xucker Biela čokoláda Kokos & Vločky 10 x 80 g

  Xucker Biela čokoláda Kokos & Vločky 10 x 80 g

  17,95 

  Biela čokoláda s kokosom a vločkami bez pridaného cukru a palmového oleja, ktorá si vás získa svojou unikátnou chuťou. Výnimočnému zloženiu čokolády dominuje prírodné sladidlo xylitol, ktoré je podobné sacharóze, no obsahuje približne o 40 % menej kalórií. Vďaka tomu je čokoláda skvelou alternatívou pre zdravé maškrtenie, ale dokonale sa hodí aj na zdobenie kaší, zdravých dezertov alebo palaciniek.

 • Zľava! Xucker Bronxe erythriol 1000 g

  Xucker Bronxe erythriol 1000 g

  17,95 

  Bronxe erytritol je určený každému, kto miluje typickú chuť, farbu i vôňu trstinového cukru, ale snaží sa znížiť príjem kalórií. Táto hnedá forma bezkalorického erytritolu si vás získa po prvom vyskúšaní. Skvele sa hodí na prípravu nepečených dobrôt, do kávy alebo čaju. Navyše oceníte, že sa na rozdiel od cukru podieľa na udržaní mineralizácie zubov.

 • Zľava! Xucker Chocolate Drops bielá čokoláda 750 g biela čokoláda

  Xucker Chocolate Drops bielá čokoláda 750 g biela čokoláda

  20,95 

  White Chocolate Drops sú kúsky bielej čokolády bez pridaného cukru, ktoré sú sladené len prírodným sladidlom Xylitol. Sú ideálne na pečenie cookies, muffinov, výrobu čokoládových poliev, domáceho müsli, ale hodia sa aj na ochutenie kaše alebo jogurtu.

 • Zľava! Xucker Chocolate Drops tmavá čokoláda 200 g horká čokoláda

  Xucker Chocolate Drops tmavá čokoláda 200 g horká čokoláda

  6,95 

  Dark Chocolate Drops sú kúsky tmavej čokolády bez pridaného cukru, ktoré sú sladené len prírodným sladidlom Xylitol. Sú ideálne na pečenie cookies, muffinov, výrobu čokoládových poliev, domáceho müsli, ale hodia sa aj na ochutenie kaše alebo jogurtu.

 • Zľava! Xucker Chrumkavé sušienky 125 g

  Xucker Chrumkavé sušienky 125 g

  3,95 

  Chrumkavé sušienky sú lahodnou pochúťkou, ktorá vznikla delikátnym spojením ovsených vločiek a jemnej čokolády. Skvelo si ich vychutnáte ku káve, čaju alebo len tak cez deň na doplnenie energie bez výčitiek. Chrumkavé sušienky sa vyznačujú nízkym obsahom cukru, sú bez palmového oleja a zaručene uspokoja vašu chuť na sladké.

 • Zľava! Xucker čokoláda slaný karamel 10 x 80 g

  Xucker čokoláda slaný karamel 10 x 80 g

  17,95 

  Čokoláda s príchuťou slaný karamel bez pridaného cukru a palmového oleja, ktorá si vás získa svojou unikátnou chuťou. Výnimočnému zloženiu čokolády dominuje prírodné sladidlo xylitol, ktoré je podobné sacharóze, no obsahuje približne o 40 % menej kalórií. Vďaka tomu je čokoláda skvelou alternatívou pre zdravé maškrtenie, ale dokonale sa hodí aj na zdobenie kaší, zdravých dezertov alebo palaciniek.

 • Zľava! Xucker Cukríky 50 g exotic

  Xucker Cukríky 50 g exotic

  2,95 

  Cukríky sú sladká radosť sviežej chuti, ktorú si zachovávajú aj bez cukru. Sú sladené iba xylitolom, ktorý prispieva k udržaniu mineralizácie zubov. Vďaka tomu sú tieto cukríky šetrnejšie k nášmu chrupu než klasické verzie s obsahom cukru. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa a zahnať tak chuť na sladké.

 • Zľava! Xucker Džem z červeného ovocia 220 g

  Xucker Džem z červeného ovocia 220 g

  4,95 

  Džem z červeného ovocia má oproti podobným výrobkom o 85 % menej cukru. O sladkú chuť sa postará sladidlo xylitol, vďaka čomu je vhodný aj pri chudnutí. Džem má 74,5% podiel ovocia, konkrétne ide o kombináciu jahôd, višní, malín a červených ríbezlí, ktoré vytvoria dokonalú súhru chutí.

 • Zľava! Xucker Erythritol Light 1000 g

  Xucker Erythritol Light 1000 g

  11,95 

  Sladidlo Erythritol Light je prírodná náhrada cukru z kukurice bez GMO. Je výbornou alternatívou bežného cukru, a dokonca neobsahuje žiadne kalórie a má nízky glykemický index. Jeho sladivosť zodpovedá približne 70% sladkosti bežného a trstinového cukru.

 • Zľava! Xucker Erythritol porciované balenie 50 x 5 g

  Xucker Erythritol porciované balenie 50 x 5 g

  4,95 

  Sladidlo Erythritol Light je prírodná náhrada cukru z kukurice bez GMO. Je výbornou alternatívou bežného cukru, a dokonca neobsahuje žiadne kalórie a má nízky glykemický index. Jeho sladivosť zodpovedá približne 70% sladkosti bežného a trstinového cukru.

 • Zľava! Xucker Hot Chocolate 800 g

  Xucker Hot Chocolate 800 g

  10,95 

  Hot chocolate je horúca čokoláda v prášku bez obsahu cukru, pretože je sladený výhradne prírodným sladidlom xylitol. Máte radi sladké, ale chcete mať príjem cukru pod kontrolou? Pripravte si chutný horúci nápoj bez GMO, cukru, ktorý je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava! Xucker Kečup sladený erytritolom 500 ml

  Xucker Kečup sladený erytritolom 500 ml

  4,10 

  Kečup sladený erytritolom je ideálny pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Neobsahuje žiadny pridaný cukor, a tak je skvelou alternatívou ku klasickým kečupom. Má lahodnú chuť, ktorá výborne doplní teplé aj studené pokrmy. Jeho prirodzené paradajkové tóny skvelo vyniknú s mäsom, pečenými hranolkami, ale tiež s toastmi alebo napríklad v šalátoch.

 • Zľava! Xucker Marhuľový džem 220 g

  Xucker Marhuľový džem 220 g

  4,95 

  Marhuľový džem má oproti podobným produktom o 80 % menej cukru, pretože je dosladený xylitolom. Neobsahuje žiadne konzervanty ani farbivá, a naopak sa môže pochváliť 75,7 % podielom marhúľ, vďaka čomu vynikne skutočná ovocná chuť. Džem sa dá použiť do dezertov alebo napríklad natrieť na pečivo.

 • Zľava! Xucker Mliečna čokoláda 10 x 80 g

  Xucker Mliečna čokoláda 10 x 80 g

  18,50 

  Mliečna čokoláda vyniká tým, že má oproti bežným mliečnym čokoládam o 70 % menej cukru, skvelo ho však nahrádza sladidlo xylitol. Vďaka 38% obsahu kakaa si vychutnáte nefalšovanú čokoládovú chuť. Túto sladkosť môžete využiť pri príprave dezertov alebo ju maškrtiť samostatne po kockách alebo riadkoch.

 • Zľava! Xucker Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 10 x 80 g

  Xucker Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 10 x 80 g

  22,95 

  Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami má o 75 % menej cukru než ostatné podobné výrobky. Pätinu zloženia tvoria chrumkavé lieskové oriešky, ktoré sa skvelo dopĺňajú s kvalitným kakaom. Na čokoláde si můžete zamaškritiť aj v prípade, že si strážite líniu. Skvelo doplní vaše dezerty, vychutnať si ju však môžete aj samotnú.