Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Zľava! X-Gamer Premium Popcorn 350 g sladké a slané

  X-Gamer Premium Popcorn 350 g sladké a slané

  3,50 

  Premium Popcorn je lahodným základom na prípravu obľúbených pukancov. Obsahuje starostlivo vyberanú kukuricu, ktorá má svoju poctivú chuť. V jej zložení nechýba vysoký obsah vlákniny dôležitej pre zdravé trávenie. Váš milovaný snack si navyše v tejto verzii môžete vychutnať bez lepku, GMO či alergénov. Plusom je aj veľmi jednoduchá a rýchla príprava.

 • Zľava! X-Gamer X-Shotz 10 g hyper berries

  X-Gamer X-Shotz 10 g hyper berries

  2,10 

  X-Shotz je energetický drink v podobe prášku, ktorý boostne vaše hráčske zmysly. Chutí sladko ako víťazstvo aj napriek tomu, že neobsahuje takmer žiadny cukor. Vznikol vďaka inovatívnej formule, ktorá v sebe kombinuje taurín a kofeín, ktorý pôsobí ako stimulant. Nechýba ani komplex minerálnych látok a vitamíny B6 či B12, ktoré majú vplyv na zníženie únavy a vyčerpania.

 • Zľava! X-Gamer X-Tubz 600 g fuzzbery

  X-Gamer X-Tubz 600 g fuzzbery

  35,95 

  X-Tubz je predtréningovka pre e-športovcov vo forme prášku, ktorá chutí sviežo a sladko ako víťazstvo. Obsahuje efektívne látky ako taurín a kofeín, ktorý pôsobí ako stimulant. Vďaka komplexu vitamínov má vplyv na zníženie únavy. Je tak ideálny pre hráčov, ktorí chcú byť v strehu počas každého zápasu.