Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava!

  Wasa Celozrnné ražné chlebíčky Volkoren 260 g

  2,39 

  Zloženie Celozrnná ražná múka, droždie, soľ. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 1390 kJ / 330 kcal Tuky 2 g z toho nasýtené tuky 0,4 g Sacharidy 58 g z toho cukry 1,5 g Vláknina 20 g Bielkoviny 10 g Soľ 1,25 g Upozornenie Skladujte v suchu, chráňte pred mrazom a priamym…

 • Zľava!

  Wasa Delikatess 270 g

  2,19 

  Knäckebroty Delikatess sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Fibre 230 g

  2,39 

  Knäckebroty Fibre sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Gluten free 240 g

  5,99 

  Knäckebroty Gluten Free sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Knäckebroty Paradajky a Bazalka 40 g

  1,19 

  Sandwich Paradajky a Bazalka sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Original 200 g

  2,39 

  Knäckebroty Original Crisp sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Šport 275 g

  2,39 

  Knäckebroty Sport sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.