Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava! Wasa Delikatess 12 x 270 g

  Wasa Delikatess 12 x 270 g

  25,95 

  Knäckebroty Delikatess sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava! Wasa Fibre 12 x 230 g

  Wasa Fibre 12 x 230 g

  27,95 

  Knäckebroty Fibre sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava! Wasa Gluten free 12 x 240 g

  Wasa Gluten free 12 x 240 g

  78,95 

  Knäckebroty Gluten Free sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava! Wasa Knäckebroty Paradajky a Bazalka 24 x 40 g

  Wasa Knäckebroty Paradajky a Bazalka 24 x 40 g

  28,95 

  Sandwich Paradajky a Bazalka sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava! Wasa Knäckebroty Volkoren 12 x 260 g

  Wasa Knäckebroty Volkoren 12 x 260 g

  27,95 

  Knäckebroty Volkoren sú chrumkavé krekry z celozrnnej ražnej múky, ktoré poslúžia ako chutný snack alebo alternatíva pečiva. Môžete si ich vychutnať samostatne alebo v kombinácii so šunkou, syrom, zeleninou či obľúbenou nátierkou. Výhodou oproti klasickému bielemu pečivu je, že tieto knäckebroty majú vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie.

 • Zľava! Wasa Original 18 x 200 g

  Wasa Original 18 x 200 g

  40,95 

  Knäckebroty Original Crisp sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava! Wasa Šport 12 x 275 g

  Wasa Šport 12 x 275 g

  27,95 

  Knäckebroty Sport sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.