Zobrazených 1–16 z 28 výsledkov

 • Zľava!

  FORM IV – závažie na ruky a nohy 2 x 1 kg SPOKEY

  12,95 

  Závažia na zápästia a členky FORM IV 2 x 1 kg sú 2 kusy závaží, vďaka ktorým zvýšite intenzitu svojho cvičenia. Hodia sa na jogging alebo silový tréning, a posilníte nimi vrchnú aj spodnú časť tela. Zapínajú sa suchým zipsom, čo zabezpečuje ich stabilitu počas aktivity.

 • Zľava!

  Spokey ATLAN II Posilovacie kliešte

  4,95 

  Posilňovacie kliešte ATLAN II vám umožnia kvalitne precvičiť svaly predlaktia, zápästia a zlepšiť stisk. Fungujú na základe pružinového odporu a sú vyrobené z odolného materiálu. Majú protišmykové rukoväte a v balení nájdete 2 kusy, vďaka čomu precvičíte obe ruky naraz.

 • Zľava!

  Spokey COM FORM IV Závažie na zápästie 2 x 1 kg

  9,95 

  Závažia na zápästia COM FORM IV 2 x 1 kg sú 2 kusy závaží, vďaka ktorým zvýšite intenzitu svojho cvičenia. Hodia sa na jogging alebo silový tréning, a posilníte nimi vrchnú časť tela. Zapínajú sa suchým zipsom, čo zabezpečuje ich stabilitu počas aktivity.

 • Zľava!

  Spokey COM FORM IV Závažie na zapästie 2 x 1,5kg modré

  12,55 

  Závažia na zápästia COM FORM IV 2 x 1,5 kg sú 2 kusy závaží, vďaka ktorým zvýšite intenzitu svojho cvičenia. Hodia sa na jogging alebo silový tréning, a posilníte nimi vrchnú časť tela. Zapínajú sa suchým zipsom, čo zabezpečuje ich stabilitu počas aktivity.

 • Zľava!

  Spokey Cubi bandáž na lakeť

  5,45 

  Bandáž na lakeť neoprénová CUBI U je bandáž univerzálnej veľkosti, ktorá spevní váš lakeť a zníži svalové napätie či opuch. Vďaka elastickému materiálu sa lepšie prispôsobí kĺbu a za pomoci suchého zipsu ju upevníte, a zamedzíte jej pohybu na lakti.

 • Zľava!

  Spokey FITBAND bandáž zápästia neoprénová

  3,45 

  Bandáž na zápästie neoprénová FITBAND je skvelá pomôcka na spevnenie zápästia, zníženie bolesti, opuchu a svalového napätia. Vďaka elastickému neoprénu sa pohodlne prisposobí vášmu zápästiu a za pomoci suchého zipsu ju komfortne upevníte, a zamedzíte jej pohybu na zápästí.

 • Zľava!

  Spokey Fitness masážny valec LUCA EKO

  28,29 

  Fitness masážny valec LUCA EKO je praktická pomôcka na masáž a uvoľnenie svalov, ktorá by nemala chýbať žiadnemu športovcovi. Pred tréningom pomôže s prekrvením svalov a po jeho skončení podporí ich uvoľnenie. Využijú ho ale aj ľudia, ktorí sa potrebujú natiahnuť alebo uvoľniť stuhnutý chrbát po ťažkom pracovnom dni.

 • Zľava!

  Spokey FORM IV Závažie na ruky a nohy 2 x 0,5kg

  8,95 

  Závažia na zápästia a členky FORM IV 2 x 0,5 kg sú 2 kusy závaží, vďaka ktorým zvýšite intenzitu svojho cvičenia. Hodia sa na jogging alebo silový tréning, a posilníte nimi vrchnú aj spodnú časť tela. Zapínajú sa suchým zipsom, čo zabezpečuje ich stabilitu počas aktivity.

 • Zľava!

  Spokey Masážny a penový valec na cvičenie ROLL 2v1

  18,55 

  Masážny a penový valec na cvičenie ROLL 2v1 je unikátna fitness pomôcka pre všetkých, ktorí chcú podporiť regeneráciu pomocou masáže alebo sa pretiahnuť po ťažkom pracovnom dni. Je zložený z dvoch dielov, z ktorých každý môžete používať aj samostatne. Vnútorný je vyrobený z mäkkej peny a je ideálny na preťahovanie. Vonkajší zas vďaka vrúbkovaniu skvele poslúži na masáž.

 • Zľava!

  Spokey MUSTO bandáž na koleno neoprénová

  5,55 

  Neoprénová bandáž na koleno MUSTO je skvelá pomôcka na stabilizovanie vášho kolenného kĺbu. Vďaka dvom suchým zipsom dokážete ideálnu upevniť bandáž, a tým lepšie zabezpečíte ochranu kolena počas intenzívneho tréningu. Bandáž izoluje vlhkosť, chráni pred odrením a zvyšuje prietok krvi.

 • Zľava!

  Spokey Nico Eko

  52,95 

  Podložka na cvičenie Nico Eko Yoga je navrhnutá pre vaše maximálne pohodlie počas cvičenia. Má ekologický materiál, ktorý tvorí zo 75 % recyklovateľný TPE (termoplastický elastomer) a zvyšných 25 % zastupujú prírodné suroviny (šupky ryže a bambus). Je ľahká a má veľmi dobré tlmiace a protišmykové vlastnosti. Skvelo sa hodí na jógu, posilňovanie či strečing.

 • Zľava!

  Spokey Pás na cvičenie jógy Yoga Tape

  5,95 

  Pás na cvičenie jógy Yoga Tape patrí medzi praktické fitness príslušenstvo, ktoré vám pomôže pri jóge, pilatese a strečingových cvikoch. Na oboch koncoch tohto elastického pásu sa nachádzajú uzavreté slučky, ktoré slúžia na jeho lepšie uchopenie počas prevedenia cvikov. Na páse sa navyše nachádzajú aj vyobrazenia základných cvikov, ktorými sa pri tréningu môžete inšpirovať.

 • Zľava!

  Spokey Podlozka na cvicenie Lightmat II 4mm sivá

  10,45 

  Podložka na cvičenie Lightmat II je neodmysliteľným vybavením každého športovca. Má hrúbku 4 mm a je protišmyková. Vďaka tomu vám zaručí stabilitu a komfort pri posilňovaní, cvičení jógy alebo pilates. Navyše je jednoducho zrolovateľná a môžete ju nosiť všade so sebou.

 • Zľava!

  Spokey Podlozka na cvicenie Lightmat II 6mm tyrkysova

  14,95 

  Podložka na cvičenie Lightmat II je nenahraditeľným vybavením každého športovca. Má hrúbku 6 mm, vďaka čomu je mäkšia a maximálne pohodlná. Navyše je protišmyková. Zažijete s ňou tak pocit stability a komfortu pri posilňovaní, cvičení jógy alebo pilates. Môžete ju jednoducho zrolovať a vziať kamkoľvek so sebou.

 • Zľava!

  Spokey Podložka na cvičenie Puzzle Mat SCRAB Blue

  19,95 

  Podložka na cvičenie Puzzle Mat SCRAB Blue je praktické fitness príslušenstvo, ktoré slúži na ochranu podlahy a zároveň, ponúka pohodlný priestor na cvičenie. Vďaka pevnému a odolnému materiálu skvelo tlmí pád závaží, čo oceníte najmä pri domácich tréningoch. V balení sa nachádzajú 4 kusy “puzzle”, z ktorých si môžete vyskladať plochu na cvičenie vo veľkosti a tvare, v akom potrebujete.

 • Zľava!

  Spokey Posilňovacia guma Cross band POWER II 0-13 kg Light Grey

  4,95 

  Posilňovacia guma Cross band POWER II 0-13 kg Light Grey je odporová guma s uzavretým obvodom, ktorá vám poslúži na precvičenie celého tela. Vďaka vysoko kvalitnému, pevnému materiálu zaručuje bezpečnosť a pohodlie počas celej doby cvičenia. Posilňovacia guma má odpor 0 až 13 kg.