Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Zľava!

  Smaakt BIO Chlebovník rôznolistý Jackfruit 500 g

  4,05 

  Bio Chlebovník rôznolistý Jackfruit je pre svoju štruktúru využívaný vegetariánmi a vegánmi ako náhrada mäsa. Jedná sa o ovocie, ktoré je rozšírené predovšetkým v Ázií. 100 gramov jackfruitu v náleve má len 23 kcal, vďaka tomu sa výborne hodí do diéty. Dochutiť si ho môžete presne podľa svojich preferencií, a nahradiť tak úplne mäso v pokrme.

 • Zľava!

  Smaakt BIO Kečup 300 g

  2,40 

  BIO Kečup je kvalitný kečup z paradajok, ktorý je dosladený len agávovým sirupom. Nevyskytuje sa v ňom teda žiadny rafinovaný cukor. Kečup je rastlinného pôvodu, takže si na ňom môžu pochutnať vegetariáni aj vegáni. Využijú ho napríklad ako dip alebo ingredienciu na prípravu omáčok.

 • Zľava!

  Smaakt Bio Seitan Spicy 350 g

  4,55 

  Bio Seitan Spicy je rastlinná náhrada mäsa, ktorá má na 100 gramov len 95 kcal a 18 gramov bielkovín. Vďaka tomu prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty, čo je cieľ nielen športujúcej časti populácie. Je ochutený ľahko pikantným korením, a výborne sa tak hodí do studenej aj teplej kuchyne. Pochutia si na ňom vegetariáni aj vegáni.

 • Zľava!

  Smaakt BIO Tempeh 400 g

  3,25 

  Bio Tempeh je náhrada mäsa, ktorá sa vyrába zo sóje. V kuchyni ho používajú nielen vegetariáni, ale aj vegáni. V 100 gramoch tempehu prijmete 17 gramov rastlinných bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a tvorbe svalovej hmoty, a 5,6 gramov vlákniny.

 • Zľava!

  Smaakt BIO Tofu Natural 500 g

  3,65 

  Bio Tofu Natural je rastlinná náhrada mäsa, ktorá v 100 g obsahuje približne 7,2 gramov bielkovín, vďaka čomu prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty. S obľubou si na ňom pochutnajú vegetariáni a vegáni, ktorí tofu využívajú v studených aj teplých pokrmoch.