Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

 • Zľava! SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-3 Skyscraper Black XL

  SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-3 Skyscraper Black XL

  99,95 

  Dámske kompresné legíny Series-3 Skyscraper sú navrhnuté s ohľadom na potreby tých najnáročnejších športovkýň. Kompresia pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu, čo môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Legíny sú z veľmi príjemného materiálu s pohodlným strihom. Majú vysoký pás a perfektne tvarujú pozadie.

 • Zľava! SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-5 Skyscraper Black M

  SKINS Dámske Kompresné Legíny Series-5 Skyscraper Black M

  129,95 

  Dámske kompresné legíny Series-5 Skyscraper sú navrhnuté s ohľadom na potreby tých najnáročnejších športovkýň. Vysoká kompresia pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu, čo môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Legíny majú navyše vysoký pás a strih, ktorý krásne tvaruje pozadie. Nechýbajú ani reflexné logá a vrecko v oblasti bedier, do ktorého dáte telefón, kľúče či iné drobnosti. Sú ideálne aj na tie najintenzívnejšie tréningy.

 • Zľava! SKINS Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 Black S

  SKINS Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 Black S

  84,95 

  Dámske kompresné tričko Thermal Long Sleeve Series-3 je vyrobené z unikátnej tkaniny, ktorá spoľahlivo odvádza pot a navyše vás udrží v teple aj pri tréningu v mrazoch. Vďaka kompresii pomáha tričko znižovať vibráciu svalov pri športe. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Prímes elastanu zabezpečí, že vám bude perfektne sedieť, a tak si môžete každý pohyb vychutnať na maximum.

 • Zľava! SKINS Dámske šortky X-Fit Series-3 Black XL

  SKINS Dámske šortky X-Fit Series-3 Black XL

  44,95 

  Dámske šortky X-Fit Series-3 vynikajú príjemným materiálom, ktorý padne skvelo každej postave. Majú dve vrstvy, pričom tá vnútorná je obtiahnutá a vonkajšia voľnejšia. Vďaka tomu nemusíte mať strach, že by ste boli pri športe príliš odhalené. Skvele odvádzajú pot, a preto sú vhodné na silový i vytrvalostný tréning.

 • Zľava! SKINS Kompresné legíny Series-3 Long Tights Black XXL

  SKINS Kompresné legíny Series-3 Long Tights Black XXL

  99,95 

  Kompresné legíny Series-3 Long Tights vynikajú svojím dizajnom i funkčnosťou. Vysoká kompresia v oblasti členkov, zadku, kvadricepsov a hamstringov pomáha znižovať vibrácie svalov počas tréningu. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Legíny majú jednoduchý dizajn s reflexnými prvkami, vďaka ktorým sa hodia aj na vonkajšie športy.

 • Zľava! SKINS Kompresné legíny Series-5 Long Tights Black XXL

  SKINS Kompresné legíny Series-5 Long Tights Black XXL

  129,95 

  Kompresné legíny Series-5 Long Tights Black sú kvalitný kúsok, ktorý ponúka kompresiu pre hlavné svalové skupiny nôh, vrátane lýtok, sedacích svalov, kvadricepsov a hamstringov. Zároveň znižujú vibrácie svalov, zvyšujú pohodlie a maximálne tak podporia váš výkon počas tréningu.

 • Zľava! SKINS Kompresné legíny Series-5 Travel and Recovery Grey XXL

  SKINS Kompresné legíny Series-5 Travel and Recovery Grey XXL

  159,95 

  Kompresné legíny Series-5 Travel and Recovery Grey sú kombináciou dlhých legín a kraťasov, vďaka čomu ponúkajú maximálne pohodlie. Sú navrhnuté tak, aby zlepšovali prietok krvi vo svaloch a zvýšili tak efektivitu vašich tréningov. Ponúkajú najvyššiu úroveň kompresie a majú prémiový dizajn.

 • Zľava! SKINS Kompresné ponožky Performance Series-3 Black S

  SKINS Kompresné ponožky Performance Series-3 Black S

  39,95 

  Kompresné ponožky Performance Series-3 Black sú špičkové funkčné ponožky s gradientnou kompresiou. Sú navrhnuté aby zlepšovali prísun krvi a kyslíka do aktívnych svalov, vďaka čomu môže dochádzať k lepšiemu odvádzaniu laktátu zo svalov. To v konečnom dôsledku prispieva k efektívnejšiemu výkonu, ale aj maximálnemu pohodliu počas tréningov.

 • Zľava! SKINS Kompresné šortky Series-1 Half Tights Black XXL

  SKINS Kompresné šortky Series-1 Half Tights Black XXL

  54,95 

  Kompresné šortky Series-1 Half Tights sú vytvorené tak, aby ste sa v nich cítili skvelo pri silových i vytrvalostných tréningoch. Stredný stupeň kompresie pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu, čo môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Vďaka prímesi elastanu vám navyše budú perfektne sedieť, a tak si môžete každý pohyb vychutnať na maximum.

 • Zľava! SKINS Kompresné šortky Series-5 Black XXL

  SKINS Kompresné šortky Series-5 Black XXL

  99,95 

  Kompresné šortky Series-5 vynikajú pohodlným strihom a funkčným materiálom, ktorý spoľahlivo odvádza pot. Majú vysoký stupeň kompresie, ktorá pomáha znižovať vibráciu svalov počas športu. To môže prispieť k väčšiemu pohodliu a lepším výkonom. Vďaka prímesi elastanu vám navyše budú perfektne sedieť, a tak si môžete každý pohyb vychutnať na maximum.

 • Zľava! SKINS Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 Grey XXL

  SKINS Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 Grey XXL

  99,95 

  Kompresné tričko Long Sleeve Series-5 je funkčné tričko navrhnuté pre tých najnáročnejších športovcov. Vďaka kvalitnému materiálu s vysokým stupňom kompresie zaisťuje maximálny komfort a podporu aj počas najintenzívnejších tréningov. Má sieťované panely v oblasti hrudníka a chrbtice pre lepšiu priedušnosť. Perfektne sa prispôsobí postave a neobmedzuje v pohybe. Je preto ideálne na silový tréning, beh a iné športové aktivity.

 • Zľava! SKINS Športová podprsenka Active Series-3 Black M

  SKINS Športová podprsenka Active Series-3 Black M

  54,95 

  Športová podprsenka Active Series-3 je funkčná podprsenka so strednou úrovňou opory pre milovníčky behu, fitness a ďalších športov. Má moderný dizajn s vykrojeným chrbtom, ktorý zvýrazní vašu ženskosť. Okrem toho perfektne odvádza pot počas cvičenia, čo zaisťuje maximálny komfort. Využijete ju na tréning v posilňovni, ale aj na beh, cyklistiku a raketové či tímové športy.

 • Zľava! SKINS Športové tričko Series-3 Grey XXL

  SKINS Športové tričko Series-3 Grey XXL

  44,95 

  Športové tričko Series-3 je perfektná voľba v prípade, že hľadáte štýlové a zároveň kvalitné športové oblečenie. Ide o kúsok vyrobený z polyesteru, vďaka čomu dobre odvádza pot a sieťová časť zlepšuje aj prúdenie vzduchu. Zdobí ho strieborné reflexné logo a nápis SKINS na zadnej strane. Pomôže vám zostať v suchu počas rôznych športových aktivít ako beh, silový tréning a podobne.