Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

 • Zľava!

  Redcon1 Beta Alanín 96 g

  7,95 

  Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina vo forme dobre rozpustného prášku, ktorá je potrebná pre tvorbu karnozínu. Ten dokáže regulovať mieru zakyslenia svalov počas športovej aktivity súvisiaceho s kyselinou mliečnou. Z toho dôvodu patrí beta alanín k vyhľadávaným doplnkom stravy medzi športovcami, ktorí chcú vždy podať maximálny výkon.

 • Zľava!

  Redcon1 Breach 300 g tigers blood

  14,95 

  Breach je zmes obsahujúca 6 g aminokyselín s rozvetveným reťazcom v jednej dávke. V zložení tak nájdete l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 2:1:1. Tieto esenciálne aminokyseliny sú dôležité pre syntézu bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Naše telo si ich však nedokáže vytvoriť, a tak mu ich musíme pravidelne dodávať.

 • Zľava!

  Redcon1 Cluster Bomb 772 g bez príchute

  24,95 

  Cluster Bomb je unikátny zdroj sacharidov, ktorý vám zaistí prísun energie, a to nielen v priebehu intenzívnych športových výkonov. Telo ho dokáže rýchlo absorbovať a poskytnúť tak energiu pracujúcim svalom, vďaka čomu budete schopní opäť makať na maximum. Je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý stačí zmiešať s vodou a vypiť. Jedna dávka má 25 g sacharidov a 100 kcal.

 • Zľava!

  Redcon1 Double Tap 120 kaps.

  27,55 

  Double Tap kaps je spaľovač tukov vo forme kapsúl. Ide o veľmi vhodný a komplexný doplnok do diéty, ktorý obsahuje niekoľko účinných zložiek. Má vysoký podiel L-karnitínu, ale nájdete v ňom tiež extrakt zo zeleného čaju. Zároveň obsahuje kofeín, ktorý patrí medzi stimulanty a používa sa na povzbudenie pred fyzickým aj psychickým výkonom.

 • Zľava!

  Redcon1 Double Tap 200 g mango jahoda

  27,55 

  Double Tap je spaľovač tukov vo forme prášku. Ide o veľmi vhodný a komplexný doplnok do diéty, ktorý obsahuje niekoľko účinných zložiek. Má vysoký podiel L-karnitínu, ale nájdete v ňom tiež extrakt zo zeleného čaju a cholín. Zároveň obsahuje dikofeín, ktorý pôsobí ako stimulant.

 • Zľava!

  Redcon1 Glutamín

  12,95 

  Glutamín je neesenciálna aminokyselina v prášku, ktorá je súčasťou bielkovín. Tie prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty, ako aj k udržaniu zdravých kostí. Počas intenzívneho tréningu dochádza k jej rýchlemu poklesu, a preto je dôležité dopĺňať glutamín zo stravy alebo z výživových doplnkov. V jednej dávke prijmete 5 g glutamínu.

 • Zľava!

  RedCon1 Grunt 285 g mango

  19,95 

  Grunt je zmes všetkých esenciálnych aminokyselín, ktoré si vaše telo nedokáže samé vyrobiť, a tak je potrebné ich pravidelne dopĺňať. Aminokyseliny majú v tele nezastupiteľnú úlohu, pretože sa podieľajú na syntéze bielkovín, ktoré sú dôležité pre udržanie a rast svalovej hmoty. Zmes je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý môžete pridať do vody aj iného nápoja.

 • Zľava!

  Redcon1 Kreatín monohydrát 300 g

  9,95 

  Kreatín monohydrát obsahuje túto ľahko vstrebateľnú formu kreatínu, ktorá zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu veľmi intenzívneho cvičenia. Vďaka silnejšiemu tréningovému impulzu tak môžete podporiť rast svalov aj sily. V jednej dávke získate 5 g kreatín monohydrátu, čo je jeho vedecky overená a funkčná dávka. Čo sa týka účinnosti a bezpečnosti, kreatín patrí medzi najviac preštudované doplnky stravy.

 • Zľava!

  Redcon1 L-Citrulín 180 g

  9,95 

  L-Citrulín obsahuje 3 g prírodnej formy aminokyseliny citrulínu v jednej dávke, ktorá sa využíva na podporu fyzického výkonu, oddialenie únavy a zlepšenie regenerácie. Patrí medzi vyhľadávané doplnky stravy medzi silovými a vytrvalostnými športovcami, a to najmä vďaka účinkom na lepšie prekrvenie svalov pri cvičení.

 • Zľava!

  Redcon1 MRE 3400 g jahodový shortcake

  49,95 

  Náhrada stravy MRE je unikátna dobre rozpustná zmes živín, ktorá vyniká jedinečným zložením z bežných potravín. Obsahuje výnimočnú zmes bielkovín v podobe hovädzieho, lososového, kuracieho, vaječného, ryžového a hrachového proteínu, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Ďalej ako zdroj kvalitných sacharidov oceníte ovsenú múku, batáty a jamy (Dioscorea villosa). Hodí sa kedykoľvek v priebehu dňa ako náhrada jedla alebo na doplnenie energie.

 • Zľava!

  Redcon1 MRE Bar 67 g čokoládové kúsky a cookie

  1,95 

  MRE Bar je nutrične vyvážená náhrada stravy vo forme lahodnej tyčinky s poctivou dávkou 20 g kvalitných bielkovín. Je unikátna v tom, že je vyrobená z bežných surovín, ako sú vajce, losos, ovos alebo sladké zemiaky. Vďaka tomu je tak ideálnou alternatívou jedla na cestách alebo kedykoľvek počas dňa na doplnenie energie, bielkovín a ďalších živín.

 • Zľava!

  Redcon1 Náhrada stravy MRE Lite 870 g vanilkový koktejl

  29,95 

  Náhrada stravy MRE Lite obsahuje výnimočnú zmes bielkovín z bežne dostupných potravín v podobe hovädzieho, lososového, kuracieho, vaječného, ryžového a hrachového proteínu. Pýši sa tak až 25 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. V zložení však nájdete aj MCT olej, ktorý môže byť využitý ako pomerne rýchly zdroj energie.

 • Zľava!

  Redcon1 Ration Whey Proteín arašidové maslo čokoláda

  45,95 

  Ration Whey Proteín je kombináciou hydrolyzovaného srvátkového izolátu a koncentrátu, ktorý obsahuje až 25 g bielkovín v jednej dávke. Vďaka tomu podporuje rast a udržanie svalovej hmoty. Navyše pozitívne vplýva aj na zdravie kostí. Má lahodnú chuť a výbornú rozpustnosť. Jeho užívanie vám zabezpečí dostatočný prísun bielkovín počas každého dňa.

 • Zľava!

  Redcon1 Rybí olej 90 kaps.

  9,95 

  Rybí olej je prirodzeným kvalitným zdrojom omega 3 mastných kyselín vo forme kapsúl. V jednej dávke obsahuje 180 mg EPA (kyselina eikosapentaenová), 120 mg DHA (kyselina dokosahexaenová) a 36 mg DPA (kyselina dokosapentaenová). EPA a DHA podporujú zdravie srdca, a DHA navyše prispieva k správnej funkcii mozgu a zraku.

 • Zľava!

  Redcon1 Tango 402 g hrozno

  24,95 

  Tango je unikátna potréningovka v prášku, ktorá obsahuje známe funkčné látky na čele s obľúbeným kreatín monohydrátom. V zložení nájdete ďalšie účinné formy kreatínu a tiež betaín, taurín či ornitín. Všetky tieto látky úzko spolupracujú a sú ideálne pre tých, ktorí sa usilujú o optimálnu regeneráciu po náročnom tréningu.

 • Zľava!

  Redcon1 Total War 440 g vodný melón

  29,99 

  Predtréningový stimulant Total War – Redcon1 Zloženie Citrulín malát, beta alanín, agmatín sulfát, taurín, bezvodý kofeín, extrakt z borievky (Juniperus communis) (plod) , di-kofeín malát, teobromín, extrakt z listu zo zeleného čaju (Camellia sinensis), pomelo (Citrus grandis), čierne korenie, fosforečnan sodný, prírodné a umelé arómy, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, kyselina citrónová, acesultám draselný, sodík….