Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

 • Zľava! PVL Mutant BCAA 9.7 348 g tropické mango

  PVL Mutant BCAA 9.7 348 g tropické mango

  15,95 

  Mutant BCAA sú instantné BCAA v pomere 2:1:1, ktoré poskytujú až 9,7 g aminokyselín v jednej odmerke. Sú výborne rozpustné a obsahujú prídavok mikronizovaného Amino Support Stack, horčík na podporu syntézy bielkovín a elektrolyty pre správnu hydratáciu tela. Sú vyrobené osvedčeným a patentovaným absorpčným akcelerátorom.

 • Zľava!

  PVL Mutant CREAKONG 300 g bez príchute

  10,95 

  Najviac testovaný a overený kreatín, ktorý zlepšuje výkon, podporuje nárast svalovej hmoty a zvyšuje silu. Creakong sa ľahko vstrebáva, čím zabraňuje nafukovaniu a v neposlednom rade zlepšuje syntézu bielkovín.

 • Zľava! PVL Mutant Glutamine 300 g

  PVL Mutant Glutamine 300 g

  12,95 

  Mutant Glutamín obsahuje 100 % fermentovaný, mikronizovaný L-glutamín vhodný aj pre vegánov. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá tvorí až 60 % podiel v svaloch, pričom k úbytku glutamínu dochádza práve počas zvýšenej fyzickej aktivity. Práve z tohto dôvodu je vhodné dopĺňať glutamín z externých zdrojov.

 • Zľava! PVL Mutant ISO Surge 2270 g arašidové maslo čokoláda

  PVL Mutant ISO Surge 2270 g arašidové maslo čokoláda

  54,95 

  Proteín Mutant ISO Surge je vysoko kvalitný viaczložkový srvátkový proteín tvorený srvátkovým izolátom a hydrolyzátom. V jednej porcii obsahuje 25 gramov bielkovín vysokej biologickej hodnoty, menej ako 3 gramy sacharidov a pridané tráviace enzýmy pre maximálnu vstrebateľnosť. Prekvapí vás výbornou sladkou chuťou, vďaka ktorej môžete zdravšie zahnať chute na sladké kedykoľvek počas dňa, a to dokonca aj pri chudnutí.

 • Zľava! PVL Mutant Madness 225 g sladký ľadový čaj

  PVL Mutant Madness 225 g sladký ľadový čaj

  14,95 

  Mutant Madness je predtréningový stimulant, ktorý obsahuje unikátnu zmes kreatínu, arginínu, citrulínu, beta- alanínu, vďaka čomu vás perfektne nakopne, eliminuje únavu a pripraví na vysokointenzívny tréning. Jedna dávka obsahuje až 500 mg kofeínoveho matrixu z piatich zdrojov. Má výbornú chuť.

 • Zľava! PVL Mutant Mass 2270 g čokoláda fondán brownie

  PVL Mutant Mass 2270 g čokoláda fondán brownie

  20,95 

  Mutant Mass je jedinečný weight gainer pre všetkých, ktorí chcú nabrať kvalitnú svalovú hmotu. Obsahuje 10 rôznych proteínových zložiek s výborným spektrom aminokyselín. V každej dávke ponúka 26 g bielkovín a 85 g sacharidov, teda všetko, čo vaše svaly potrebujú k okamžitému rastu.

 • Zľava! PVL Mutant MCT Oil 946 ml

  PVL Mutant MCT Oil 946 ml

  15,95 

  Mutant MCT Olej obsahuje unikátnu kyselinu kaprylovú a kaprinovú. Oproti bežným tukom sa rýchlejšie trávi a premieňa na energiu. Pochádza z kokosového oleja a je zbavený jeho typickej chute a vône. Môžete ho tak využiť samostatne, ale aj pri príprave šalátov, šejkov alebo iných nápojov. Ocenia ho športovci, priaznivci keto diét a je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava! PVL Mutant Multi 60 tab.

  PVL Mutant Multi 60 tab.

  10,95 

  Multivitamín Mutant Multi je komplexná zmes vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov a ďalších účinných zložiek. Bola špeciálne vyvinutá pre silových športovcov a všetkých aktívnych jedincov, ktorí majú typicky zvýšenú potrebu týchto látok. Je v praktickej forme tabliet a môže pomôcť s celkovou výkonnosťou, odolnosťou a vitalitou.

 • Zľava! PVL Mutant Whey 2270 g trojitá čokoláda

  PVL Mutant Whey 2270 g trojitá čokoláda

  40,95 

  Mutant Whey je až 5-stupňový srvátkový proteín, ktorý spúšťa enormný rast svalovej hmoty a zvyšuje retenciu dusíka. Obsahuje membránou filtrovaný srvátkový koncentrát, mikrofiltrovaný srvátkový koncentrát, za studena spracovaný izolát, bioaktívne peptidy srvátkového izolátu. Navyše je obohatený o glutamín a BCAA.