Zobrazených 1–16 z 45 výsledkov

 • Zľava! Purasana Agáve prášok BIO 200 g

  Purasana Agáve prášok BIO 200 g

  6,50 

  BIO Agáve prášok je zdravšia alternatíva cukru, ktorá spoľahlivo dosladí každý váš pokrm. Má nízky glykemický index a vďaka jeho práškovej konzistencii ho využijete ako pri pečení, tak aj pri bežnom osladzovaní nápojov či pokrmov.

 • Zľava! Purasana Banana Powder BIO 250g

  Purasana Banana Powder BIO 250g

  11,50 

  BIO Banánový prášok je 100 % čistý organický banánový prášok. Ide o vynikajúci doplnok do smoothies, koláčov, koktailov, jogurtov a sladkých receptov. Má intenzívnu chuť, typickú pre zrelé banány, a je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava! Purasana BIO Acerola Juice Powder 100 g

  Purasana BIO Acerola Juice Powder 100 g

  15,95 

  BIO Acerola Juice Powder je vegánsky prášok pochádzajúci z rastliny menom acerola, ktorá bola vypestovaná ekologickým spôsobom. Má vysoký podiel vitamínu C, vďaka čomu ovplyvňuje správne fungovanie imunity, kostí, správnu tvorbu kolagénu, funkciu nechtov, pokožky či chrupaviek. Prášok je ideálny pre každého, kto chce podporiť svoje zdravie a vitalitu.

 • Zľava! Purasana BIO Artičoka 120 kaps.

  Purasana BIO Artičoka 120 kaps.

  15,50 

  BIO Artičoka obsahuje výťažok z listov rastliny Cynara scolymus vo forme kapsúl. Ide o známu zeleninu, ktorá je bohatá na minerály, vitamíny, vlákninu a antioxidanty. Obsahuje vitamín C a foláty, ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie imunitného systému.

 • Zľava! Purasana BIO Beauty Smoothie 150 g

  Purasana BIO Beauty Smoothie 150 g

  9,50 

  BIO Beauty Smoothie je živinami nabitá zmes superpotravín, hrachového proteínu a ďalších látok na prípravu lahodného nápoja. Pýši sa obsahom bielkovín, vitamínu C a vlákniny prospešnej pre optimálne trávenie. Ocení ho každý, kto sa chce maximálne starať o svoje zdravie a vitalitu.

 • Zľava! Purasana BIO Classic Matcha Raw Powder 75 g

  Purasana BIO Classic Matcha Raw Powder 75 g

  9,95 

  BIO Classic Matcha Raw Powder je vegánsky prášok matcha, ktorý vzniká zo zeleného čaju, a to konkrétne mletím. Vyniká vysokým obsahom vlákniny a bielkovín, v zložení však taktiež nájdete kofeín, ktorý dokáže spoľahlivo nabudiť organizmus. Prášok môžete pridať do jedla aj pitia, a tým ho obohatiť o ďalšie cenné látky.

 • Zľava! Purasana BIO Green Smoothie 150 g

  Purasana BIO Green Smoothie 150 g

  9,95 

  BIO Green Smoothie je prášok zo zelenej zmesi, ktorý obsahuje štvoricu superpotravín, a to chlorellu, spirulinu, jačmennú a pšeničnú trávu. Ide o bohatý zdroj vlákniny z výhradne rastlinných zdrojov, ktorý navyše obsahuje vitamíny, minerály a fytonutrienty.

 • Zľava!

  Purasana BIO Memory Fit 60 tab.

  13,35 

  BIO Memory Fit je nootropikum vo forme tabliet, ktoré je určené ľuďom, ktorí sa snažia podporiť činnosť pamäte. Je tvorené extraktom z bacopy, rozmarínu, ginkga a koreňa ruže. Niektoré z obsiahnutých látok zaraďujeme medzi adaptogény, ktoré môžu zvyšovať odolnosť organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom.

 • Zľava! Purasana BIO Moruša Biela 6 x 200 g

  Purasana BIO Moruša Biela 6 x 200 g

  50,95 

  BIO Moruša biela obsahuje 100 % sušené bobule moruše bielej (Morus alba). Je plná antioxidantov a výborne sa hodí napríklad do jogurtov, tvarohu či smoothies, ktorým dodá prirodzene sladkú chuť. Vďaka vláknine podporuje trávenie a je vhodná aj pre vegánov.

 • Zľava! Purasana BIO Raňajkový mix 250 g

  Purasana BIO Raňajkový mix 250 g

  15,95 

  BIO Raňajkový Mix je starostlivo vybraná zmes superpotravín pre ideálny štart do každého dňa. V zložení nechýba 100 % kakaový prášok, spirulina, lucuma či maca, vďaka ktorým sa tento mix pýši prirodzeným obsahom minerálnych látok. Navyše má vysoký podiel bielkovín a vlákniny, ktoré obohatia cennými živinami kašu, smoothie, jogurt či rôzne zdravé pochúťky.

 • Zľava! Purasana BIO Total Detox Mix 250 g

  Purasana BIO Total Detox Mix 250 g

  16,50 

  BIO Total Detox Mix je prášková zmes vybraných superpotravín s prirodzeným obsahom horčíka, vápnika a ďalších minerálnych látok. V zložení nechýba spirulina, ktorá je vo všeobecnosti spájaná s harmonizačnými vlastnosťami. Ocení ju teda každý, kto sa chce v maximálnej miere starať o svoje zdravie a vitalitu.

 • Zľava! Purasana Čaj Pu-erh 96 x 1

  Purasana Čaj Pu-erh 96 x 1,8 g

  17,95 

  Čaj Pu-erh je aromatický čaj z Camellie sinensis obohatený o mätu priepornú, kvet ibišteka, zlatobyľ obecný a rozmarín. Pu-erh je typ čaju, ktorý sa spracováva dodatočnou fermentáciou. V tradičnej medicíne je využívaný ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť alebo majú problémy s trávením. Aj preto je mnohokrát považovaný za spaľovač tuku.

 • Zľava! Purasana Čertov pazúr BIO 120 kaps.

  Purasana Čertov pazúr BIO 120 kaps.

  15,50 

  BIO Čertov pazúr sú kapsule obsahujúce 300 mg výťažok z koreňa rastliny Harpagophytum Procumbens v jednej dávke. Ide o sukulentnú rastlinu z čeľade sezamovitých, ktorá sa objavuje napríklad v južnej Afrike, kde sa využíva predovšetkým pri bolestiach chrbta a pri artritíde.

 • Zľava! Purasana Chia Protein BIO 400 g čokoláda

  Purasana Chia Protein BIO 400 g čokoláda

  17,50 

  BIO Chia Protein je organický proteínový prášok, ktorý je vyrobený z chia semienok. Chia semienka sú výborným zdrojom antioxidantov, bielkovín, omega-3 mastných kyselín a vápnika. V neochutenej verzii obsahuje 40 % bielkovín s kompletným spektrom všetkých esenciálnych aminokyselín. Hodí sa k obohateniu obľúbených nápojov alebo snackov napríklad v podobe chia pudingu.

 • Zľava! Purasana Chia seeds BIO 700 g

  Purasana Chia seeds BIO 700 g

  15,95 

  BIO Chia semienka obsahujú 100 % organické a surové chia semienka. Pochádzajú z Južnej Ameriky a sú ideálne na doplnenie jedál o cenné živiny. Ich výhodou tiež je, že obsahujú omega-3 mastné kyseliny a minerály vápnik, fosfor a magnézium.

 • Zľava! Purasana Čučoriedka BIO 120 kaps.

  Purasana Čučoriedka BIO 120 kaps.

  11,50 

  Bio Čučoriedka sú kapsule obsahujúce listy z čučoriedok pochádzajúce z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Čučoriedky sú vďaka antokyánom považované za superpotravinu, ktorá obsahuje takmer najväčšie množstvo antioxidantov naprieč známymi druhmi ovocia. Bio Čučoriedka obsahuje najmä kyselinu chlorogénovú a myricetín, čo sú látky s antioxidačným účinkom.