Zobrazených 1–16 z 18 výsledkov

 • Zľava!

  ProSupps CreaGEN 285 g rocket pop

  11,95 

  CreaGEN je unikátna zmes pre všetkých športovcov, ktorí chcú mať tie najlepšie výsledky a tiež túžia po svalovom raste. V zložení nájdete kreatín monohydrát, ktorý zvyšuje výkon počas krátkych tréningových intervalov. Nechýba však ani HMB či betaín bezvodý, ktorý je spájaný s efektívnejším vodným hospodárením a hydratáciou buniek. CreaGEN je navyše obohatený aj o vápnik či vitamín C, ktorý pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.

 • Zľava!

  ProSupps CREATINE200 200 g bez príchute

  12,95 

  Kreatín monohydrát Creatine 200 je prémiový kreatín monohydrát vo forme neochuteného prášku, ktorý je vyrobený podľa vysokých štandardov a noriem zaručujúcich vysokú kvalitu produktu v každej šarži. V každej dávke prijmete 5 g kreatínu na zvýšenie výkonu počas intenzívneho cvičenia.

 • Zľava!

  Prosupps DR. Jekyll Pump Liquid shots 450 ml pomarančový šerbet

  17,90 

  Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Pump Shots je predtréningovka v tekutej forme, ktorá neobsahuje žiadne stimulanty. Naopak obsahuje látky spojené s efektívnejším prekrvením svalov a hydratáciou organizmu. Vďaka tomu sa môže dostať k pracujúcim svalom viacej kyslíku a živín potrebných pre posunutie športového výkonu o úroveň vyššie.

 • Zľava!

  ProSupps GLUTAMINE300 300 g bez príchute

  19,95 

  GLUTAMINE300 – ProSupps Zloženie L-Glutamín Dávkovanie Zmiešajte jednu odmerku so svojím obľúbeným nápojom, pred, počas alebo po tréningu. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty na 1 odmerku (5 g) L-Glutamín 5 g Upozornenie Tento produkt je určený pre zdravých dospelých vo veku 18 a viac rokov. Ak máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, pred použitím sa…

 • Zľava! ProSupps Hyde Max Pump 280 g čerešňová limonáda

  ProSupps Hyde Max Pump 280 g čerešňová limonáda

  25,95 

  Predtréningový stimulant Hyde Max Pump vás nakopne a podporí vašu sústredenosť na tréningu. Obsahuje aktívne zložky, medzi ktorými je aj kreatín hydrochlorid na zvýšenie výkonu počas cvičenia. Neobsahuje kofeín, a preto ho môžete kombinovať s ďalšími stimulantmi.

 • Zľava! Prosupps Hyde Thermo 213 g mango

  Prosupps Hyde Thermo 213 g mango

  25,95 

  Hyde Thermo je účinná komplexná predtréningovka s obsahom stimulantu kofeínu, ktorý nabudí pred výkonom. V zložení však nájdete tiež l-citrulín, beta-alanín či spaľovač tuku l-karnitín. Vďaka obsahu vitamínu B12 Hyde Thermo prispieva taktiež ku zníženiu únavy a vyčerpania.

 • Zľava! ProSupps Hydro BCAA 414 g černicová limonáda

  ProSupps Hydro BCAA 414 g černicová limonáda

  19,95 

  Aminokyseliny Hydro BCAA sú instantné aminokyseliny s obsahom 7 g BCAA v pomere 2:1:1 a 3 g EAA esenciálnych aminokyselín. Výborne sa rozpúšťajú vo vode, podporujú správnu hydratáciu a majú rôzne osviežujúce príchute. Sú vhodné ako doplnok výživy na regeneráciu po tréningu.

 • Zľava!

  ProSupps INCREDIBULK® 2720 g chocolate fudge cake

  39,95 

  INCREDIBULK® – ProSupps Zloženie Maltodextrín, srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový izolát, prírodné a umelé arómy, sójový lechtín, xantánová guma, guarová guma, soľ, sukralóza, draselná soľ Acesulfamu, triglyceridy linolovej kyseliny (z kokosových orechov) odtučnené sušené mlieko, fosforečnan disodný, oxid kremičitý) Dávkovanie Stačí pridať tri odmerky Incredibulk ™ do pohára naplneného 500 ml vody, odtučneného mlieka alebo…

 • Zľava!

  ProSupps Mr. Hyde Nitrox 225 g pixie dust

  16,95 

  Mr. Hyde NitroX je predtréningový stimulant s vysokým obsahom beta-alanínu a kreatínu. V kofeínovej formule sa nachádza až 410 mg kofeínovej zmesi, ktorá zvyšuje vytrvalosť a redukuje únavu počas cvičenia. Mr. Hyde zlepší pozornosť a bdelosť pre váš lepší a kvalitnejší tréning.

 • Zľava! ProSupps Predtréningový stimulant Hyde Pre Workout 297 g vodný melón

  ProSupps Predtréningový stimulant Hyde Pre Workout 297 g vodný melón

  22,95 

  Predtréningový stimulant Hyde Pre Workout je komplexná predtréningovka s obsahom účinnej dávky kofeínu, ktorá vás spoľahlivo nabudí pred výkonom. V zložení nájdete taktiež starostlivo vybrané vitamíny, minerálne látky, kreatín monohydrát, beta-alanín či l-citrulín. Ten podporuje produkciu oxidu dusnatého, čím môže v konečnom dôsledku zaistiť väčší prísun živín a kyslíku pracujúcim svalom, čím zefektívni samotný výkon. Je vhodný pre všetkých silových aj vytrvalostných športovcov, ktorí túžia po lepších výkonoch a chcú zo seba na tréningu dostať maximum.

 • Zľava! ProSupps Proteín Whey Concentrate 2270 g vanilka

  ProSupps Proteín Whey Concentrate 2270 g vanilka

  43,95 

  Proteín Whey Concentrate je prémiový srvátkový koncentrát, ktorý obsahuje 24 g bielkovín. Tie prospievajú pri budovaní a udržanie svalovej hmoty. Je bohatý na prirodzene sa vyskytujúce aminokyseliny a obsahuje tiež dôležité minerály. Aj napriek tomu, že neobsahuje žiadny cukor, môže sa pochváliť znamenitou chuťou, ktorá uspokojí každý mlsný jazyk.

 • Zľava!

  ProSupps PS Whey 2250 g vanilkový koktejl

  44,95 

  PS Whey je proteín obsahujúci 24 gramov bielkovín na porciu. Jedná sa o kombináciu srvátkového izolátu a koncentrátu prvotriednej kvality, ktorá prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Proteín má nízky obsah tuku a je bez pridaného cukru. Vďaka tomu ho môžete konzumovať aj pri redukcii hmotnosti.

 • Zľava! ProSupps VANISH® L-CARNITINE LIQUID SHOTS 465 ml pitahaya (dragon fruit)

  ProSupps VANISH® L-CARNITINE LIQUID SHOTS 465 ml pitahaya (dragon fruit)

  22,95 

  Vanish® L-Carnitine Liquid Shots je spaľovač tuku, ktorý obsahuje l-karnitín a kyselinu pantoténovú. Tá v tele prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, zdravej duševnej výkonnosti, či zníženiu únavy a vyčerpania. Je obľúbený predovšetkým medzi ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť.

 • Zľava!

  Prosupps Vzorka Hydro BCAA 14,7 g červený pomaranč

  0,99 

  Zloženie Kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, oxid kremičitý, sukralóza, ovocná a zeleninová šťava v prášku (pre farbu), acesulfám draselný. Dávkovanie Rozmiešajte obsah balíška s 300 – 500 ml studenej vody. Produkt sa môže konzumovať pred tréningom, počas tréningu a po tréningu, aby sa dosiahla maximálna účinnosť. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka Kalórie…

 • Zľava!

  Prosupps Vzorka Mr. Hyde Nitrox 7,7 g blue razz popsicle

  0,99 

  Vzorka Predtréningový stimulant Mr. Hyde Nitrox je menšia veľkosť obľúbenej predtréningovky, ktorá vyniká vysokým obsahom kreatínu a beta-alanínu. V jednej dávke nájdete až 410 mg kofeínovej zmesi, ktorá vás nabudí a namotivuje pred výkonom. Táto predtréningovka je ideálna pre silových aj vytrvalostných športovcov.

 • Zľava!

  ProSupps Vzorka Ps Whey 33 g čokoládový milkshake

  0,99 

  Zloženie Príchuť Chocolate Milkshake Srvátkový bielkovinový koncentrát, kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, srvátkový proteínový izolát, smotana (slnečnicový olej, maltodextrín, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, prírodné tokoferoly, fosforečnan vápenatý), soľ, sójový lecitín, sukralóza, xantánová guma, guarová guma. Dávkovanie Rozmiešajte 1 balenie proteínu s 200 – 350 ml studenej vody. Odporúčané užívať 2 – 3 krát…