Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Zľava! Primavika BIO Arašidové maslo 6 x 350 g

  Primavika BIO Arašidové maslo 6 x 350 g

  27,95 

  BIO Arašidové maslo je lahodná krémová nátierka vyrobená z pražených BIO arašidov. Pýši sa skvelou chuťou, neobsahuje pridaný cukor ani soľ. Je zdrojom bielkovín a môžete si ho vychutnať v ovsenej kaši, na sendvičoch alebo len tak na lyžičke.

 • Zľava! Primavika BIO Horčica jemná 170 g

  Primavika BIO Horčica jemná 170 g

  1,10 

  BIO Horčica jemná je vynikajúca horčica vyrobená z organických surovín. Preto je vhodná aj pre tých najnáročnejších gurmánov, ale vďaka jej zloženiu ju ocenia aj vegáni. Táto omáčka má svoju typickú chuť, pre ktorú ju milujú ľudia po celom svete. Uplatní sa v studenej aj teplej kuchyni a mnohí si bez nej nevieme predstaviť napríklad hot dog.

 • Zľava! Primavika BIO Kečup jemný 6 x 315 g

  Primavika BIO Kečup jemný 6 x 315 g

  10,95 

  BIO Kečup jemný je omáčka famóznej chuti, ktorá sa navyše skladá výlučne z BIO prísad. Vďaka tomu neobsahuje žiadne éčka ani konzervanty a je zdravšou alternatívou ku klasickým kečupom. Hodí sa k širokému zástupu rôznych jedál, ktorým dodá tú pravú chuť. Vďaka vysokému podielu paradajok je navyše bohatý na prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty.

 • Zľava! Primavika BIO Paradajkový koncentrát 6 x 185 g

  Primavika BIO Paradajkový koncentrát 6 x 185 g

  7,95 

  BIO Paradajkový koncentrát je lahodný pretlak vyrobený z ekologicky pestovaných paradajok. Hodí sa ako prísada na pripravu bolonskej omáčky k špagetám alebo ako základ na pizzu. Na 100 g koncentrátu bolo použitých až 500 g paradajok. To mu zaručuje skutočnú paradajkovú chuť bez umelých zložiek.

 • Zľava! Primavika Slnečnicový krém Vegetella 6 x 160 g kakao

  Primavika Slnečnicový krém Vegetella 6 x 160 g kakao

  9,95 

  Slnečnicový krém Vegetella je tou pravou voľbou pre tých, ktorí radi objavujú nové, intenzívne a originálne chute. Jeho základom sú slnečnicové semienka bohaté na zdravé tuky. Tie v kombinácii s ďalšími prísadami vytvárajú krémovú bezlepkovú nátierku, ktorú si doslova zamilujete. Skvele sa hodí k celozrnnému chlebu, do rôznych dezertov či iných fitness receptov.

 • Zľava! Primavika Tahini pasta 185 g

  Primavika Tahini pasta 185 g

  1,80 

  Tahini pasta je vyrobená len z pražených sezamových semienok. Môžeme ju preto považovať za skvelý zdroj zdravých tukov a ďalších prospešných látok. Je ideálna na prípravu šalátových dresingov, do nátierok a rozhodne sa bez nej nezaobíde obľúbený cícerový hummus.