Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Zľava!

  Carnivor Mass Big Steer – MuscleMeds 6800 g čokoláda

  79,90 

  Carnivor Mass Big Steer – MuscleMeds Zloženie Technológia iSPIKE [Pozostáva z reaktívneho sacharidového systému amplifikujúceho uvoľňovanie inzulínu (mikronpartikulárny maltodextrín, mikronpartikulárna Kukurica vosková, amyláza, gluko-amyláza) a systém amplifikujúci inzulínový signál (Agaricus Blazei (Šampión mandľový), chróm pikolinát, D-Pinitol, 4-hydroxyizoleucín)], zmes CARNIVOR-BPI ™ [zložená z hydrolyzovaného izolátu hovädzieho proteínu, monohydrátu kreatínu, L-glutamínu, aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA: L-leucín,…

 • Zľava!

  MuscleMeds Amino Decanate 378 g vodný melón

  25,90 

  Amino Decanate obsahuje BCAA v pomere 10:1:1 (L-Leucín, L-Valín, L-Izoleucín) v množstve 5 g na jednu dávku. Zároveň obsahuje ďalšiu zmes starostlivo vybraných esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín, z ktorých sa skladajú bielkoviny. Tie sú dôležité pre rast a udržanie svalov. Ide o pokročilú formulu navrhnutú tak, aby v organizme zabezpečila dostatok aminokyselín počas intentíznych tréningov.

 • Zľava!

  MuscleMeds Carnivor Beef Aminos 300 tab.300 kaps.

  22,90 

  Carnivor Beef Aminos obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny pochádzajúce z hovädzieho proteínu. V zložení nechýba ani kreatín monohydrát, BCAA a vybrané minerálne látky – vápnik, sodík a draslík. Vďaka obsiahnutému vitamínu C pomáha Carnivor Beef Aminos znížiť únavu a vyčerpanie. Táto funkčná zmes je určená športovcom, ktorí sa usilujú o svalový rast, lepšiu regeneráciu a väčšiu silu.

 • Zľava!

  MuscleMeds Carnivor Mass 2700 g jahoda

  38,95 

  Carnivor Mass je unikátny gainer, ktorý v jednej dávke obsahuje 720 kcal a 50 g bielkovín, dôležitých pre rast svalov. Je vhodný na budovanie svalovej hmoty, naberanie hmotnosti a zvýšenie kalorického príjmu. Jeho zloženie v sebe kombinuje čistý hydrolyzovaný izolát z hovädzieho proteínu (BPI), kreatín a patentovanú technológiu iSpike™.

 • Zľava!

  MuscleMeds Carnivor RTD 500 ml čokoláda

  2,50 

  Carnivor RTD je ready to drink nápoj, ktorý obsahuje 40 g vysoko kvalitných bielkovín, ktorých zdrojom je unikátny hovädzí hydroizolát. Ten má skvelé aminokyselinové spektrum, funkčný obsah BCAA a vďaka tomu má vysoký potenciál k podpore rastu a udržaniu svalovej hmoty. Nápoj má navyše skvelú chuť, je dobre stráviteľný, neobsahuje ani gram tuku, cholesterolu a ani cukru.

 • Zľava!

  MuscleMeds Carnivor Shred 2072 g čokoláda

  54,90 

  Carnivor Shred je inovativní protein, který je obohacen o látky, jejichž cílem je podpora výkonu a spalování tuků. Jde o směs hovězího hydrolyzátu, kreatin monohydrátu a BCAA. Ve složení nechybí ani účinný mix látek s termogenním účinkem a vybrané minerální látky. Je ideální pro sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty i síly za současné podpory tukového metabolismu.

 • Zľava! MuscleMeds Creatine Decanate

  MuscleMeds Creatine Decanate

  14,99 

  Creatine Decanate obsahuje dobre využiteľný kreatín monohydrát, korého vstrebateľnosť je vďaka technológií DecaDrive ešte vyššia. Pri príjme 3 g kreatín monohydrátu denne môžete zvýšiť výkonnosť počas krátkych tréningových intervalov, čo ocenia siloví športovci, hráči kolektívnych športov aj priaznivci HIIT.

 • Zľava!

  MuscleMeds Glutamine Decanate 300 g

  19,90 

  Glutamine decanate obsahuje 5 g neesenciálnej aminokyseliny glutamín vo forme dobre rozpustného prášku. Počas náročných tréningov sa jeho zásoba v tele vyčerpáva, a tak by sa na dostatočný príjem mali zamerať všetci aktívni športovci. Dôležitý je samozrejme aj pre bunky imunitného systému a sliznice tenkého čreva.