Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • Zľava!

  MusclePharm Assault Sport 345 g jahodový ľad

  16,95 

  Assault je predtréningový stimulant, ktorý vás pripraví na všetky nástrahy počas tréningu. Má preukázateľne priamy vplyv na navýšenie čistej svalovej hmoty, sily, zlepšenie výkonu a rýchlejšiu regeneráciu. Obsahuje zložky, ako kreatín monohydrát, beta alanín, betaín, kofeín či acetyl-l-karnitín. Assault Series nastavuje nové štandardy v predtréningových prípravkoch.

 • Zľava!

  MusclePharm BCAA 3:1:2 215 g citrón limetka

  15,10 

  BCAA 3:1:2 sú rýchlo vstrebateľné esenciálne vetvené aminokyseliny BCAA v praktickej forme instantného nápoja s regeneračným pomerom 3:1:2. Každá dávka obsahuje 6 g BCAA vo voľnej forme, ktoré je možné užívať v priebehu tréningu. Je to perfektná kombinácia pre zníženie odbúravania svalovej hmoty, naštartovaniu jej rastu a dokonca aj pomoc pri odbúravaní tukov.Pozor! Expirácia produktu (watermelon) je 03/2020!

 • Zľava!

  MusclePharm Combat 100% Whey 2270 g vanilka

  39,95 

  Proteín Combat 100% Whey je nízko-sacharidový srvátkový proteín so 76% obsahom bielkovín. Obsahuje izolát a koncentrát srvátkovej bielkoviny. Má skvelú chuť a minimálny obsah tukov, nízky obsah sodíka, prináša rýchle trávenie zdrojov bielkovín na budovanie a udržiavanie svalovej hmoty.

 • Zľava!

  MusclePharm Shred Sport 60 kaps bez príchute

  23,95 

  Shred Sport je veľmi silný termogénny spaľovač tukov s unikátnym komplexným systémom. Núti telo využívať tukové zásoby ako hlavný zdroj energie, potláča chuť do jedla, eliminuje pocit hladu a podporuje metabolizmus. Je úplne bezpečný a vhodný pre mužov aj ženy.