Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Amino Liquid 500 ml červený pomaranč

  9,85 

  Amino Liquid je tekutý koncentrát s obsahom hydrolyzovaného kolagénu. Ten je zdrojom širokého spektra aminokyselín, z ktorých sa v tele tvoria dôležité bielkoviny. Tie podporujú rast a ochranu svalovej hmoty. Kolagén je tiež kľúčovým stavebným prvkom kože, kostí a chrupaviek. Vďaka pridanému vitamínu B6 Amino Liquid prispieva aj k zníženiu únavy.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Amylopektin Waxy Maize Gain – 1500 g

  9,95 

  Amylopektín Waxy Maize Gain je zmes sacharidov vo forme dobre rozpustného prášku. Obsahuje polysacharid maltodextrín, ktorý vyniká rýchlou vstrebateľnosťou. Ten je doplnený amylopektínom z kukurice, ktorý sa v organizme rozkladá pomalšie. To zaistí rýchly a súčasne plynulý prísun energie pre pracujúce svaly. tieto vlastnosti ocenia siloví aj vytrvalostní športovci.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition BCAA Tabs

  16,80 

  BCAA Tabs je výživový doplnok v praktickej tabletovej forme, ktorý v jednej dávke obsahuje až 6000 mg BCAA. Jeho zloženie tak tvoria tieto esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Ide o l-leucín, l-izoleucín a l-valín. Tie sú súčasťou bielkovín, ktoré fungujú ako stavebný kameň pre rast a udržiavanie svalov.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Beta Alanín 300 g

  9,95 

  Beta Alanín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Podieľa sa na vytváraní karnozínu, ktorý pomáha znižovať prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej. Môže tak prispieť k zníženiu únavy a predĺženiu výkonu. V zložení nájdete navyše aj horčík, ktorý tiež pomáha znížiť únavu i vyčerpanie.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Citrulín 200 g

  9,45 

  Citrulín je neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje produkciu oxidu dusnatého. Tým dokáže v konečnom dôsledku zaistiť väčší prísun živín pracujúcim svalom. Tento účinok sa potom môže pozitívne prejaviť na náraste vašej výkonnosti. Zloženie je naviac obohatené aj o horčík, ktorý pomáha znížiť únavu, vyčerpanie a má vplyv na správne fungovanie svalov.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Formel 90 Protein 3000 g čokoláda

  38,95 

  Formel 90 Proteín je viaczložkový proteín, ktorý obsahuje unikátnu zmes 4 druhov bielkovín. Tie pochádzajú zo sóje, mlieka a vajec. Jedná sa tak o vysoko kvalitný zdroj bielkovín, ktoré podporujú rast a ochranu svalovej hmoty. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Je ideálny po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat 300 g

  6,80 

  Kreatín Monohydrát – Mammut Nutrition Zloženie 96,3% kreatín monohydrát, oxid horečnatý. Dávkovanie Denné odporúčané množstvo na užitie je 6 g (1 odmerka) spolu s vodou alebo ovocným džúsom. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 odmerka (6 g) Magnézium 129 g Kreatín mohohydrát 5,8 g z toho kreatín 5,1 g Upozornenie Výrobok nie je náhradou pestrej…

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat Powder 550 g

  9,55 

  Kreatín Monohydrát Powder – Mammut Nutrition Zloženie Monohydrátu kreatínu 96,3%, oxid horečnatý. Dávkovanie Odporúča užiť denne 6 g (= 1 odmerku) Mammut kreatín monohydrát v prášku s vodou alebo ovocným džúsom. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty na 1 porciu (6 g) Magnézium 129 mg Kreatín – Monohydrát 5,8 g z toho kreatín 5,1 g Upozornenie…

 • Zľava!

  Mammut Nutrition L-Karnitín 80 tab citrusové ovocie

  7,95 

  L-Karnitín sú tablety s obsahom 1020 mg l-karnitínu v jednej dávke. Ten je vo fitness svete populárny ako spaľovač tukov. Ide o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v každej bunke nášho organizmu a je súčasťou metabolizmu mastných kyselín a tvorby energie. Je ideálny pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Spaľovač tukov CSC Fat Active Caps

  11,95 

  Spaľovač tukov CSC Fat Active Caps je komplexný spaľovač tukov pre všetkých, ktorí chcú podporiť svoju snahu pri chudnutí. Obsahuje kofeín, l-karnitín a účinné rastlinné extrakty z guarany, zeleného čaju či pomarančovníka horkého. Nechýba ani zinok, ktorý má vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Je v praktickej kapsulovej forme, a tak sa pohodlne užíva.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Weight Gainer Crash 5000 4500 g čokoláda

  29,95 

  Weight Gainer Crash 5000 je zmes kvalitných rýchlo vstrebateľných sacharidov a bielkovín. Navyše je obohatená o kreatín monohydrát. Vďaka obsahu dobre vstrebateľnej dextrózy a maltodextrínu vám okamžite doplní energiu.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Whey Protein 3000 g vanilka

  49,45 

  Whey Proteín je kvalitný zdroj bielkovín, ktorý ocenia všetci aktívni športovci usilujúci sa o svalový rast. Tvorí ho srvátkový proteínový koncentrát, vďaka čomu sa môže pochváliť až 72 % obsahom bielkovín. Whey Proteín chutí skvelo s vodou, mliekom, ale aj ako súčasť dezertov, ktoré tak obohatí o potrebné bielkoviny.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition XXL Booster 500 g pomaranč marakuja

  13,80 

  XXL Booster je účinná predtréningovka, ktorá v sebe spája kreatín monohydrát, dôležité aminokyseliny, vitamíny a minerálne látky. Je bez kofeínu, a tak ju môžete používať aj vo večerných hodinách. Obsahuje vitamíny B6 a B12, ktoré pomáhajú znížiť únavu. V zložení nechýba ani beta alanín, ktorý má vplyv na tvorbu karnozínu. Ten dokáže znížiť prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej, čo môže predĺžiť výkon.