Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

 • Zľava! Mammut Nutrition Amino Liquid 500 ml

  Mammut Nutrition Amino Liquid 500 ml

  9,95 

  Amino Liquid je tekutý koncentrát s obsahom hydrolyzovaného kolagénu. Ten je zdrojom širokého spektra aminokyselín, z ktorých sa v tele tvoria dôležité bielkoviny. Tie podporujú rast a ochranu svalovej hmoty. Kolagén je tiež kľúčovým stavebným prvkom kože, kostí a chrupaviek. Vďaka pridanému vitamínu B6 Amino Liquid prispieva aj k zníženiu únavy.

 • Zľava! Mammut Nutrition Amylopektin Waxy Maize Gain - 1500 g

  Mammut Nutrition Amylopektin Waxy Maize Gain – 1500 g

  9,95 

  Amylopektín Waxy Maize Gain je zmes sacharidov vo forme dobre rozpustného prášku. Obsahuje polysacharid maltodextrín, ktorý vyniká rýchlou vstrebateľnosťou. Ten je doplnený amylopektínom z kukurice, ktorý sa v organizme rozkladá pomalšie. To zaistí rýchly a súčasne plynulý prísun energie pre pracujúce svaly. tieto vlastnosti ocenia siloví aj vytrvalostní športovci.

 • Zľava! Mammut Nutrition BCAA Tabs

  Mammut Nutrition BCAA Tabs

  16,80 

  BCAA Tabs je výživový doplnok v praktickej tabletovej forme, ktorý v jednej dávke obsahuje až 6000 mg BCAA. Jeho zloženie tak tvoria tieto esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Ide o l-leucín, l-izoleucín a l-valín. Tie sú súčasťou bielkovín, ktoré fungujú ako stavebný kameň pre rast a udržiavanie svalov.

 • Zľava! Mammut Nutrition Beta Alanín 300 g

  Mammut Nutrition Beta Alanín 300 g

  9,95 

  Beta Alanín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Podieľa sa na vytváraní karnozínu, ktorý pomáha znižovať prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej. Môže tak prispieť k zníženiu únavy a predĺženiu výkonu. V zložení nájdete navyše aj horčík, ktorý tiež pomáha znížiť únavu i vyčerpanie.

 • Zľava! Mammut Nutrition Citrulín 200 g

  Mammut Nutrition Citrulín 200 g

  9,50 

  Citrulín je neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje produkciu oxidu dusnatého. Tým dokáže v konečnom dôsledku zaistiť väčší prísun živín pracujúcim svalom. Tento účinok sa potom môže pozitívne prejaviť na náraste vašej výkonnosti. Zloženie je naviac obohatené aj o horčík, ktorý pomáha znížiť únavu, vyčerpanie a má vplyv na správne fungovanie svalov.

 • Zľava! Mammut Nutrition Formel 90 Protein 3000 g čokoláda

  Mammut Nutrition Formel 90 Protein 3000 g čokoláda

  39,95 

  Formel 90 Proteín je viaczložkový proteín, ktorý obsahuje unikátnu zmes 4 druhov bielkovín. Tie pochádzajú zo sóje, mlieka a vajec. Jedná sa tak o vysoko kvalitný zdroj bielkovín, ktoré podporujú rast a ochranu svalovej hmoty. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Je ideálny po tréningu alebo kedykoľvek počas dňa.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat 300 g

  6,80 

  Kreatín Monohydrát – Mammut Nutrition Zloženie 96,3% kreatín monohydrát, oxid horečnatý. Dávkovanie Denné odporúčané množstvo na užitie je 6 g (1 odmerka) spolu s vodou alebo ovocným džúsom. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 odmerka (6 g) Magnézium 129 g Kreatín mohohydrát 5,8 g z toho kreatín 5,1 g Upozornenie Výrobok nie je náhradou pestrej…

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat Powder 550 g

  9,55 

  Kreatín Monohydrát Powder – Mammut Nutrition Zloženie Monohydrátu kreatínu 96,3%, oxid horečnatý. Dávkovanie Odporúča užiť denne 6 g (= 1 odmerku) Mammut kreatín monohydrát v prášku s vodou alebo ovocným džúsom. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty na 1 porciu (6 g) Magnézium 129 mg Kreatín – Monohydrát 5,8 g z toho kreatín 5,1 g Upozornenie…

 • Zľava! Mammut Nutrition L-Karnitín 80 tab citrusové ovocie

  Mammut Nutrition L-Karnitín 80 tab citrusové ovocie

  8,95 

  L-Karnitín sú tablety s obsahom 1020 mg l-karnitínu v jednej dávke. Ten je vo fitness svete populárny ako spaľovač tukov. Ide o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v každej bunke nášho organizmu a je súčasťou metabolizmu mastných kyselín a tvorby energie. Je ideálny pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť.

 • Zľava! Mammut Nutrition Spaľovač tukov CSC Metabolic Support 150 kaps.

  Mammut Nutrition Spaľovač tukov CSC Metabolic Support 150 kaps.

  11,95 

  Spaľovač tukov CSC Metabolic Support je komplexný spaľovač tukov pre všetkých, ktorí chcú podporiť svoju snahu pri chudnutí. Obsahuje kofeín, l-karnitín a účinné rastlinné extrakty z guarany, zeleného čaju či pomarančovníka horkého. Nechýba ani zinok, ktorý má vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Je v praktickej kapsulovej forme, a tak sa pohodlne užíva.

 • Zľava! Mammut Nutrition Weight Gainer Crash 5000 4500 g čokoláda

  Mammut Nutrition Weight Gainer Crash 5000 4500 g čokoláda

  29,95 

  Weight Gainer Crash 5000 je zmes kvalitných rýchlo vstrebateľných sacharidov a bielkovín. Navyše je obohatená o kreatín monohydrát. Vďaka obsahu dobre vstrebateľnej dextrózy a maltodextrínu vám okamžite doplní energiu. Objednajte si Weight Gainer Crash 5000 a získajte 2 balenia proteínových čipsov a 2x RTD drink Moxy Daily+ zadarmo. Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.

 • Zľava! Mammut Nutrition Whey Protein 3000 g vanilka

  Mammut Nutrition Whey Protein 3000 g vanilka

  64,95 

  Whey Proteín je kvalitný zdroj bielkovín, ktorý ocenia všetci aktívni športovci usilujúci sa o svalový rast. Tvorí ho srvátkový proteínový koncentrát, vďaka čomu sa môže pochváliť až 72 % obsahom bielkovín. Whey Proteín chutí skvelo s vodou, mliekom, ale aj ako súčasť dezertov, ktoré tak obohatí o potrebné bielkoviny.

 • Zľava! Mammut Nutrition XXL Booster 500 g pomaranč marakuja

  Mammut Nutrition XXL Booster 500 g pomaranč marakuja

  13,95 

  XXL Booster je účinná predtréningovka, ktorá v sebe spája kreatín monohydrát, dôležité aminokyseliny, vitamíny a minerálne látky. Je bez kofeínu, a tak ju môžete používať aj vo večerných hodinách. Obsahuje vitamíny B6 a B12, ktoré pomáhajú znížiť únavu. V zložení nechýba ani beta alanín, ktorý má vplyv na tvorbu karnozínu. Ten dokáže znížiť prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej, čo môže predĺžiť výkon.