Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Zľava! Harbinger Bandáže na kolená Red Line uni

  Harbinger Bandáže na kolená Red Line uni

  33,95 

  Bandáže na kolená Red Line sú klasické omotávacie bandáže, ktoré slúžia na spevnenie a fixáciu kolien počas tréningov. Vďaka dĺžke až 198 cm bandáž dokonale obopne vaše koleno, pričom ju môžete jednoducho prispôsobiť vašim požiadavkám. Elastický, no zároveň odolný materiál zabezpečuje pri cvičení komfort a bezpečnosť v jednom. Bandáž je vhodná na tréning s ťažkými váhami, crossfit či powerlifting.

 • Zľava! Harbinger Bandáže na zápästia Red Line uni

  Harbinger Bandáže na zápästia Red Line uni

  20,95 

  Bandáže na zápästia Red Line sú fitness pomôcky pre spevnenie a ochranu zápästí pri cvičení. Pevný a odolný materiál perfektne stabilizuje zápästia počas celého tréningu a zabraňuje tak ich preťaženiu.

 • Zľava! Harbinger Dámske fitness rukavice Pro Pink M

  Harbinger Dámske fitness rukavice Pro Pink M

  21,95 

  Dámske fitness rukavice Pro Pink sú jedinečné rukavice na cvičenie pre ženy, ktoré si zamilujete pre ich dizajn a funkčnosť. Rukavice majú pevný dvojvrstvový povrch dlane pre maximálne pohodlie a odolnosť. Vďaka výkonnému odvetrávaniu, ktoré odvádza teplo, sú ruky vždy pripravené pevne uchopiť závažie. Prispôsobivé zapínanie na suchý zips zaručuje bezpečné upevnenie okolo zápästia.

 • Zľava! Harbinger Dámsky fitness opasok Foam Pink M

  Harbinger Dámsky fitness opasok Foam Pink M

  25,95 

  Dámsky fitness opasok Foam Pink je športový opasok pre ženy, ktorý si okrem nezamiteľného dizajnu zamilujete aj pre jeho funkčnosť. Maximálne spevnenie spodného chrbta počas cvičenia zaručuje pružné, no zároveň ľahké penové jadro opasku. Rozšírená zadná časť opasku výborne stabilizuje svaly pri cvičení. Opasok pritom stačí prevliecť cez odolnú kovovú sponu a upraviť si veľkosť pomocou suchého zipsu.

 • Zľava! Harbinger Fitness opasok Firm Fit Black XL

  Harbinger Fitness opasok Firm Fit Black XL

  29,95 

  Fitness opasok Firm Fit Black má rozšírený anatomický dizajn, ktorý zaručuje maximálnu podporu a stabilitu pre svaly chrbta a stred tela. Zadnú časť tohto inovatívneho opasku na cvičenie tvorí až 5 odolných penových panelov, ktoré zvyšujú ochranu a pohodlie počas tréningu. Opasok pritom stačí prevliecť cez odolnú kovovú sponu a upraviť jeho veľkosť pomocou suchého zipsu.

 • Zľava! Harbinger Fitness opasok Padded Leather Black XL

  Harbinger Fitness opasok Padded Leather Black XL

  24,95 

  Fitness opasok Padded Leather Black je kožený opasok na cvičenie, ktorý slúži na spevnenie chrbtice a jadra tela pri tréningu. Rozšírená koža v zadnej časti opasku dokonale obopne vaše telo, čím zaručí spoľahlivú podporu pre svaly chrbta a stred tela. Vnútornú časť opasku tvorí penová výstuž a semišová podšívka, ktoré vám zabezpečia maximálne pohodlie. Opasok sa zapína pomocou dvojitej oceľovej pracky, vďaka ktorej si zároveň jednoducho nastavíte veľkosť opasku.

 • Zľava! Harbinger Fitness rukavice Pro Black M

  Harbinger Fitness rukavice Pro Black M

  22,95 

  Fitness rukavice Pro Black sú štýlové rukavice na cvičenie, ktoré slúžia na ochranu vašich rúk a zápästí pri tréningu. Dvojitá vrstva kvalitnej kože v oblasti dlane zaručuje počas cvičenia maximálne bezpečie a pohodlie zároveň. Rukavice sú okrem odolnej kože vyrobené aj z priedušného materiálu, ktorý odvádza pot. Praktické zapínanie na suchý zips vám umožní rukavice jednoducho prispôsobiť vašim požiadavkám.

 • Zľava! Harbinger Fitness rukavice Training Grip black S

  Harbinger Fitness rukavice Training Grip black S

  29,95 

  Fitness rukavice Training Grip Black sú maximálne odolné, kožené rukavice na cvičenie, ktorých hlavnou úlohou je chrániť vaše ruky pri tréningu. Extra ochranu zaručuje inovatívna technológia TechGel™, pomocou ktorej sú vyrobené mäkké vypchávky rukavíc. Anatomicky tvarovaný dizajn zabezpečuje komfort a priedušnosť počas celého tréningu. Rukavice majú prispôsobivé zapínanie na suchý zips.