Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

 • Zľava! Goldfield Turbo BCAAs 120 kaps bez príchute

  Goldfield Turbo BCAAs 120 kaps bez príchute

  27,95 

  Turbo BCAAs sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v optimálnom pomere 2:1:1 (leucín, izoleucín a valín). Sú to najdôležitejšie anabolické a antikatabolické esenciálne aminokyseliny. Podporujú regeneráciu svalovej hmoty a zabezpečujú syntézu proteínov pri raste svalovej hmoty.

 • Zľava! Goldfield Turbo Crea-Force XL 60 tabliet bez príchute

  Goldfield Turbo Crea-Force XL 60 tabliet bez príchute

  37,55 

  Turbo Crea-Force XL je účinný komplex ktorého hlavnou zložkou je kreatín monohydrát. Ten dokáže pri dennom príjme 3 g zlepšiť výkon počas tréningových intervalov. Okrem neho však v zložení nájdete 3 dôležité aminokyseliny a tiež turbo booster komplex pre ešte lepšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť všetkých zložiek.

 • Zľava! Goldfield Turbo Fat-Burner Plus 60 kapsúl bez príchute

  Goldfield Turbo Fat-Burner Plus 60 kapsúl bez príchute

  37,95 

  Turbo Fat-Burner Plus patrí k populárnym doplnkom v podobe kapsúl, ktoré používajú ľudia usilujúci o chudnutie. Má čisto prírodné zloženie, v ktorom nájdete extrakt z rastliny garcínia kambodžská. Tá je vďaka obsahu kyseliny hydroxycitrónovej vo svete fitness známa ako často používaný spaľovač tukov na podporu chudnutia.

 • Zľava! Goldfield Turbo IGF-7 Big 60 kapsúl bez príchute

  Goldfield Turbo IGF-7 Big 60 kapsúl bez príchute

  52,95 

  Turbo IGF-7 Big je komplexná náhrada steroidov s obsahom rastlinných výťažkov, vitamínov a ďalších starostlivo vybraných látok. V zložení nájdete napríklad zinok, ktorý má vplyv na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Nechýba však ani vitamín B6, ktorý prispieva k zníženiu únavy, vyčerpania a regulácii hormonálnej činnosti.

 • Zľava! Goldfield Turbo Lucky Feeling 60 kapsúl bez príchute

  Goldfield Turbo Lucky Feeling 60 kapsúl bez príchute

  40,55 

  Turbo Lucky Feeling je komplex aktívnych zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie a vitalitu. V zložení tak nájdete starostlivo vybrané vitamíny, aminokyseliny a účinné prírodné výťažky. Isto oceníte napríklad prítomnosť vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunity. So znížením únavy a vyčerpania potom pomáhajú napríklad obsiahnuté vitamíny B6 a B12, ktoré majú zároveň vplyv aj na správnu funkciu psychiky.

 • Zľava! Goldfield Turbo Mega Maca XL 60 tabliet bez príchute

  Goldfield Turbo Mega Maca XL 60 tabliet bez príchute

  40,95 

  Turbo Mega Maca XL je prírodná náhrada steroidov obsahujúca extrakt z macy peruánskej, turbo booster komplex a tiež starostlivo vybrané vitamíny a minerálne látky. Je tak vhodný predovšetkým pre všetkých silových športovcov, ktorí usilujú o lepšie výkony, svalový rast a zvýšenie hladiny testosterónu aj libida.

 • Zľava! Goldfield Turbo MSM Plus 60 kaps. bez príchute

  Goldfield Turbo MSM Plus 60 kaps. bez príchute

  32,95 

  Turbo MSM-Plus obsahuje v jednej dennej dávke až 670 mg špeciálneho komplexu zo síry. Tá je vyhľadávanou súčasťou doplnkov stravy na podporu regenerácie kĺbov. V zložení nájdete aj hovädziu želatínu. Tá obsahuje kolagén, ktorý je kľúčovým stavebným prvkom kĺbovej chrupavky a kostí. Pre posilnenie účinku je tento produkt obohatený o dôležité vitamíny a minerálne látky. Vďaka praktickej forme kapsúl sa navyše ľahko užíva.

 • Zľava! Goldfield Turbo Nitro-Booster 60 tabliet bez príchute

  Goldfield Turbo Nitro-Booster 60 tabliet bez príchute

  36,95 

  Turbo Nitro Booster je určený všetkým športovcom, ktorí sa usilujú o zlepšenie sily, vytrvalosti a celkového výkonu. V zložení nájdete Nitro komplex s obsahom l-arginínu, zmes mikroživín a turbo-booster komplex pre ešte lepšiu vstrebateľnosť všetkých zložiek. Vďaka tomu sa jedná o účinnú predtréningovku pre všetkých športovcov.

 • Zľava! Goldfield Turbo Oxxiwin 60 tabliet bez príchute

  Goldfield Turbo Oxxiwin 60 tabliet bez príchute

  40,95 

  Turbo Oxxiwin je bezkofeínový stimulant, ktorý môžete používať aj večer, bez toho, aby ste negatívne ovplyvnili svoj spánok. Okrem vybraných vitamínov a železa, ktoré prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, nájdete v zložení taktiež extrakt z Ginkgo biloby na podporu nervového systému, krvného obehu a zníženie únavy.

 • Zľava! Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps.

  Goldfield Turbo Protostrol 60 kaps.

  56,95 

  Turbo Protostrol sú účinné kapsule, ktoré používajú kulturisti a siloví športovci ako bezpečnú náhradu anabolických steroidov. V zložení tak nájdete zmes Phenacrosinol, kyselinu pantoténovú (vitamín B5), chróm a zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

 • Zľava! Goldfield Turbo Red Devil 60 kaps. bez príchute

  Goldfield Turbo Red Devil 60 kaps. bez príchute

  42,95 

  Turbo Red-Devil je komplexná náhrada steroidov obsahujúca rastlinné výťažky, vybrané aminokyseliny, vitamíny a minerálne látky. Vďaka týmto účinným zložkám je doplnkom vhodný pre všetkých, ktorí usilujú o rast svalov, zvýšenie výkonu, hladiny testosterónu a podporu libida.

 • Zľava! Goldfield Turbo Tribu-Stack II 60 tabliet bez príchute

  Goldfield Turbo Tribu-Stack II 60 tabliet bez príchute

  40,95 

  Turbo Tribu-Stack III sú kapsule obsahujúce extrakt z rastliny Tribulus terrestris, ktorý je obľúbený najmä medzi ľuďmi usilujúcimi o zvýšenie libida, rastu svalov a zlepšenie športových výkonov. Často je využívaný ako náhrada hormónov či steroidov. V zložení však nájdete taktiež selén, ktorý ovplyvňuje spermatogenézu a funkciu štítnej žľazy, či zinok prispievajúci k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.