Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Zľava!

  Go On Nutrition Arašidové maslo 900 g chrumkavé

  8,59 

  Arašidové maslo – Go On Nutrition Zloženie Arašidové maslo creamy/crunchy: Pražené arašidy Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty (creamy/crunchy) 100 g Energetická hodnota 2472 kJ / 596 kcal Tuky 46 g z toho nasýtené 6,8 g Sacharidy 14 g z toho cukry 6,6 g Vláknina 9,1 g Bielkoviny 27 g Soľ 0,03 g Niacín 13 mg…

 • Zľava! Go On Nutrition BCAA 400 g jablko a čerešňa

  Go On Nutrition BCAA 400 g jablko a čerešňa

  13,50 

  BCAA je rozpustný prášok obsahujúci aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v podobe leucínu, izoleucínu a valínu. Tie skvelo doplňujú aminokyseliny glutamín a citrulín malát, ktoré sú rovnako dôležité pre výkon na tréningu a regeneráciu svalov. V zložení nechýba ani vitamín C, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

 • Zľava! Go On Nutrition Glutamín 400 g

  Go On Nutrition Glutamín 400 g

  12,95 

  Glutamín je neesenciálna aminokyselina v prášku, ktorá je súčasťou bielkovín. Tie sú kľúčové pre ochranu a rast svalovej hmoty. Pri intenzívnom tréningu ale dochádza k rýchlemu poklesu glutamínu v tele, preto je dôležité jeho pravidelné dopĺňanie. Táto látka je vyhľadávaná predovšetkým medzi športovcami a ďalšími aktívnymi jedincami.

 • Zľava!

  Go On Nutrition Kreatín Monohydrát 400 g

  9,35 

  Kreatín Monohydrát je populárny doplnok, ktorý podporuje rast svalov a zvyšuje fyzický výkon počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Obsahuje laboratórne testovanú 100 % čistú mikronizovanú formu kreatínu, ktorá je zárukou výbornej rozpustnosti. Hodí sa nielen pre silových športovcov.

 • Zľava! Go On Nutrition Whey Protein 750 g vanilka karamel

  Go On Nutrition Whey Protein 750 g vanilka karamel

  14,50 

  Whey Protein je poctivý zdroj bielkovín pozostávajúci z vysoko kvalitného srvátkového koncentrátu a izolátu. Má vynikajúcu chuť a skvelú rozpustnosť. Jeho zloženie ocenia všetci milovníci aktívneho životného štýlu, ktorí usilujú o rast a udržanie svalov.