Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava! Giana Tresčia pečeň vo vlastnom oleji 12 x 115 g

  Giana Tresčia pečeň vo vlastnom oleji 12 x 115 g

  20,95 

  Tresčia pečeň vo vlastnom oleji z tresiek lovených v čistých islandských moriach. Zásobí vás bohatou dávkou bielkovín a zdravých tukov, a tak sa výborné hodí ako súčasť zdravej a vyváženej stravy.

 • Zľava! Giana Tuniak v rastlinnom oleji 185 g

  Giana Tuniak v rastlinnom oleji 185 g

  1,95 

  Tuniak v rastlinnom oleji s nízkym obsahom kalórií a bohatou nádielkou bielkovín. Vďaka jemnej štruktúre mäsa, ktorá sa na takmer rozpadá na jazyku, sa výborné hodí do ľahkých receptov, šalátov či nátierok. Jeho lahodnej chuti jednoducho neodoláte!

 • Zľava! Giana Tuniak vo vlastnej stave 185 g prírodná chuť

  Giana Tuniak vo vlastnej stave 185 g prírodná chuť

  1,95 

  Tuniak vo vlastnej šťave s nízkym obsahom kalórií a bohatou nádielkou bielkovín. Vďaka jemnej štruktúre mäsa, ktorá sa na takmer rozpadá na jazyku, sa výborné hodí do ľahkých receptov, šalátov či nátierok. Jeho lahodnej chuti jednoducho neodoláte!

 • Zľava! Giana Tuniakovy salat exotic 185 g

  Giana Tuniakovy salat exotic 185 g

  1,70 

  Tuniakový šalát Exotic je zdravá zmes tuniaka pruhovaného a konzervovanej zeleniny, ktorá mu dodáva jedinečnú chuť. Má nízky obsah kalórií, no zato vás prekvapí bohatou nádielkou bielkovín, vďaka čomu sa ideálne hodí ako súčasť zdravej výživy, redukčných diét či jedálnička športovcov. Neváhajte a objavte rôzne chute ďalekých krajín!

 • Zľava! Giana Tuniakový šalát mexico 185 g

  Giana Tuniakový šalát mexico 185 g

  1,70 

  Tuniakový šalát Mexico je zdravá zmes tuniaka pruhovaného a konzervovanej zeleniny, ktorá mu dodáva jedinečnú chuť. Má nízky obsah kalórií, no zato vás prekvapí bohatou nádielkou bielkovín, vďaka čomu sa ideálne hodí ako súčasť zdravej výživy, redukčných diét či jedálnička športovcov. Neváhajte a objavte rôzne chute ďalekých krajín!

 • Zľava! Giana Tuniakovy salat texas 185 g

  Giana Tuniakovy salat texas 185 g

  1,70 

  Tuniakový šalát Texas je zdravá zmes tuniaka pruhovaného a konzervovanej zeleniny, ktorá mu dodáva jedinečnú chuť. Má nízky obsah kalórií, no zato vás prekvapí bohatou nádielkou bielkovín, vďaka čomu sa ideálne hodí ako súčasť zdravej výživy, redukčných diét či jedálnička športovcov. Neváhajte a objavte rôzne chute ďalekých krajín!

 • Zľava! Giana Tuniakovy salat western 185 g

  Giana Tuniakovy salat western 185 g

  1,70 

  Tuniakový šalát Western je zdravá zmes tuniaka pruhovaného a konzervovanej zeleniny, ktorá mu dodáva jedinečnú chuť. Má nízky obsah kalórií, no zato vás prekvapí bohatou nádielkou bielkovín, vďaka čomu sa ideálne hodí ako súčasť zdravej výživy, redukčných diét či jedálnička športovcov. Neváhajte a objavte rôzne chute ďalekých krajín!