Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • Zľava! Ghost Ghost Gamer 210 g kyslý vodný melón

  Ghost Ghost Gamer 210 g kyslý vodný melón

  45,95 

  Ghost Gamer je unikátny doplnok vytvorený na mieru potrebám všetkých gamerov. Obsahuje kofeín, dôležité aminokyseliny, vitamíny, zmes pre podporu kognitívneho výkonu a ďalšie látky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť pozornosť, sústredenosť, pamäť a rýchlosť reakcií. To vám vo výsledku môže pomôcť poraziť protihráčov.

 • Zľava! Ghost Pump 350 g ananás

  Ghost Pump 350 g ananás

  38,95 

  Pump je zmes L-citrulínu, dusičnanu arginínu, taurínu a viacerých extraktov rastlín. Jeho komplex aminokyselín vás pripraví na náročný tréning a vy zažijete nával energie. Pump je bez ďalších stimulantov a je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava!

  Ghost Size 348 g prírodná chuť

  36,95 

  Kreatín Size zvýši váš výkon počas intenzívneho tréningu a podporí metabolizmus homocysteínu. Každá dávka obsahuje až 5 g kreatínu vo forme hydrochlóridu a monohydrátu, ale aj beta alanín, betaín a zmes extraktov z exotických rastlín.

 • Zľava! Ghost Whey 910 g mliečna čokoláda

  Ghost Whey 910 g mliečna čokoláda

  57,95 

  Whey kombinuje prémiový viaczložkový srvátkový proteín s vysoko účinnými enzýmami, ktoré podporujú zdravé trávenie a lepšie vstrebávanie makronutrientov. Na jednu dávku obsahuje až 25 g bielkovín, ktoré efektívne podporujú rast svalov a ich regeneráciu po tréningu.