Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Zľava! George and Stephen Mr. Coco 40 g

  George and Stephen Mr. Coco 40 g

  2,10 

  Zloženie 100% kokos. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 2678 kJ / 640 kcal Tuky 51,3% Sacharidy 39,9% z toho cukry 22,8 g Bielkoviny 4.65% Upozornenie Skladujte v chlade a suchu.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Dragon 40 g

  George and Stephen Mr. Dragon 40 g

  2,10 

  Mr. Dragon je lahodná exotická Pitahaya v sušenej podobe, známa aj ako dračie ovocie. Pochádza zo srdca Vietnamu a upúta vás už svojim vzhľadom. Má jemnú sladkú chuť a vďaka svojmu zloženiu sa hodí ako skvelá desiata pre doplnenie energie. Navyše obsahuje vitamín C.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Mango 40 g

  George and Stephen Mr. Mango 40 g

  2,10 

  Mr. Mango je sušené mango pochádzajúce z malej vietnamskej farmy. Vyniká svojou sladkou chuťou, pretože bolo spracované najmodernejšími technológiami a metódou pomalého sušenia. Vďaka tomu si uchováva maximálne množstvo zdraviu prospešných látok a skvelú chuť. Je ideálne ako rýchly snack.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Papaya 50 g

  George and Stephen Mr. Papaya 50 g

  2,10 

  Mr. Papaya je chutný snack v podobe sušenej papáje. Je ideálny pre každého, kto miluje ovocie a má chuť na niečo exotickejšie. Svojou textúrou pripomína obľúbené gumené medvedíky a zachováva si chuť a vôňu čerstvého ovocia. Skvele sa hodí ako rýchly snack pre doplnenie energie.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Pineapple 40 g

  George and Stephen Mr. Pineapple 40 g

  2,10 

  Mr. Pineapple obsahuje ananás v sušenej forme, ktorý má vďaka pomalému procesu sušenia výraznú ananásovú chuť a vôňu. Okrem toho je nutrične bohatý, pretože obsahuje vlákninu, vitamíny a minerály. Je vhodný ako ideálny snack nielen pre všetkých milovníkov ovocia.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Strawberry 40 g

  George and Stephen Mr. Strawberry 40 g

  2,10 

  Mr. Strawberry sú sušené jahody, ktoré si zamiluje každý fanúšik sušeného ovocia. Ide o odrodu z Vietnamu, ktorá má výraznejšiu jahodovú chuť aj vôňu. Môžete si ich vychutnať ako zdravú a rýchlu desiatu, alebo ako súčasť vašich fitness kreácií v kuchyni.