Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Diet and Body Weight

  GenePlanet DNA Test Diet and Body Weight

  99,95 

  DNA Test Diet and Body Weight je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí genetické predispozície k nadváhe alebo obezite. Ďalej prezradí, ako telo reaguje na príjem sacharidov alebo tukov, a pomôže prispôsobiť jedálniček smerom k optimálnemu zdraviu a telesnej hmotnosti. Personalizovaná výživa vzhľadom k vašim cieľom ešte nebola nikdy tak blízko. Test obsahuje bežne 12 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 65 analýz za cenu 12. Celkovo tak dostanete 77 rôznych DNA analýz.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle

  GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle

  99,95 

  DNA Test Metabolism and Lifestyle je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu na laktózu alebo citlivosť na lepok a riziká prepuknutia závislosti na alkohole či nikotíne. Test obsahuje bežne 6 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 71 analýz za cenu 6. Celkovo tak dostanete 77 rôznych DNA analýz.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals

  GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals

  149,95 

  DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals obsahuje dva jednoduché domáce DNA testy zo slín,ktoré vám na základe analýzy génov prezradia, ako upraviť životný štýl v súlade s vašou DNA. Vzorku nemusíte odoberať dvakrát a k vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov týchto dvoch testov tak stačí odoslať iba jednu vzorku DNA. Test obsahuje bežne 18 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 59 analýz za cenu 18. Celkovo tak dostanete 77 rôznych DNA analýz.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test MyHealth

  GenePlanet DNA Test MyHealth

  299,95 

  MyHealth Test je praktický domáci DNA test, ktorý vám na základe 21 analýz génov prezradí, ako upraviť životný štýl v súlade s vašou DNA. Môže odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík alebo prítomnosť dedičných porúch. Dozviete sa tak informácie, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť a skvalitniť váš každodenný život.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test MyLifestyle

  GenePlanet DNA Test MyLifestyle

  299,95 

  MyLifestyle Test je praktický domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe vyše 90 analýz dokáže priniesť cenné poznatky týkajúce sa zdravia a životného štýlu. Jeho výsledky dokážu odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík na úrovni DNA. Ale aj informácie o tom, aká diéta alebo šport sú pre vás najvhodnejšie.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Premium

  GenePlanet DNA Test Premium

  449,95 

  Premium Test je domáci DNA test so širokým spektrom genetických analýz. Dokáže analyzovať vyše 100 cenných dát, vďaka čomu prezradí, ako upraviť životný štýl v súlade s vašou jedinečnou DNA. To zahŕňa analýzy týkajúce sa stravy, športových predispozícií, imunity, orálneho mikrobiómu, etnického pôvodu či rizík vzniku rôznych ochorení.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Premium Pack

  GenePlanet DNA Test Premium Pack

  299,95 

  DNA Test Premium Pack je unikátna kolekcia 7 veľmi jednoduchých domácich DNA testov zo slín, ktorá na základe 77 genetických analýz poskytne najkomplexnejší a ojedinelý pohľad na váš celkový životný štýl. Môžete tak ľahko zistiť, ako vaše telo funguje, ktorý šport je pre vás ten najvhodnejší a objaviť skryté genetické predispozície pre radu oblastí celkového zdravia a životného štýlu.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Sports Performance

  GenePlanet DNA Test Sports Performance

  99,95 

  DNA Test Sports Performance je jedinečný a veľmi jednoduchý domáci test DNA, ktorý na základe génovej analýzy odhalí zloženie vašich svalov, a pomôže vám tak objaviť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Ďalej tiež odhalí, či ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako vaše telo reaguje na silový tréning a ako dobre regenerujete po športovej aktivite. Test obsahuje bežne 10 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 67 analýz za cenu 10. Celkovo tak dostanete 77 rôznych DNA analýz.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight

  GenePlanet DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight

  149,95 

  DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight obsahuje dva jednoduché domáce DNA testy zo slín, ktoré vám na základe analýzy génov odhalia genetické predispozície k nadváhe alebo obezite či zloženie vašich svalov. Môžete tak objaviť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Vzorku nemusíte odoberať dvakrát a k vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov týchto dvoch testov tak stačí odoslať iba jednu vzorku DNA. Test obsahuje bežne 22 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 55 analýz za cenu 22. Celkovo tak dostanete 77 rôznych DNA analýz.

 • Zľava! GenePlanet DNA Test Vitamins and Minerals

  GenePlanet DNA Test Vitamins and Minerals

  99,95 

  DNA Test Vitamins and Minerals je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí, aké potraviny alebo doplnky stravy pre zaistenie dostatočného príjmu vitamínov a minerálnych látok do jedálničku zaradiť častejšie. Ďalej prezradí genetickú predispozíciu k oxidačnému stresu poškodzujúcemu bunky a na základe personalizovaných doporučení poradí, ako mať dostatok všetkých kľúčových mikroživín. Test obsahuje bežne 12 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 65 analýz za cenu 12. Celkovo tak dostanete 77 rôznych DNA analýz.