Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Diet and Body Weight

  99,00 

  DNA Test Diet and Body Weight je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí genetické predispozície k nadváhe alebo obezite. Ďalej prezradí, ako telo reaguje na príjem sacharidov alebo tukov, a pomôže prispôsobiť jedálniček smerom k optimálnemu zdraviu a telesnej hmotnosti. Personalizovaná výživa vzhľadom k vašim cieľom ešte nebola nikdy tak blízko.

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle

  99,00 

  DNA Test Metabolism and Lifestyle je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu na laktózu alebo citlivosť na lepok a riziká prepuknutia závislosti na alkohole či nikotíne.

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals

  149,00 

  DNA Test Metabolism and Lifestyle + Vitamins and Minerals obsahuje dva jednoduché domáce DNA testy zo slín, ktoré vám na základe analýzy génov prezradia, ako upraviť životný štýl v súlade s vašou DNA. Vzorku nemusíte odoberať dvakrát a k vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov týchto dvoch testov tak stačí odoslať iba jednu vzorku DNA.

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Premium Pack

  299,00 

  DNA Test Premium Pack je unikátna kolekcia 7 veľmi jednoduchých domácich DNA testov zo slín, ktorá na základe 75 genetických analýz poskytne najkomplexnejší a ojedinelý pohľad na váš celkový životný štýl. Môžete tak ľahko zistiť, ako vaše telo funguje, ktorý šport je pre vás ten najvhodnejší a objaviť skryté genetické predispozície pre radu oblastí celkového zdravia a životného štýlu.

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Sports Performance

  99,00 

  DNA Test Sports Performance je jedinečný a veľmi jednoduchý domáci test DNA, ktorý na základe génovej analýzy odhalí zloženie vašich svalov, a pomôže vám tak objaviť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Ďalej tiež odhalí, či ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako vaše telo reaguje na silový tréning a ako dobre regenerujete po športovej aktivite.

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight

  149,00 

  DNA Test Sports Performance + Diet and Body Weight obsahuje dva jednoduché domáce DNA testy zo slín, ktoré vám na základe analýzy génov odhalia genetické predispozície k nadváhe alebo obezite či zloženie vašich svalov. Môžete tak objaviť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Vzorku nemusíte odoberať dvakrát a k vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov týchto dvoch testov tak stačí odoslať iba jednu vzorku DNA.

 • Zľava!

  GenePlanet DNA Test Vitamins and Minerals

  99,00 

  DNA Test Vitamins and Minerals je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí, aké potraviny alebo doplnky stravy pre zaistenie dostatočného príjmu vitamínov a minerálnych látok do jedálničku zaradiť častejšie. Ďalej prezradí genetickú predispozíciu k oxidačnému stresu poškodzujúcemu bunky a na základe personalizovaných doporučení poradí, ako mať dostatok všetkých kľúčových mikroživín.