Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava!

  FUEL10K Granola 400 g peanut crunch

  3,19 

  Granola box je lahodná zmes, ktorá telu doplní potrebné makroživiny i mikroživiny. Dominantnou zložkou sú celozrnné ovsené vločky, ktoré sú skvelým zdrojom komplexných sacharidov a vlákniny. Zloženie je navyše obohatené o bielkoviny a vitamíny, vďaka čomu ide o zdravú vegánsku pochúťku, ktorá je vhodná na raňajky i na desiatu či olovrant.

 • Zľava!

  FUEL10K Granola 70 g peanut crunch

  1,29 

  Granola je chrumkavou zmesou müsli s vysokým podielom vlákniny a bielkovín, preto vás zasýti na dlhšiu dobu. Je ideálna predovšetkým na raňajky, ale vďaka bohatému zloženiu vás nakopne aj kedykoľvek počas dňa. Obsahuje viacero vitamínov a minerálnych látok.

 • Zľava!

  FUEL10K Oat Cookie 50 g jahoda biela čokoláda

  1,85 

  Oat Cookie je ovsená sušienka, ktorá vyniká svojim vysokým obsahom bielkovín a vlákniny. Nízky je naopak podiel cukru, vďaka čomu je sušienka vhodná aj v prípade, že sa snažíte schudnúť. Ak si chcete zdravo zamaškrtiť, a navyše telu dodať potrebné živiny, je táto dobrota skvelou voľbou.

 • Zľava!

  FUEL10K Ovsená kaša 70 g slaný karamel

  1,19 

  Ovsená kaša predstavuje ideálny zdroj výdatných raňajok alebo zdravej desiaty. Je bohatá na vlákninu a v jednej dávke telu poskytne až 13 g bielkovín, ktoré sú potrebné pre udržanie a rast svalovej hmoty. Má praktické jednorazové balenie a je jednoduchá na prípravu.

 • Zľava!

  FUEL10K Ovsený muffin 60 g dvojitá čokoláda

  1,80 

  Ovsený muffin je výživná desiata, raňajky či dezert, ktorého príprava už nemôže byť jednoduchšia a rýchlejšia. Pochváliť sa môže vyšším obsahom bielkovín a nízkym podielom cukru. Na muffine si môžete pochutnať kedykoľvek, keď dostanete na niečo chuť. Je totiž pripravený doslova za minútku.

 • Zľava!

  FUEL10K Proteínová ovsená tyčinka 45 g super berry

  1,10 

  Proteínová ovsená tyčinka je rýchly olovrant, keď nestíhate alebo si chcete zamaškrtiť. Jej hlavnou zložkou je bezlepkový ovos, vďaka čomu je tyčinka vhodná aj pre celiatikov. Jedna porcia má 9 g bielkovín, disponuje však i vyšším obsahom vlákniny. Pochutnať si na nej môžu aj vegáni, pretože je bez živočíšnych zložiek.

 • Zľava!

  FUEL10K The Complete Meal 1000 g čokoláda

  26,95 

  The Complete Meal je náhrada stravy s obsahom viac ako 26 g bielkovín a 8,5 g vlákniny v jednej dávke. Je bohatý na komplexné sacharidy z celozrnnej ovsenej múky a ľanových semienok, pričom je doplnený aj o spektrum 14 vitamínov a minerálov. Má skvelú chuť a vďaka rýchlej príprave a kvalitnému zloženiu vás zasýti kedykoľvek počas dňa.