Zobrazených 1–16 z 39 výsledkov

 • Zľava!

  Bodylab24 100% Hydrolyzovaný kolagén 400 g

  19,99 

  100% Hydrolyzovaný kolagén je čistý kolagénový prášok obsahujúci 9,5 g bielkovín v jednej dávke. V tele má kolagén dôležitú rolu, pretože je kľúčovou štrukturálnou zložkou spojivových tkanív v kostiach, zuboch, koži či svaloch. Dobre sa vstrebáva, a tak si ho obľúbili predovšetkým ľudia, ktorí majú problémy s kĺbmi a pohybovým aparátom.

 • Zľava!

  Bodylab24 100% Micelárny Kazeín 2000 g jahoda

  39,99 

  100% Micelárny Kazeín obsahuje v jednej dávke 32,8 g vysoko kvalitných bielkovín, ktoré organizmus trávi postupne, čo zaručuje pozvoľné uvoľňovanie aminokyselín. Z toho dôvodu radíme micelárny kazeín medzi nočné proteíny, ktoré sa používajú predovšetkým pred spánkom na podporu regenerácie a rastu svalovej hmoty.

 • Zľava!

  Bodylab24 Acetyl L-Karnitín 120 tab.

  14,95 

  Acetyl L-Karnitín je ľahko vstrebateľná forma karnitínu, ktorý patrí medzi obľúbené spaľovače tukov. Táto aminokyselina sa prirodzene nachádza v organizme, kde sa podieľa na prenose mastných kyselín (tukov) do mitochondrií, kde je tuk spálený na energiu. V jednej kapsli obsahuje 500 mg tejto inovatívnej formy karnitínu, ktorá zároveň patrí medzi nootropiká.

 • Zľava!

  Bodylab24 BCAA 120 kaps.

  12,99 

  BCAA obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, a to konkrétne L-leucín, L-isoleucín a L-valín. Tieto aminokyseliny sa zaraďujú medzi esenciálne, čo znamená, že si ich naše telo nedokáže samo vyrobiť. Preto je nutné ich pravidelné dodávanie v strave alebo pomocou doplnkov stravy. BCAA sú dôležité pre regeneráciu svalov a forma kapsúl navyše zaručí ich jednoduché dávkovanie a užívanie.

 • Zľava!

  Bodylab24 Beta-Alanín 500 g

  15,99 

  Beta-Alanín vo forme dobre rozpustného prášku si našiel svojich priaznivcov predovšetkým medzi profesionálnymi a rekreačnými športovcami, pretože je známy tým, že sa v tele podieľa na tvorbe karnozínu. Ten môže pomôcť znižovať prekyslenie a hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch, vďaka čomu oddiali pocit únavy a predĺži športovú výkonnosť.

 • Zľava!

  Bodylab24 CLA 120 kaps.

  12,99 

  CLA je konjugovaná kyselina linolová, ktorá v jednej kapsule obsahuje 1000 mg tohto obľúbeného prírodného spaľovača tuku. CLA patrí medzi nenasýtené omega 6 mastné kyseliny a prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

 • Zľava!

  Bodylab24 Creatine (Creapure®) 500 g

  22,25 

  Creatine (Creapure®) obsahuje 100 % čistý kreatín monohydrát bez akýchkoľvek balastných látok. Ide o jeden z najznámejších doplnkov výživy vo svete fitness, ktorý sa používa na zvýšenie fyzického výkonu v rôznych športových disciplínach, ako napríklad silový tréning, HIIT alebo šprinty. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov.

 • Zľava!

  Bodylab24 Creatine Capsules

  15,99 

  Creatine Capsules je účinný kreatín monohydrát vo forme praktických kapsúl, ktoré obsahujú 3,5 g kreatínu v jednej dávke. Je obľúbený najmä preto, že dokáže zvýšiť výkonnosť počas krátkych po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu, čo ocenia nielen silovo cvičiaci športovci.

 • Zľava!

  Bodylab24 Dark Chocolate Drops 200 g

  6,49 

  Dark Chocolate Drops sú čokoládové kúsky, ktoré vynikajú nízkym obsahom cukru a lahodnou kakaovou chuťou. V kuchyni pre nich určite nájdete mnoho využití. Môžete ich pridať do dezertov, nechať rozpustiť na ovsenej kaši alebo maškrtiť len tak samotné. Milovníci čistého zloženia určite ocenia, že sú bez konzervantov, umelých farbív a dochucovadiel.

 • Zľava!

  Bodylab24 Flavour Drops 30 ml vanilka

  5,95 

  Flavor Drops – Bodylab24 Zloženie Všetky príchute: aróma, sladidlo: sukralóza. Dávkovanie Použite 3-5 kvapiek na porciu na 250 ml jogurtu, tvarohu atď. Pri tekutinách použite až 10 kvapiek na 330 ml. Čím viac kvapiek príchute pridáte, tým je chuť intenzívnejšia. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Sacharidy 0,5 g Soľ 0,01 g Upozornenie Odporúčaný…

 • Zľava!

  Bodylab24 Glutamín Drink ovocný mix

  15,95 

  Glutamín Drink je svieži ovocný nápoj s 5,5 g L-glutamínu v jednej dávke. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorej hladina vo svaloch klesá počas ťažkého tréningu a športovania. Preto je potrebné doplniť ju z externých zdrojov. Glutamín Drink je obohatený o vitamín C, B6, B12, horčík a dôležitú aminokyselinu vo vzťahu k svalovému rastu, v podobe L-leucínu pre čo najefektívnejšiu funkčnosť. Je ideálny po tréningu alebo pred spaním.

 • Zľava!

  Bodylab24 Izotonický nápoj 600 g ľadový čaj

  13,95 

  Izotonický nápoj je funkčný komplex minerálnych látok, vitamínu C a sacharidov vo forme rozpustného prášku pre športovcov. Po zmiešaní s vodou sa tak skvelo hodí na doplnenie tekutín a elektrolytov na tréningu alebo po ňom. Vďaka ľahko stráviteľným sacharidom je navyše zdrojom rýchlo dostupnej energie.

 • Zľava!

  Bodylab24 Kreatín Monohydrát 500 g

  11,85 

  Kreatín Monohydrát je známy doplnok výživy vo forme prášku s obsahom 5 g kreatínu v jednej účinnej dávke. Ide o prirodzene sa vyskytujúcu látku, ktorú nájdeme aj v našom organizme. Používa sa na zvýšenie fyzickej výkonnosti počas intenzívneho cvičenia. Jeho účinky ocenia športovci každého druhu, ktorí berú svoje tréningy vážne.

 • Zľava!

  Bodylab24 L-Citrulín malát 500 g

  17,99 

  L-Citrulín malát je zlúčenina neesenciálnej aminokyseliny l-citrulín a soli kyseliny jablčnej (malátu) v dobre rozpustnej práškovej forme. Jedná sa o najviac preskúmanú formu citrulínu vo vzťahu ku zlepšeniu športového výkonu.

 • Zľava!

  Bodylab24 L-Leucín 300 g

  11,49 

  L-Leucín obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-leucín v práškovej forme a v množstve 5 g na jednu dávku. Patrí medzi najdôležitejšie aminokyseliny, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo. Preto je veľmi vhodné zamerať sa na jej dostatočný príjem z externých zdrojov, teda zo stravy alebo doplnkov výživy. Je súčasťou BCAA a zároveň má vplyv na syntézu proteínov v procese rastu svalovej hmoty.

 • Zľava!

  Bodylab24 Magnesium Bisglycinate 120 kaps.

  14,99 

  Magnesium Bisglycinate je horčík v chelátovej forme, ktorú organizmus dokáže ľahko vstrebať a využiť. Jedna denná dávka pokrýva viac než polovicu denného príjmu horčíku, ktorý pomáha znižovať únavu, podporuje normálnu činnosť svalov a tiež prispieva k správnej funkcii psychiky.