Zobrazených 1–16 z 21 výsledkov

 • Zľava! Amix Anabolic Masster 2200 g lesné ovocie

  Amix Anabolic Masster 2200 g lesné ovocie

  49,95 

  Anabolic Masster je vysokokvalitná all-in-one zmes bielkovín, sacharidov a ďalších starostlivo vybraných látok. Nájdete tak medzi nimi napríklad minerálne látky, tráviace enzýmy, testosterónový booster Tribulus terrestris či tri druhy kreatínu. Jadro produktu tvorí srvátkový koncentrát, izolát, vaječný proteín a hydrolyzát (aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny). K tomu pridáva aj rýchle sacharidy na podporu rýchlej regenerácie a vyčerpaných zdrojov energie v podobe glykogénu.

 • Zľava! Amix Anabolic Monster Beef 1000 g lesné ovocie

  Amix Anabolic Monster Beef 1000 g lesné ovocie

  30,95 

  Anabolic Monster Beef je hydrolyzovaný hovädzí proteín s 90 % podielom bielkovín. Podporuje tak rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Zároveň má nízky podiel tuku a preto sa hodí aj do diéty. Navyše obsahuje kreatín monohydrát a ďalšie funkčné zložky.

 • Zľava! AMIX Anabolic Monster Whey 2200 g malina

  AMIX Anabolic Monster Whey 2200 g malina

  74,95 

  Anabolic Monster Whey je viaczložkový proteín s 80%-ným podielom bielkovín z Triple Whey Matrixu (srvátkový koncentrát, CFM srvátkový izolát a srvátkový hydrolyzát), micelárneho kazeínu a aminokyselín derivovaných z hovädzieho proteínového izolátu. Tým zaisťuje vysokú biologickú hodnotu, navyše obsahuje aj unikátnu zložku Pep-Form™ (peptidy leucínu) a voľnú formu L-leucínu pre znásobenie anabolického efektu.

 • Zľava! Amix Arginine 360 kaps.

  Amix Arginine 360 kaps.

  24,95 

  Arginín je doplnok stravy v kapsliach s vysokým obsahom semiesenciálnej aminokyseliny l-arginín, jej výhody ocenia predovšetkým športovci. Z arginínu sa v organizme syntetizuje oxid dusnatý, ktorý ovplyvňuje prekrvenie organizmu, a môže tak mať vplyv na kvalitnejší prísun živín k pracujúcim svalom.

 • Zľava! Amix BCAA Elite Rate 220 kaps. bez príchute

  Amix BCAA Elite Rate 220 kaps. bez príchute

  15,50 

  BCAA Elite Rate sú hydrolyzované aminokyseliny BCAA L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín v optimálnom pomere 2:1:1. Esenciálne aminokyseliny patria medzi základné zložky bielkovín, ktoré podporujú regeneráciu, tvorbu a udržiavanie svalov.

 • Zľava! AMIX CarboJet Basic 3000 g vanilka

  AMIX CarboJet Basic 3000 g vanilka

  17,95 

  CarboJet Basic má špeciálne zostavený pomer sacharidových zdrojov a bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, a sú bohaté na L-glutamín a aminokyseliny BCAA. Vyvážený sacharidový komplex sa skladá z rýchlych a pomalých sacharidov pre optimálny prísun energie.

 • Zľava! AMIX CellZoom Hardcore 315 g citrón limetka

  AMIX CellZoom Hardcore 315 g citrón limetka

  26,95 

  CellZoom Hardcore je predtréningový stimulant s obsahom silných synergicky spolupracujúcich zložiek. Podporuje zvýšenie explozívnej sily, výbušnosti, zvýšenie objemu tréningových dávok, napumpovanie svalov a vyššiu odolnosť proti únave. Dokonale namotivuje na fyzický výkon a podporí koncentráciu.

 • Zľava! AMIX ChampION Sport Fuel Concentrate 1000 ml zelené jablko

  AMIX ChampION Sport Fuel Concentrate 1000 ml zelené jablko

  17,50 

  Champion ™ Sports Fuel je hypotonický športový nápoj, ktorý účinne kombinuje 3 druhy sacharidov na dodávanie energie, L-karnitín, sodík, horčík, draslík, taurín, L-citrulín malát a beta alanín. Tento komplex minerálov a aktívnych látok podporuje rýchlejšiu regeneráciu organizmu a správnu hydratáciu. Má príjemnú osviežujúcu chuť a neobsahuje kofeín a aspartám.

 • Zľava! Amix Colostrum 1000 mg 100 cps. bez príchute

  Amix Colostrum 1000 mg 100 cps. bez príchute

  21,95 

  Colostrum 1000 je špeciálny produkt s obsahom kolostra (kravského materského mlieka), ktoré má vysokú koncentráciu imunitných faktorov, kvalitných bielkovín, aminokyselín, vitamínov a minerálov. Je to dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu, avšak ovplyvňuje aj odolnosť organizmu a imunitný systém.

 • Zľava! Amix Creatine Monohydrate 300 g

  Amix Creatine Monohydrate 300 g

  12,95 

  Creatine Monohydrate je ultra mikronizovaný kreatín mohohydrát, čo zaručuje jeho čistotu a výbornú vstrebateľnosť. Podporuje tvorbu svalovej hmoty a podieľa sa na rýchlej regenerácii svalov. Je efektívny pre doplnenie energie, podporu fyzického a silového výkonu.

 • Zľava! Amix D-AA Max Pure 20 x 2

  Amix D-AA Max Pure 20 x 2,8 g100 kaps.

  20,95 

  D-AA Max Pure je testosterónový booster, ktorý obsahuje kyselinu D-asparágovú. Táto aminokyselina hrá dôležitú rolu v syntéze testosterónu a produkcií rastového hormónu. V jednej dennej dávke prijmete účinné 3 gramy kyseliny D-asparagovej vo forme kapsúl.

 • Zľava! Amix Detonatrol 90 kaps. bez príchute

  Amix Detonatrol 90 kaps. bez príchute

  25,95 

  Detonatrol je unikátny termogénny spaľovač tukov, ktorý podporuje metabolizmus tukov a odbúrava nadbytočné kilogramy. Vďaka obsahu kofeínu pomáha dodať energiu a prispieva k normálnej funkcii svalov a kĺbov. Navyše, pomáha normálnemu tráveniu, znižuje hladinu glukózy v krvi a obsahuje vitamín C, B3 a B6.

 • Zľava! AMIX Diosgen 100 tabliet bez príchute

  AMIX Diosgen 100 tabliet bez príchute

  13,50 

  Diosgen Stimulator je extrakt z byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných saponínov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu. Napomáha nárastu svalovej hmoty, skracuje dobu regenerácie a pozitívne ovplyvňuje fyzický výkon.

 • Zľava! Amix Exclusive Protein bar 12 x 85 g torta z arašidového masla

  Amix Exclusive Protein bar 12 x 85 g torta z arašidového masla

  15,50 

  Exclusive Protein bar je exkluzívna proteínová tyčinka, ktorá obsahuje najkvalitnejšie patentované zdroje bielkovín MilkPro® Protein Blend. Nájdete v nej až 23 g bielkovín a hydrolyzované peptidy. Okrem toho má neodolateľnú chuť a je vhodná ako rýchly proteínový snack.

 • Zľava! Amix Gamma Oryzanol 120 kaps.

  Amix Gamma Oryzanol 120 kaps.

  17,95 

  Gamma Oryzanol je olej z ryžových otrúb vo forme kapsúl, ktorý je považovaný za alternatívu syntetických anabolických steroidov. Pomáha pri starostlivosti o svalovú hmotu, hladinu testosterónu či mužský reprodukčný systém. Ocení ho aj ženské telo v období menopauzy.

 • Zľava! Amix IsoPrime CFM 2000 g vanilka

  Amix IsoPrime CFM 2000 g vanilka

  78,95 

  IsoPrime CFM je dobre vstrebateľný srvátkový izolát, ktorý sa pýši vysokým podielom bielkovín. Tie podporujú rast aj udržanie svalovej hmoty, vďaka čomu ho ocenia najmä športovci aj ostatní aktívni ľudia. Navyše je vyrobený šetrnou metódou mikrofiltrácie (CFM) a má nízky obsah tuku aj cukru (laktózy). Hodí sa tak na doplnenie bielkovín aj pri chudnutí.