Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

 • Zľava!

  Adventure Menu Chilli con Carne 137 g

  8,99 

  Chilli con Carne je vákuovo sušené jedlo na cesty. Obsahuje mleté hovädzie mäso a červené fazule v hustej krémovej omáčke. Na výslednej chuti sa podieľa aj cibuľa, paradajky a zmes vybraného korenia. Má 100 % prírodné zloženie a je bez lepku a laktózy. Pripravenú zmes stačí zaliať vodou a ohriať. Za pár minút si tak môžete na horách alebo v kempe vychutnať výborné jedlo.

 • Zľava!

  Adventure Menu Jelenie ragú so zemiakovými haluškami 400 g

  7,80 

  Jelenie ragú so zemiakovými haluškami je poľovnícka špecialita na cesty pre skutočných gurmánov. Obsahuje lahodné jelenie mäso, zemiakové halušky, červené víno, zeleninovú omáčku a vynikajúcu zmes korenia. Je to plnohodnotné a výživné jedlo pre tých, ktorí si ani počas turistiky nechcú odriekať chutné gastronomické zážitky.

 • Zľava!

  Adventure Menu Kuracie na divoko s ryžou 400 g

  6,90 

  Kuracie na divoko s ryžou je vyvážený a plnohodnotný pokrm určený predovšetkým na turistiku a kempovanie. Obsahuje šťavnaté kúsky kuracieho mäsa, hnedú ryžu a krémovú paradajkovú omáčku s cibuľkou a slaninou. Očarí vás podmanivou vôňou, ale aj spoľahlivo zasýti na ceste za vašim zážitkom.

 • Zľava!

  Adventure Menu Kurča Korma s ryžou 400 g

  7,80 

  Kurča Korma s ryžou je veľmi lahodné a plnohodnotné jedlo na turistiku, ktoré si pripravíte jednoducho a rýchlo. Obsahuje kuracie prsia, ryžu a znamenitú omáčku z jemnej smotany a kokosového mlieka, dokonale vyladenú vďaka zmesi indických korenín. Tento pokrm vám hravo doplní energiu počas cesty za vašim dobrodružstvom.

 • Zľava!

  Adventure Menu Kurča Tikka Masala s ryžou basmati 120 g

  8,99 

  Kurča Tikka Masala s ryžou basmati je vákuovo sušené jedlo na cesty. Obsahuje kuracie prsia v mierne pikantnej krémovej omáčke s ryžou basmati. Pripravenú zmes stačí zaliať vodou a ohriať. Za pár minút si tak môžete na horách alebo v kempe vychutnať výborné jedlo.

 • Zľava!

  Adventure Menu Morčacie mäso na cibuľke 200 g

  7,80 

  Morčacie mäso na cibuľke je sterilizované ready to eat jedlo na cesty. Obsahuje kvalitné morčacie mäso s cibuľou ochutené soľou a čiernym korením. Je bez pridaných látok a neobsahuje lepok ani laktózu. Má vysoký obsah plnohodnotných bielkovín, ktoré sú pre športovcov dôležité. Pred konzumáciou ho stačí ohriať a počas pár minút je skvelý pokrm pripravený.

 • Zľava!

  Adventure Menu Pečené hovädzie na tymiáne 200 g

  9,80 

  Pečené hovädzie na tymiáne je sterilizované ready to eat jedlo na cesty. V zložení nájdete prvotriedne hovädzie mäso z mladých býčkov ochutené tymiánom, soľou a čiernym korením. Je bez pridaných látok a neobsahuje lepok ani laktózu. Stačí ho len ohriať a za pár minút si pochutnáte na kvalitnom jedle plnom bielkovín.

 • Zľava!

  Adventure Menu Samoohrevná kapsula

  2,15 

  Samoohrevná kapsula je unikátny pomocník, vďaka ktorému si môžete vychutnať teplé jedlo pokojne aj vysoko v horách. Na prípravu nebudete potrebovať dokonca ani varič či oheň. Stačí len jednorazová samoohrevná kapsula, zipper-bag a pokrm, ktorý chcete ohriať. Samoohrevná kapsula by nemala chýbať vo výbave správneho turistu či kempára, ktorý si chce pochutnať na teplom jedle z dielne Adventure Menu, a tak dodať telu kvalitné živiny.

 • Zľava!

  Adventure Menu Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag

  10,65 

  Samoohrevná kapsula SET + Zipper-bag je set pomôcok, s ktorou si môžete za niekoľko minút pripraviť teplé jedlo bez použitia variča či ohňa. V zipper-bag prebieha exotermická reakcia, ku ktorej je potrebná samoohrevná kapsula a voda. Týmto spôsobom sa vytvorí teplo, ktoré zohreje zmes Adventure Menu. Vy si potom môžete pochutiť na lahodnom a teplom pokrme. Ohrev funguje dokonca aj v mrazoch. Set je preto ideálny pre turistov, ktorí sa chcú dobre najesť v každom počasí.

 • Zľava!

  Adventure Menu Šošovicový Dhal 77 g

  5,67 

  Šošovicový Dhal je lahodná hustá polievka s pikantným exotickým nádychom, ktorá vyniká svojím vysokým obsahom bielkovín. V zložení nechýbajú ani ingrediencie ako paradajky, cibuľa, kurkuma, zázvor alebo čili, ktoré spoločne vytvárajú jedinečný gurmánsky zážitok. Tento sušený pokrm vo vákuovom balení je ľahký a zaberie v batohu minimum miesta. Príprava je maximálne jednoduchá, zmes stačí zaliať vodou a ohriať. Ľahko tak kdekoľvek doplníte energiu na ďalšie túry.

 • Zľava!

  Adventure Menu Tandoori Quinoa 400 g

  7,80 

  Tandoori Quinoa je plnohodnotné hotové jedlo pre tých, ktorí by si chceli na svojich cestách vychutnať kúsok exotiky. Obsahuje batáty, quinou, mix lahodnej zeleniny, starostlivo vyberané korenie, hnedý cukor, himalájsku soľ a chilli. Vo výsledku ide o výživný pokrm, ktorý je jednoduchý a rýchly na prípravu. Aj preto je ideálnou voľbou na akúkoľvek turistiku či kempovanie.

 • Zľava!

  Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu 400 g

  6,90 

  Zeleninové rizoto s tofu je plnohodnotné a veľmi chutné jedlo vhodné na cesty zo 100 % prírodných ingrediencií. Obsahuje predpripravenú ryžu, starostlivo vyberanú zeleninu, kúsky tofu a provensálsku zmes bylinkového korenia. Toto rizoto je veľmi jednoduché a rýchle na prípravu. Vďaka tomu sa hodí na niekoľkodňové túry alebo kempovanie.

 • Zľava!

  Adventure Menu Zipper-bag 30 g

  3,50 

  Zipper-bag je špeciálne vytvorená pomôcka, v ktorej môžete s využitím samoohrevnej kapsuly pripraviť teplé jedlo bez variča či ohňa. Manipulácia so zipper-bag je veľmi jednoduchá, zvládne to naozaj každý. Použiť sa dá aj počas veľkých mrazov. O teplé jedlo vás preto počasie nepripraví. Zipper-bag je na niekoľko desiatok použití. Vďaka tomu bude vaším nenahraditeľným spoločníkom na mnohých výletoch.