Zobrazených 1–16 z 21 výsledkov

 • Zľava! Country Life Zmes ovocno orechová Bio 150 g

  Country Life Zmes ovocno orechová Bio 150 g

  3,10 

  BIO Ovocno-orechová zmes POHODA je chrumkavý mix sušeného ovocia a orechov, ktorý si môžete vychutnať ako zdravý snack na zahnanie hladu alebo ako súčasť raňajok či dezertov Vyznačuje sa vysokým obsahom vlákniny a dôležitých vitamínov a minerálov.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Coco 40 g

  George and Stephen Mr. Coco 40 g

  2,10 

  Zloženie 100% kokos. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 2678 kJ / 640 kcal Tuky 51,3% Sacharidy 39,9% z toho cukry 22,8 g Bielkoviny 4.65% Upozornenie Skladujte v chlade a suchu.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Dragon 40 g

  George and Stephen Mr. Dragon 40 g

  2,10 

  Mr. Dragon je lahodná exotická Pitahaya v sušenej podobe, známa aj ako dračie ovocie. Pochádza zo srdca Vietnamu a upúta vás už svojim vzhľadom. Má jemnú sladkú chuť a vďaka svojmu zloženiu sa hodí ako skvelá desiata pre doplnenie energie. Navyše obsahuje vitamín C.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Mango 40 g

  George and Stephen Mr. Mango 40 g

  2,10 

  Mr. Mango je sušené mango pochádzajúce z malej vietnamskej farmy. Vyniká svojou sladkou chuťou, pretože bolo spracované najmodernejšími technológiami a metódou pomalého sušenia. Vďaka tomu si uchováva maximálne množstvo zdraviu prospešných látok a skvelú chuť. Je ideálne ako rýchly snack.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Papaya 50 g

  George and Stephen Mr. Papaya 50 g

  2,10 

  Mr. Papaya je chutný snack v podobe sušenej papáje. Je ideálny pre každého, kto miluje ovocie a má chuť na niečo exotickejšie. Svojou textúrou pripomína obľúbené gumené medvedíky a zachováva si chuť a vôňu čerstvého ovocia. Skvele sa hodí ako rýchly snack pre doplnenie energie.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Pineapple 40 g

  George and Stephen Mr. Pineapple 40 g

  2,10 

  Mr. Pineapple obsahuje ananás v sušenej forme, ktorý má vďaka pomalému procesu sušenia výraznú ananásovú chuť a vôňu. Okrem toho je nutrične bohatý, pretože obsahuje vlákninu, vitamíny a minerály. Je vhodný ako ideálny snack nielen pre všetkých milovníkov ovocia.

 • Zľava! George and Stephen Mr. Strawberry 40 g

  George and Stephen Mr. Strawberry 40 g

  2,10 

  Mr. Strawberry sú sušené jahody, ktoré si zamiluje každý fanúšik sušeného ovocia. Ide o odrodu z Vietnamu, ktorá má výraznejšiu jahodovú chuť aj vôňu. Môžete si ich vychutnať ako zdravú a rýchlu desiatu, alebo ako súčasť vašich fitness kreácií v kuchyni.

 • Zľava! GymBeam Lyofilizované banány 100 g

  GymBeam Lyofilizované banány 100 g

  7,95 

  Lyofilizované banány sú chrumkavé mrazom sušené plátky banánov bez pridaného cukru. Vďaka tomu si zachovávajú všetky dôležité živiny, vlákninu, vitamíny a minerály, ale aj čerstvú chuť a neodolateľnú vôňu. Vychutnajte si ich ako zdravý chrumkavý snack, súčasť výdatných raňajok, alebo pri príprave vašich obľúbených receptov!

 • Zľava! GymBeam Lyofilizované čučoriedky 100 g

  GymBeam Lyofilizované čučoriedky 100 g

  8,95 

  Lyofilizované čučoriedky sú chrumkavé mrazom sušené čučoriedky bez pridaného cukru. Vďaka tomu si zachovávajú všetky dôležité živiny, vlákninu, vitamíny a minerály, ale aj čerstvú chuť a neodolateľnú vôňu. Vychutnajte si ich ako zdravý chrumkavý snack, súčasť výdatných raňajok, alebo pri príprave vašich obľúbených receptov!

 • Zľava! GymBeam Lyofilizované jahody 100 g

  GymBeam Lyofilizované jahody 100 g

  8,95 

  Lyofilizované jahody sú chrumkavé mrazom sušené jahody bez pridaného cukru. Vďaka tomu si zachovávajú všetky dôležité živiny, vlákninu, vitamíny a minerály, ale aj čerstvú chuť a neodolateľnú vôňu. Vychutnajte si ich ako zdravý chrumkavý snack, súčasť výdatných raňajok, alebo pri príprave vašich obľúbených receptov!

 • Zľava! GymBeam Lyofilizované maliny 100 g

  GymBeam Lyofilizované maliny 100 g

  9,95 

  Lyofilizované maliny sú chrumkavé mrazom sušené maliny bez pridaného cukru. Vďaka tomu si zachovávajú všetky dôležité živiny, vlákninu, vitamíny a minerály, ale aj čerstvú chuť a neodolateľnú vôňu. Vychutnajte si ich ako zdravý chrumkavý snack, súčasť výdatných raňajok, alebo pri príprave vašich obľúbených receptov!

 • Zľava! GymBeam Lyofilizovaný ananás 100 g

  GymBeam Lyofilizovaný ananás 100 g

  7,95 

  Lyofilizovaný ananás je chrumkavý mrazom sušený ananás bez pridaného cukru. Vďaka tomu si zachováva všetky dôležité živiny, vlákninu, vitamíny a minerály, ale aj čerstvú chuť a neodolateľnú vôňu. Vychutnajte si ho ako zdravý chrumkavý snack, súčasť výdatných raňajok, alebo pri príprave vašich obľúbených receptov!

 • Zľava! Purasana BIO Moruša Biela 200 g

  Purasana BIO Moruša Biela 200 g

  8,95 

  BIO Moruša biela obsahuje 100 % sušené bobule moruše bielej (Morus alba). Je plná antioxidantov a výborne sa hodí napríklad do jogurtov, tvarohu či smoothies, ktorým dodá prirodzene sladkú chuť. Vďaka vláknine podporuje trávenie a je vhodná aj pre vegánov.

 • Zľava! Purasana Ultra Mix Berries BIO 200 g

  Purasana Ultra Mix Berries BIO 200 g

  11,95 

  BIO Ultra Mix Berries je zmes sušených brusníc, goji a moruše, ktorá obsahuje ako vitamíny, tak aj minerálne látky a ďalšie zdraviu prospešné zložky. Použité ovocie pochádza z ekologického poľnohospodárstva a má vysoký obsah vlákniny. Vďaka tomu je mix plodov ideálny ako malý snack na cesty alebo na spestrenie jogurtu či raňajkovej kaše.

 • Zľava! Wolfberry Ananás lyofilizovaný 20 g

  Wolfberry Ananás lyofilizovaný 20 g

  2,95 

  Ananás lyofilizovaný je chrumkavý mrazom sušený ananás, ktorý si vás získa svojou jedinečnou chuťou a vôňou. Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku, vďaka čomu ostáva ovocie plné živín, vitamínov a minerálov. Mrazom sušený ananás je ideálny na pečenie, varenie či zdravé maškrtenie.

 • Zľava! Wolfberry banány sušené mrazom 20 g

  Wolfberry banány sušené mrazom 20 g

  1,95 

  Banány lyofilizované sú chrumkavé mrazom sušené banány, ktoré si vás získajú svojou jedinečnou chuťou a vôňou. Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku, vďaka čomu ostáva ovocie plné živín, vitamínov a minerálov. Mrazom sušené banány sú ideálne na pečenie, varenie či zdravé maškrtenie.