Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Zľava! Bodylab24 Ovsená energetická tyčinka 50 g kokos

  Bodylab24 Ovsená energetická tyčinka 50 g kokos

  1,10 

  Ovsená energetická tyčinka je skvelým pomocníkom na rýchle doplnenie energie. Jej hlavnou zložkou sú ovsené vločky, ktoré slúžia ako zdroj komplexných sacharidov. Tyčinka navyše obsahuje bielkoviny, malé množstvo kvalitných tukov, vlákninu, vitamín B1 a mnoho ďalších minerálnych látok, vďaka čomu ju možno považovať za ideálnu desiatu v rámci zdravého životného štýlu.

 • Zľava! BOMBUS Raw energy 50 g slaný karamel a arašidy

  BOMBUS Raw energy 50 g slaný karamel a arašidy

  0,95 

  Tyčinka Raw Energy obsahuje minimum surovín, no aj napriek tomu vás poteší bohatou chuťou. Navyše, dodá vám dávku energie a výborne zasýti. Vyrába sa iba z prírodných a tepelne neupravených ingrediencií, vďaka čomu pocítite nefalšovanú chuť prírody. Je bez lepku a pridaného cukru, preto je vhodná aj pre vegánov.

 • Zľava! Go On Energetická tyčinka 50 g arašidový karamel

  Go On Energetická tyčinka 50 g arašidový karamel

  0,80 

  Energetická tyčinka je lahodný snack pre aktívnych ľudí, ktorí fandia zdravému životnému štýlu. Oproti bežným tyčinkám vyniká tým, že je obohatená až o 7 vitamínov, horčík, guaranu a ponúka komplexné zloženie na doplnenie dôležitých živín. Navyše má lahodnú chuť, ktorá si získa nejedného maškrtníka.

 • Zľava! Go On Vitamin Bar 50 g kokos

  Go On Vitamin Bar 50 g kokos

  0,80 

  Vitamínová tyčinka je ideálny snack pre každého, kto chce zahnať chute na sladké, a navyše doplniť telu potrebné mikroživiny. V zložení nájdete horčík, ktorý pomáha znížiť únavu a vyčerpanie. Nechýba však ani 7 kľúčových vitamínov na správne fungovanie organizmu. Okrem maškrtenia tak môžete podporiť aj svoje zdravie a vitalitu.

 • Zľava! GymBeam MoiMüv Protein Flapjack 90 g banán čokoláda

  GymBeam MoiMüv Protein Flapjack 90 g banán čokoláda

  1,70 

  MoiMüv Protein Flapjack je praktický snack s lahodnou chuťou ovsených vločiek, ktorý môžete mať vždy po ruke. Jedna tyčinka vám dodá 20 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Spoľahlivo zaženie hlad, chute na sladké a poteší vás aj vysokým obsahom vlákniny.

 • Zľava! Nutrend Denuts 35 x 35 g brusnica

  Nutrend Denuts 35 x 35 g brusnica

  19,95 

  Denuts je výnimočná tyčinka plná zdravých orechov, semienok a medu s vysokým obsahom zdravých tukov, vitamínov a minerálov. Chutná tyčinka neobsahuje lepok ani žiadne konzervanty, takže vás nabudí len čistou prírodnou energiou.

 • Zľava! NUTREND FLAPJACK 100 g čokoláda višňa

  NUTREND FLAPJACK 100 g čokoláda višňa

  1,30 

  Tyčinka Flapjack je delikátna tyčinka z bezlepkových ovsených vločiek s mliečnou a horkou čokoládou alebo s jogurtovou polevou. Znamenitý Flapjack zasýti, dodá potrebnú energiu, zároveň skvele chutí. Má vysoký obsah vlákniny a poslúži ako výborný olovrant v priebehu dňa. Neobsahuje konzervanty.

 • Zľava! Oatein Tyčinka Low Sugar Flapjack 20 x 40 g čokoláda

  Oatein Tyčinka Low Sugar Flapjack 20 x 40 g čokoláda

  28,95 

  Tyčinka Low Sugar Flapjack vyniká predovšetkým svojím vysokým obsahom bielkovín. Ak si strážite štíhlu líniu, budete milo prekvapení, že tyčinka má len 3,5 gramov cukru a necelých 250 kcal. Ovsené vločky, ktoré tvoria najväčšiu časť celej tyčinky, vyčarí lahodnú vláčnu štruktúru. Flapjack sa skvele hodí na desiatu alebo ľahšie raňajky v zhone.

 • Zľava! Sante Müsli tyčinka Crunchy 35 g orech a mandľa

  Sante Müsli tyčinka Crunchy 35 g orech a mandľa

  0,60 

  Müsli tyčinka Crunchy je lahodný snack plný ovsených vločiek a ďalších dobrôt, ktorý vám dodá energiu kedykoľvek počas dňa. O skvelú chuť sa postará napríklad obľúbená čokoláda, ovocie, orechy alebo vanilka. Vďaka obsahu komplexných sacharidov vás zasýti na dlhšiu dobu a pomôže zahnať hlad v práci, v škole aj na cestách.

 • Zľava! TOMM´S Tyčinka Flapjack 100 g med

  TOMM´S Tyčinka Flapjack 100 g med

  1,10 

  Tyčinka Flapjack je lahodná pochúťka pre všetkých milovníkov zdravého maškrtenia. Základ tvoria ovsené vločky, ktoré sú v niektorých príchutiach bezlepkové. V zložení však spravidla nechýbajú ani ďalšie dobroty, ako je napríklad kokos alebo med, ktorý sa postará o sladkú chuť. Tyčinka je ideálna ako rýchla desiata či dezert ku káve.