Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Zľava!

  3D Energy Drink piña colada

  2,50  1,99 

  3D Energy Drink je energetický nápoj s vysokým obsahom kofeínu až 200 mg. Obsahuje tiež taurín, L-karnitín tartrát a vitamíny skupiny B. Patrí k chuťovo najlepším energy drinkom na trhu, a pritom má len 15 kalórií. Účinne vás nakopne energiou pred tréningom, alebo kedykoľvek počas dňa.

 • Zľava!

  Bang Energy Drink 473 ml bangster berry

  2,99  2,49 

  Zloženie Sýtená voda, prírodné arómy, kyselina citrónová, kyselina fosforečná, kofeín, benzoan sodný (zachováva sviežosť), monohydrát citrátu draselného, EAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-lyzín, L-treonín, L-fenylalanín) , L-histidín, L-metionín, L-tryptofán), sukralóza, hydrogénfosforečnan draselný, vitamín C (kyselina askorbová), sorban draselný (zachováva sviežosť), chlorid horečnatý, SUPER CREATINE® (Creatyl-L-Leaucín (kreatín viazaný na L -leucín)), chlorid vápenatý, dvojsodno-vápenatý EDTA, vitamín B3…

 • Zľava!

  Barebells Protein Milkshake 330 ml jahoda

  3,29  2,29 

  Protein Milkshake 330 ml je proteínový nápoj, ktorý má až 24 g bielkovín na porciu. Navyše, je zbavený laktózy a neobsahuje žiadne pridané cukry. Má jedinečnú chuť a praktické balenie na cesty, do posilňovne aj do práce.

 • Zľava!

  Ehrmann Proteínový nápoj 250 ml jahoda

  2,80  1,50 

  High Protein Drink je ideálnou desiatou pre ľudí, ktorí sú v zhone, a preto chcú telu dodať kvalitné bielkoviny, ktorých je konkrétne 20 g v jednom balení. Tie sú dôležité predovšetkým preto, že prispievajú k tvorbe a udržaniu svalov. Nápoj vyniká nízkym obsahom tuku a sacharidov, vďaka čomu je vhodný aj pri chudnutí.

 • Zľava!

  GymBeam MoiMüv Protein Milkshake 12 x 242 ml vanilka

  25,45  12,90 

  MoiMüv Protein Milkshake je ready to drink nápoj s obsahom až 24 g bielkovín na jednu porciu. Neobsahuje žiadny pridaný cukor ani palmový olej a pýšiť sa môže aj nízkym podielom tuku. Lahodný milkshake zaručene poteší nejedného fitness nadšenca či jednoducho každého, kto túži uspokojiť svoje chute na sladké. 12-kusové balenie MoiMüv Protein Milkshaku teraz kúpite len za 12,90€! Akcia sa vzťahuje len na balenie 12 x 242 ml. Pozor! Expirácia MoiMüv Protein Milkshaku je 19.4.2021. Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.

 • Zľava!

  Nutrend Carnitine Activity Drink 750 ml pomelo

  1,90  1,60 

  Carnitine Activity Drink je neperlivý RTD nápoj, ktorý obsahuje L-karnitín, taurín a tiež niacín. Ten prispieva k zníženiu únavy, vyčerpania a k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Nápoj neobsahuje cukor, takže je vhodný aj v prípade, že sa snažíte schudnúť.

 • Zľava!

  NUTREND Carnitine Activity Drink s kofeínom 750 ml zelený čaj baza

  1,90  1,60 

  Carnitine Activity Drink s kofeínom je funkčný nápoj bez cukru, ktorý je obohatený o populárny spaľovač tuku l-karnitín, kofeín a taurín. Je s obľubou používaný k podpore športového výkonu, zlepšenie sústredenia a spaľovania tukov. Obsahuje len 16 kcal.

 • Zľava!

  Optimum Nutrition Optimum High Protein Shake 330 ml jahoda

  3,99  2,99 

  Optimum High Protein Shake je chutný proteínový koktail s obsahom až 25 g bielkovín v jednej dávke. Ide o ready-to-drink nápoj, ktorý je určený na doplnenie proteínov po tréningu alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Vďaka vysokému podielu bielkovín jeho konzumácia prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty.

 • Zľava!

  PRO!BRANDS Collagen Drink 330 ml lemonade

  2,25  1,65 

  Collagen drink je kolagénový nápoj s obsahom kolagénového hydrolyzátu, kofeínu, vitamínov a minerálov. Je to komplexný nápoj plný dôležitých živín v štýlovej plechovke a lahodných príchutiach. Ide o skvelý zdroj kolagénu bez cukru a minimálnym obsahom kalórií.

 • Zľava!

  Universal Nutrition Animal Energy Drink 250 ml

  1,59  0,99 

  Animal Energy Drink je výnimočne chutný RTD drink s obsahom kofeínu, taurínu a vitamínov skupiny B v jednej plechovke. Tento osviežujúci nápoj je vyrobený bez cukru a má len minimum kalórií. Skvele vás nakopne k maximálnym výkonom a dopriať si ho môžu aj vegáni.