Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

 • Zľava! Activlab HOT Sport Drink 1000 g pomaranč

  Activlab HOT Sport Drink 1000 g pomaranč

  6,95 

  Hot Sport Drink je izotonický iontový nápoj v prášku, ktorý obsahuje optimálny pomer sacharidov, elektrolytov, komplex vitamínov, minerálov a L-karnitín. Pomáha pri náročnom športovom výkone rýchlo a efektívne hydratovať organizmus, zvyšuje absorpciu vody počas fyzickej záťaže a poskytuje dostatočné množstvo energie.

 • Zľava! ACTIVLAB Iso Active 20 x 31

  ACTIVLAB Iso Active 20 x 31,5 g broskyňa ľadový čaj

  7,95 

  Iso Active je instantný iontový nápoj vo forme dobre rozpustného prášku. Pomôže doplniť dôležité látky, ktoré telo pri športe stráca potom. V zložení tak nájdete sacharidy, minerálne látky a vitamíny skupiny B. Vďaka obsiahnutému sodíku a draslíku má zmes vplyv na hydratáciu organizmu, horčík ďalej napomáha optimálnej funkcii svalov.

 • Zľava! AMIX ChampION Sport Fuel Concentrate 1000 ml zelené jablko

  AMIX ChampION Sport Fuel Concentrate 1000 ml zelené jablko

  17,50 

  Champion ™ Sports Fuel je hypotonický športový nápoj, ktorý účinne kombinuje 3 druhy sacharidov na dodávanie energie, L-karnitín, sodík, horčík, draslík, taurín, L-citrulín malát a beta alanín. Tento komplex minerálov a aktívnych látok podporuje rýchlejšiu regeneráciu organizmu a správnu hydratáciu. Má príjemnú osviežujúcu chuť a neobsahuje kofeín a aspartám.

 • Zľava! Bodylab24 Izotonický nápoj 600 g čerešňa

  Bodylab24 Izotonický nápoj 600 g čerešňa

  13,95 

  Izotonický nápoj je funkčný komplex minerálnych látok, vitamínu C a sacharidov vo forme rozpustného prášku pre športovcov. Po zmiešaní s vodou sa tak skvelo hodí na doplnenie tekutín a elektrolytov na tréningu alebo po ňom. Vďaka ľahko stráviteľným sacharidom je navyše zdrojom rýchlo dostupnej energie.

 • Zľava! GymBeam ReHydrate 1000 ml marhuľa

  GymBeam ReHydrate 1000 ml marhuľa

  9,95 

  ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning. Doplní nevyhnutné látky pre udržanie výkonnosti, znižuje riziko svalovej horúčky a podporuje aj regeneráciu. Z koncentrátu ReHydrate pripravíte až 65 l chutného nápoja.

 • Zľava! GYMQUEEN Isotonic drink 600 g citrón

  GYMQUEEN Isotonic drink 600 g citrón

  14,95 

  Izotonický nápoj je funkčný komplex minerálnych látok, vitamínu C a sacharidov vo forme rozpustného prášku pre športovcov. Po zmiešaní s vodou sa tak skvelo hodí na doplnenie tekutín a elektrolytov na tréningu alebo po ňom. Vďaka ľahko stráviteľným sacharidom je navyše zdrojom rýchlo dostupnej energie.

 • Zľava!

  Isostar Hydrate & Perform 400 g pomaranč

  8,59 

  Hydrate & Perform je izotonický športový nápoj vo viacerých príchutiach určený pre športovcov, ktorý je vhodné konzumovať pred, počas aj po fyzickej aktivite. Zaisťuje rýchlu hydratáciu, zlepšuje výkonnosť, vytrvalosť a regeneráciu po tréningu. Je vynikajúcim zdrojom energie a makronutrientov, najmä vápnika, horčíka a vitamínu B1, ktorý sa podieľa na premene potravín na energiu.

 • Zľava! Nutrend ISODRINX 420 g čerstvé jablko

  Nutrend ISODRINX 420 g čerstvé jablko

  8,95 

  Isodrinx je izotonický a hypotonický športový nápoj, ktorý vášmu telu zabezpečí kvalitnú hydratáciu pri pohybovej aktivite. Vďaka vysokému obsahu rýchlo vstrebateľných sacharidov je ideálnym zdrojom energie, dodáva telu optimálne množstvo minerálov s prídavkom 10 vitamínov. Nápoj slúži pre efektívnu hydratáciu organizmu, na doplnenie energie, minerálnej rovnováhy a podporu výkonnosti.

 • Zľava! Nutrend Regener 450 g červený fresh

  Nutrend Regener 450 g červený fresh

  12,50 

  Regener je potréningový nápoj pre podporu kvalitnej a rýchlej regenerácie v dobre rozpustnej instantnej forme. Predstavuje veľmi účinnú kombináciu sacharidov, aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok navrhnutých na doplnenie energie a spotrebovaných mikroživín počas športovej aktivity.

 • Zľava! Nutrend Unisport 1000 ml pomaranč

  Nutrend Unisport 1000 ml pomaranč

  14,95 

  UNISPORT je športový hypotonický iontový nápoj s minerálmi, obohatený o L-karnitín, glycín a taurín. Je určený k optimálnej náhrade telesných tekutín počas fyzického výkonu, ako aj k podpore celkovej regenerácie organizmu. Je obohatený o minerálne látky, ako sodík, draslík, horčík a fosfor. Je vhodný pred fyzickou záťažou, počas záťaže, ale aj v období zotavovania.

 • Zľava! Nutrend Unisport Zero 1000 ml čerešňa & čierna ríbezľa

  Nutrend Unisport Zero 1000 ml čerešňa & čierna ríbezľa

  14,95 

  Unisport Zero je športový hypotonický nápoj s miernou mineralizáciou a nulovým obsahom cukru. Je obohatený o aminokyseliny: Taurín, L-alanín a L-karnitín, ako aj minerály: horčík, sodík a draslík. Vďaka tomu rýchlo dopĺňa tekutiny a minerály v tele, dodáva energiu a povzbudzuje myseľ. Navyše, obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju na podporu metabolizmu a stimuláciu tela.

 • Zľava! Weider Fresh Up Concentrate 1000 ml mango grapefruit

  Weider Fresh Up Concentrate 1000 ml mango grapefruit

  14,95 

  Fresh Up Concentrate – Weider Zloženie Príchuť Lime: voda, okysľovač: kyselina citrónová; prírodná aróma, sladidlá: cyklamát sodný, acesulfám-K, sodná soľ sacharínu; 1% limetková šťava z koncentrátu limetkovej šťavy, soľ, fruktóza, prírodná aróma, stabilizátor: xantánová guma; Niacín, konzervačná látka: sorban draselný; Vitamín B6, vitamín B1. Príchuť Raspberry: voda, okysľovač: kyselina citrónová; prírodná aróma, sladidlá: cyklamát sodný,…