Zobrazených 1–16 z 19 výsledkov

 • Zľava!

  Altevita BIO Matcha 20 x 1,5 g

  14,30 

  BIO Matcha čaj Premium je exkluzívny zelený čaj s vysokým obsahom vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších prospešných látok. Jemný zelený prášok čaju je balený v praktických vrecúškach, ktoré stačí zaliať horúcou alebo studenou vodou.

 • Zľava!

  English Tea Shop Čaj Zelený s jasmínom a kvetom bazy 40 g

  2,85 

  BIO Zelený čaj s jazmínom a kvetom bazy sa vyznačuje kvalitou a skvelou chuťou, ale jeho pitím podporíte aj svoje zdravie, pretože je zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok.

 • Zľava!

  ETS Čistý zelený čaj 40 g

  2,85 

  BIO Zelený čaj Fair Trade sa vyznačuje kvalitou a skvelou chuťou, ale jeho pitím podporíte aj svoje zdravie, pretože je zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok.

 • Zľava!

  Purasana Čaj Pu-erh 96 x 1,8 g

  17,95 

  Čaj Pu-erh je aromatický čaj z Camellie sinensis obohatený o mätu priepornú, kvet ibišteka, zlatobyľ obecný a rozmarín. Pu-erh je typ čaju, ktorý sa spracováva dodatočnou fermentáciou. V tradičnej medicíne je využívaný ľuďmi, ktorí sa snažia schudnúť alebo majú problémy s trávením. Aj preto je mnohokrát považovaný za spaľovač tuku.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO BIO Zelený čaj – jemný čínsky 27 g

  3,45 

  BIO Zelený čaj – jemný čínsky obsahuje sušené listy z čajovníka čínskeho, ktorý sa v oblasti Ázie pestuje už tisíce rokov. Vďaka obsahu kofeínu vás dokáže príjemne povzbudiť. Je ideálny na popíjanie len tak, skvele však chutí aj s ľahkými jedlami. Zelený čaj je navyše známy svojim vysokým obsahom antioxidantov.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO Bylinný čaj fenikel-aníz-rasca 30,6 g

  2,86 

  BIO Bylinný čaj fenikel-aníz-rasca je čajová zmes nasladlej chuti s ľahkou citrónovou vôňou. Obsahuje BIO suroviny v podobe feniklu, anízu, rasce a medovky. Tieto bylinky sú obľúbené medzi ľuďmi, ktorých trápi nadúvanie a iné tráviace ťažkosti.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO Čaj levanduľa kvet 70 g

  4,95 

  BIO Čaj levanduľa kvet obsahuje sušené kvety levandule, ktorá je vyhľadávaná pre svoje možné upokojujúce účinky. Má sladkú korenistú vôňu s tónmi citróna a mäty. Chuť je kvetinová, sladká, jemne horkastá, a niekomu môže dokonca pripomínať rozmarín. Je ideálnym večerným čajom. Jeho sušené listy môžete navyše pridať aj do horúceho kúpeľa, a vytvoriť si tak relaxačné domáce kúpele.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO Čaj zázvor-citrón 32,4 g

  3,75 

  BIO Čaj zázvor-citrón je lahodný čaj, ktorý vás vďaka zázvoru spoľahlivo zahreje. Navyše obsahuje aj ďalšie zložky, ako je citrónová kôra, sladké drievko, korenie, mäta či ibištek. Vďaka použitým bylinkám ide o ľahko pálivý čaj so sladkým nádychom. Je vo forme praktických vrecúšok, a tak je jeho príprava naozaj jednoduchá.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný 90 g

  4,95 

  BIO Čierny čaj Earl Grey sypaný je aromatizovaný čierny čaj s obsahom kofeínu. Ten poskytuje ako mentálnu, tak fyzickú vzpruhu pred akoukoľvek aktivitou, ktorá vyžaduje maximálny výkon a koncentráciu. Čierny čaj je považovaný za britskú klasiku, ktorá nesmie chýbať pri žiadnej príležitosti. Jeho zloženie je obohatené o rýdzi BIO éterický olej Bergamot. Ten sa vyrába z citrusových plodov a čiernemu čaju dodáva svieže ovocné tóny. Vyrába sa procesom fermentácie.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO Pre pokoj ženy čaj 27 g

  3,65 

  BIO Pre pokoj ženy čaj je lahodný čaj vo forme praktických vrecúšok, ktoré obsahujú zmes borievky, žihľavy, čiernej bazy, rebríčka a šalvie. Je určený predovšetkým pre ženy, ktoré sa snažia ukľudniť v priebehu hektických dní či iných stresových situácií. Má lahodnú chuť a vôňu, ktorú si obľúbite už pri prvom dúšku.

 • Zľava!

  Sonnentor BIO Zelený čaj – jazmín 27 g

  3,55 

  BIO Zelený čaj – jazmín obsahuje sušené listy z čajovníka čínskeho, ktoré sú zmiešané s čerstvo nazbieranými kvetmi jazmínu. Toto harmonické spojenie vás poteší svojou jemnou chuťou a kvetinovou vôňou, ktorá navodí príjemnú atmosféru, nech už ste kdekoľvek. Zelený čaj je známy svojím obsahom prospešných antioxidantov a taktiež povzbudzujúceho kofeínu.

 • Zľava!

  Sonnentor Dobrý večer čaj BIO 27 g

  3,25 

  BIO Dobrý večer čaj je lahodný čaj vo forme praktických vrecúšok, ktoré obsahujú zmes medovky, ostružinových lístkov, slezu a šípok. Zmes je určená predovšetkým ľuďom, ktorí sa snažia o ukľudnenie po celom dni a ľahké zaspávanie. Preto je ideálne vychutnať si ho približne jednu hodinu pred plánovaným spánkom. Ak máte radi bylinkové čaje, rozhodne si ho obľúbite.

 • Zľava!

  VanaVita BIO Matcha prášok 100 g

  6,95 

  BIO Matcha prášok pochádza z lístkov zeleného čaju vysokej biologickej kvality. Osloví vás výnimočnou chuťou, príjemnou zelenou farbou a tiež obsahom viacerých živín. Pripravte si doma chutný aromatický nápoj alebo ho vyskúšajte v teplej či studenej kuchyni.

 • Zľava!

  VanaVita BIO Yerba Maté prášok 100 g

  4,95 

  BIO Yerba Maté prášok pochádza z lístkov rastliny Yerba – cezmíny paraguajskej, z ktorých sa pripravuje nápoj maté. Má podobné účinky ako káva alebo zelený čaj vďaka prirodzenému obsahu kofeínu. Je bohatý na antioxidanty a skvelý na prípravu studených aj teplých nápojov.

 • Zľava!

  Wolfberry Bylinný čaj Ginkgo biloba 50 g

  1,35 

  Bylinný čaj Ginkgo biloba je výrobným zdrojom antioxidantov, flavonoidov a organických kyselín, ktoré sú užitočné proti oxidácii buniek a vplyvu voľných radikálov. Čaj z Ginkgo biloby je populárny napríklad v stresových obdobiach.

 • Zľava!

  Wolfberry Bylinný čaj Pestrec mariánsky 50 g

  1,39 

  Bylinný čaj Pestrec mariánsky pôsobí ako antioxidant a priaznivo ovplyvňuje viaceré funkcie nášho organizmu. Sypaný čaj má vysokú kvalitu a výbornú bylinnú chuť.