Zobrazených 1–16 z 38 výsledkov

 • Zľava!

  3D Energy Drink piña colada

  2,50  1,99 

  3D Energy Drink je energetický nápoj s vysokým obsahom kofeínu až 200 mg. Obsahuje tiež taurín, L-karnitín tartrát a vitamíny skupiny B. Patrí k chuťovo najlepším energy drinkom na trhu, a pritom má len 15 kalórií. Účinne vás nakopne energiou pred tréningom, alebo kedykoľvek počas dňa.

 • Zľava!

  ActivLab De Luxe Beet Shot 80 ml

  2,70  2,25 

  De Luxe Beet Shot je zdrojom nitrátov v 80 ml koncentrovanej šťavy z červenej repy, ktorá bola vyrobená z 500 g červenej repy. Šťava je ďalej obohatená o aminokyselinu l-citrulín a citrulín malát. Táto jedinečná kombinácia v podobe shotu podporuje prirodzenú produkciu oxidu dusnatého (NO). Ten má pozitívny vplyv na prekrvenie svalov, ku ktorým sa tak dostane viacej kyslíku a ďalších živín potrebných pre zlepšenie športového výkonu.

 • Zľava!

  Activlab HOT Sport Drink 1000 g pomaranč

  8,95  6,95 

  Hot Sport Drink je izotonický iontový nápoj v prášku, ktorý obsahuje optimálny pomer sacharidov, elektrolytov, komplex vitamínov, minerálov a L-karnitín. Pomáha pri náročnom športovom výkone rýchlo a efektívne hydratovať organizmus, zvyšuje absorpciu vody počas fyzickej záťaže a poskytuje dostatočné množstvo energie.

 • Zľava!

  ACTIVLAB Iso Active 31,5 g vodný melón

  1,05  0,45 

  Iso Active je izotonický iontový nápoj v prášku s optimálnym podielom sacharidov, iónov, ako vápnik, horčík, sodík, draslík a chlorid, ktorý je navyše doplnený o vitamíny skupiny B. To zaisťuje dostatočné množstvo energie, správnu funkciu svalov, hydratáciu a regeneráciu organizmu.

 • Zľava!

  Altevita BIO Matcha 20 x 1,5 g

  16,56  14,30 

  BIO Matcha čaj Premium je exkluzívny zelený čaj s vysokým obsahom vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších prospešných látok. Jemný zelený prášok čaju je balený v praktických vrecúškach, ktoré stačí zaliať horúcou alebo studenou vodou.

 • Zľava!

  AMIX ChampION Sport Fuel Concentrate 1000 ml zelené jablko

  17,95  12,95 

  Champion ™ Sports Fuel je hypotonický športový nápoj, ktorý účinne kombinuje 3 druhy sacharidov na dodávanie energie, L-karnitín, sodík, horčík, draslík, taurín, L-citrulín malát a beta alanín. Tento komplex minerálov a aktívnych látok podporuje rýchlejšiu regeneráciu organizmu a správnu hydratáciu. Má príjemnú osviežujúcu chuť a neobsahuje kofeín a aspartám.

 • Zľava!

  Bang Energy Drink 473 ml bangster berry

  2,99  2,49 

  Zloženie Sýtená voda, prírodné arómy, kyselina citrónová, kyselina fosforečná, kofeín, benzoan sodný (zachováva sviežosť), monohydrát citrátu draselného, EAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-lyzín, L-treonín, L-fenylalanín) , L-histidín, L-metionín, L-tryptofán), sukralóza, hydrogénfosforečnan draselný, vitamín C (kyselina askorbová), sorban draselný (zachováva sviežosť), chlorid horečnatý, SUPER CREATINE® (Creatyl-L-Leaucín (kreatín viazaný na L -leucín)), chlorid vápenatý, dvojsodno-vápenatý EDTA, vitamín B3…

 • Zľava!

  Barebells Protein Milkshake 330 ml jahoda

  3,29  2,29 

  Protein Milkshake 330 ml je proteínový nápoj, ktorý má až 24 g bielkovín na porciu. Navyše, je zbavený laktózy a neobsahuje žiadne pridané cukry. Má jedinečnú chuť a praktické balenie na cesty, do posilňovne aj do práce.

 • Zľava!

  Ehrmann Proteínový nápoj 250 ml jahoda

  2,80  1,50 

  High Protein Drink je ideálnou desiatou pre ľudí, ktorí sú v zhone, a preto chcú telu dodať kvalitné bielkoviny, ktorých je konkrétne 20 g v jednom balení. Tie sú dôležité predovšetkým preto, že prispievajú k tvorbe a udržaniu svalov. Nápoj vyniká nízkym obsahom tuku a sacharidov, vďaka čomu je vhodný aj pri chudnutí.

 • Zľava!

  ETS Čistý zelený čaj 40 g

  3,36  2,49 

  BIO Zelený čaj Fair Trade sa vyznačuje kvalitou a skvelou chuťou, ale jeho pitím podporíte aj svoje zdravie, pretože je zdrojom mnohých zdraviu prospešných látok.

 • Zľava!

  GymBeam MoiMüv Protein Milkshake 12 x 242 ml vanilka

  25,45  12,90 

  MoiMüv Protein Milkshake je ready to drink nápoj s obsahom až 24 g bielkovín na jednu porciu. Neobsahuje žiadny pridaný cukor ani palmový olej a pýšiť sa môže aj nízkym podielom tuku. Lahodný milkshake zaručene poteší nejedného fitness nadšenca či jednoducho každého, kto túži uspokojiť svoje chute na sladké. 12-kusové balenie MoiMüv Protein Milkshaku teraz kúpite len za 12,90€! Akcia sa vzťahuje len na balenie 12 x 242 ml. Pozor! Expirácia MoiMüv Protein Milkshaku je 19.4.2021. Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.

 • Zľava!

  GymBeam ReHydrate 1000 ml marhuľa

  10,95  8,95 

  ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning. Doplní nevyhnutné látky pre udržanie výkonnosti, znižuje riziko svalovej horúčky a podporuje aj regeneráciu. Z koncentrátu ReHydrate pripravíte až 65 l chutného nápoja.

 • Zľava!

  Nutrend Carnitine Activity Drink 750 ml pomelo

  1,90  1,60 

  Carnitine Activity Drink je neperlivý RTD nápoj, ktorý obsahuje L-karnitín, taurín a tiež niacín. Ten prispieva k zníženiu únavy, vyčerpania a k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Nápoj neobsahuje cukor, takže je vhodný aj v prípade, že sa snažíte schudnúť.

 • Zľava!

  NUTREND Carnitine Activity Drink s kofeínom 750 ml zelený čaj baza

  1,90  1,60 

  Carnitine Activity Drink s kofeínom je funkčný nápoj bez cukru, ktorý je obohatený o populárny spaľovač tuku l-karnitín, kofeín a taurín. Je s obľubou používaný k podpore športového výkonu, zlepšenie sústredenia a spaľovania tukov. Obsahuje len 16 kcal.

 • Zľava!

  Nutrend ISODRINX 420 g čerstvé jablko

  9,95  8,55 

  Isodrinx je izotonický a hypotonický športový nápoj, ktorý vášmu telu zabezpečí kvalitnú hydratáciu pri pohybovej aktivite. Vďaka vysokému obsahu rýchlo vstrebateľných sacharidov je ideálnym zdrojom energie, dodáva telu optimálne množstvo minerálov s prídavkom 10 vitamínov. Nápoj slúži pre efektívnu hydratáciu organizmu, na doplnenie energie, minerálnej rovnováhy a podporu výkonnosti.

 • Zľava!

  Nutrend Regener 450 g červený fresh

  14,60  12,20 

  Regener je potréningový nápoj pre podporu kvalitnej a rýchlej regenerácie v dobre rozpustnej instantnej forme. Predstavuje veľmi účinnú kombináciu sacharidov, aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok navrhnutých na doplnenie energie a spotrebovaných mikroživín počas športovej aktivity.