Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

 • Zľava!

  BIO EXTRUDO Chlebíček viaczrnný špaldový Crispins 100 g

  1,10 

  BIO Crispins špaldový chlieb je krehká a chrumkavá náhrada tradičného pečiva ideálna ako súčasť zdravej a vyváženej stravy. Vyznačuje sa bohatou nádielkou vlákniny a bielkovín, a má vyššiu trvanlivosť, vďaka čomu vám ostane omnoho dlhšie čerstvý.

 • Zľava!

  Bona Vita Trvanlivy chlieb Active fitness 500 g

  1,99 

  Trvanlivý chlieb Active fitness je výbornou súčasťou zdravej a vyváženej stravy. Vyznačuje sa bohatou nádielkou vlákniny a má vyššiu trvanlivosť, vďaka čomu vám vydrži omnoho dlhšie čerstvý.

 • Zľava!

  Bona Vita Trvanlivy chlieb Active protein 23% 250 g

  2,35 

  Trvanlivý chlieb Active proteín 23% je výbornou súčasťou zdravej a vyváženej stravy. Vyznačuje sa bohatou nádielkou vlákniny a má vyššiu trvanlivosť, vďaka čomu vám vydrži omnoho dlhšie čerstvý.

 • Zľava!

  Bona Vita Trvanlivy chlieb Active slnecnicovy 500 g

  1,99 

  Trvanlivý chlieb Active slnečnicový je výbornou súčasťou zdravej a vyváženej stravy. Vyznačuje sa bohatou nádielkou vlákniny a má vyššiu trvanlivosť, vďaka čomu vám vydrži omnoho dlhšie čerstvý.

 • Zľava!

  EXTRUDO Chlebíček proteínový 100 g

  1,29 

  BIO Crispins proteínový chlieb je krehká a chrumkavá náhrada tradičného pečiva ideálna ako súčasť zdravej a vyváženej stravy. Vyznačuje sa bohatou nádielkou vlákniny a bielkovín, a má vyššiu trvanlivosť, vďaka čomu vám ostane omnoho dlhšie čerstvý.

 • Zľava!

  SONKO 7-zrnné ryžové chlebíky s divokou ryžou 130 g

  0,99 

  7-zrnné ryžové chlebíky s divokou ryžou – SONKO Zloženie Hnedá ryža (82,9%), kukuričný granulát (kukuričná múka (9%), repkový olej), slnečnicové semená (2%), kukurica (1%), divoká ryža (1%), amarant (1%), nepražené pohánkové krúpy (1%), proso (1%), soľ, ľanové semiačka (0,5%). Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 1 635 kJ / 386 kcal Tuky…

 • Zľava!

  SONKO 7-zrnný chlebíček 170 g

  1,49 

  7-zrnný chlebíček – SONKO Zloženie Ražná múka 57,9%, kukuričná krupica 15%, pšeničná múka 9%, celozrnná pšeničná múka 7%, voda, jačmenná múka 3%, amarantový jemne mletý prášok 2%, inulín 2%, pohánková múka 1%, ryžová múka 1%, jačmenný sladový extrakt, jedlá soľ, kypriaca látka: uhličitany sodné. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 1 554…

 • Zľava!

  SONKO Ryžové chlebíky s teffovými vločkami 30 g

  0,79 

  Ryžové chlebíky s teffovými vločkami – SONKO Zloženie 94,4% hnedá ryža, 5% teffové zrná, himalájska soľ. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 1 616 kJ / 382 kcal Tuky 3,3 g z toho nasýtené tuky 0,9 g Sacharidy 76,9 g z toho cukry 0,9 g Bielkoviny 9,1 g Vláknina 4 g Soľ…

 • Zľava!

  SONKO Ryžové chlebíky s tekvicovými semienkami a morskými riasami 130 g

  0,99 

  Ryžové chlebíky s tekvicovými semienkami a morskými riasami – SONKO Zloženie Hnedá ryža (90,4%), tekvicové semená (5,5%), granulát s riasami (kukuričná múka, repkový olej, soľ, morské riasy (0,03%), farbivo (meďné komplexy chlorofylov a chlorofylínov)), soľ . Zelené sfarbenie je spôsobené prítomnosťou rias. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 1 628 kJ /…

 • Zľava!

  Wasa Celozrnné ražné chlebíčky Volkoren 260 g

  2,39 

  Zloženie Celozrnná ražná múka, droždie, soľ. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 100 g Energetická hodnota 1390 kJ / 330 kcal Tuky 2 g z toho nasýtené tuky 0,4 g Sacharidy 58 g z toho cukry 1,5 g Vláknina 20 g Bielkoviny 10 g Soľ 1,25 g Upozornenie Skladujte v suchu, chráňte pred mrazom a priamym…

 • Zľava!

  Wasa Delikatess 270 g

  2,19 

  Knäckebroty Delikatess sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Fibre 230 g

  2,39 

  Knäckebroty Fibre sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Gluten free 240 g

  5,99 

  Knäckebroty Gluten Free sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Knäckebroty Paradajky a Bazalka 40 g

  1,19 

  Sandwich Paradajky a Bazalka sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Original 200 g

  2,39 

  Knäckebroty Original Crisp sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.

 • Zľava!

  Wasa Šport 275 g

  2,39 

  Knäckebroty Sport sú chrumkavou náhradou klasického chleba a pečiva, ktorá vás dokonale zasýti. Trvanlivé chlebíky obsahujú vysoké množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a ďalších látok prospešných pre zdravie. Vďaka nízkemu obsahu tukov sú vhodné aj ako súčasť redukčných diét.