Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

 • Zľava! GymBeam Hydro Whey DH 32 2500 g vanilka

  GymBeam Hydro Whey DH 32 2500 g vanilka

  42,95 

  Hydro Whey DH 32 je hydrolyzovaný srvátkový proteín so 76%-ným podielom bielkovín, avšak so zanedbateľným obsahom sacharidov a tukov. Obsahuje rýchlo vstrebateľný a stráviteľný srvátkový hydrolyzát a srvátkové peptidy s vysokou biologickou hodnotou a výborným aminokyselinovým profilom. Hydro Whey má až 32%-ný stupeň hydrolýzy.

 • Zľava! Nutrend Proteín Hydro Whey 1600 g vanilka

  Nutrend Proteín Hydro Whey 1600 g vanilka

  59,95 

  Proteín Hydro Whey je značkový hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny Hydrovon™ s 80 % obsahom bielkovín s vysokou biologickou hodnotou. Pre rýchlu a bezproblémovú vstrebateľnosť obsahuje enzým laktázu Tolerase™. Je bez pridaného cukru, umelých farbív a je obohatený o chróm a vitamín B3 pre optimálny metabolizmus živín.

 • Zľava! Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 g vanilka

  Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 1590 g vanilka

  83,95 

  Platinum Hydrowhey je najrýchlejší, najčistejší, najpokročilejší 73%-ný srvátkový bezlaktózový proteín. Kvôli väčšej účinnosti bol pridaný aj tráviaci enzým a mikronizované rozvetvené aminokyseliny (BCAA), ktorých obsahuje skoro 9g. Obsahuje bielkoviny výhradne z izolátov hydrolyzovaných srvátkových bielkovín.

 • Zľava! Proteín HydroFue GymBeam 2000 g jahoda

  Proteín HydroFue GymBeam 2000 g jahoda

  43,95 

  Proteín HydroFue je prémiový srvátkový hydrolyzát, ktorý patrí medzi najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné zdroje bielkovín. Pre ešte lepšiu stráviteľnosť je obohatený o komplex tráviacich enzýmov DigeZyme® a bromelaín. Proteín ďalej obsahuje aj vybrané mikroživiny v podobe vitamínov E a B6, tiež zinku, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.