Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

 • Zľava!

  GymBeam Bromelaín 90 kaps.

  4,50 

  Bromelaín je enzýmový extrakt získaný z čerstvých ananásov vo forme praktických kapsúl. Patrí medzi proteolytické enzýmy, ktoré pomáhajú rozkladať bielkoviny na jednoducho stráviteľné aminokyseliny. Preto sa radí medzi vyhľadávané doplnky stravy u športovcov, ktorí majú typicky zvýšený príjem bielkovín.

 • Zľava!

  GymBeam Bromelain Papain 90 kaps. bez príchute

  9,95 

  Bromelain Papain je unikátna kombinácia dvoch proteolytických enzýmov z ananásu a papáje. Bromelain a papain blahodárne pôsobia na trávenie a vplývajú na rozklad bielkovín, čo ocenia najmä športovci a ľudia, ktorí konzumujú zvýšené množstvo bielkovín.

 • Zľava!

  GymBeam Digezyme 60 kaps bez príchute

  7,95 

  DigeZyme® je komplex 5 tráviacich enzýmov – amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, ktoré podporuje zdravé trávenie a vstrebávanie živín zo stravy. Rozkladajú molekuly jedla na dostatočne malé jednotky, ktoré organizmus dokáže absorbovať, čo súvisí s celkovou telesnou kondíciou.

 • Zľava!

  GymBeam Glycín 250 g

  4,95 

  Glycín je neesenciálna aminokyselina v prášku, ktorá má v organizme celý rad nezastupiteľných funkcií. Podieľa sa napríklad na syntéze bielkovín dôležitých pre ochranu a rast svalovej hmoty. Je však vyhľadávaný tiež športovcami a ľuďmi, ktorí usilujú o zlepšenie kvality spánku a optimalizáciu trávenia.

 • Zľava!

  GymBeam Laktáza enzým 90 tab.

  6,95 

  Laktáza enzým je praktickým riešením pre všetkých ľudí s problémom tráviť laktózu. Užívaním tabiet podporíte trávenie mliečneho cukru, vďaka čomu si môžete vychutnať mlieko, syry alebo iné mliečne produkty.

 • Zľava!

  GymBeam Papaín 90 kaps.

  5,95 

  Papaín je enzým prírodného pôvodu vo forme kapsúl, ktorý pochádza z exotickej rastliny papája. Radí sa medzi proteolytické enzýmy, ktoré rozkladajú bielkoviny na jednoducho stráviteľné aminokyseliny. Preto je tento doplnok stravy obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú vyšší príjem bielkovín.

 • Zľava!

  GymBeam Probiotiká Yummies 60 kaps. čerešňa

  6,95 

  Probiotiká Yummies sú zdrojom probiotických baktérií Bacillus coagulans vo forme chutných želé cukríkov. V jednej dávke obsahujú až 5 miliárd živých kultúr, ktoré sú dôležité pre správnu črevnú mikroflóru a podporu trávenia. Navyše neobsahujú lepok ani laktózu a sú vhodné pre vegetariánov.

 • Zľava!

  Now Bromelaín kapsule 500 mg 60 kapsúl

  7,95 

  Bromelain je tráviaci enzým z ananásu v kapsulovej forme. Enzýmy sú pre človeka dôležité, pretože podporujú správne štiepenie potravy a trávenie. Bromelaín patrí medzi proteolytické enzýmy a v každej vegánskej kapsule ho nájdete v množstve 500 mg.

 • Zľava!

  NOW foods Super Enzymes 90 kaps.

  10,50 

  Super Enzymes je komplexná zmes látok, ktoré zvyšujú obsah enzýmov a prispievajú k správnemu fungovaniu ľudského trávenia. Nachádza sa v ňom betaín HCl, extrakt zo žlčových kyselín alebo pankreatín. Jeho súčasťou sú aj enzým bromelaín z ananásu a papaín z papáje.

 • Zľava!

  Now Organický Inulin čistý prášek 227 g

  9,95 

  BIO Inulín prebiotická vláknina – NOW Foods Zloženie Organický inulín z modrej agávy. Dávkovanie Užite 1 zarovnanú čajovú lyžičku 1 – 3 krát denne. Zamiešajte do svojho obľúbeného nápoja alebo jedla. Začnite s 1 čajovou lyžičkou denne a pomaly zvyšujte dávkovanie, aby ste obmedzili gastrointestinálne ťažkosti. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka (2,8 g)…

 • Zľava!

  NOW Prebiotic Fiber with Fibersol-2 340 g

  10,50 

  Prebiotická vláknina s Fibersol®-2 je čistá rozpustná vláknina z kukurice bez GMO. Fibersol®-2 je maltodextrín odolný voči tráveniu, navyše dobre rozpustný, preto ho môžete pridať do svojich obľúbených nápojov a podporiť ním svoj príjem vlákniny.

 • Zľava!

  Now ProBiotic-10 25 miliárd CFU 100 kaps.

  23,95 

  Probiotikum – 10™ je komplex probiotík, teda živých organizmov, vo forme vegánskych kapsúl. Obsahuje až 10 probiotických kmeňov, ktoré sa postarajú o správne fungovanie tráviaceho traktu, pomôžu udržať zdravú črevnú mikroflóru a podieľajú sa aj na procese detoxikácie. Jedna dávka v sebe ukrýva neuveriteľných 25 miliárd živých kultúr prospešných pre zdravie vášho organizmu.

 • Zľava!

  ProbioTen – GymBeam 60 kaps. bez príchute

  9,95 

  ProbioTen je funkčný komplex probiotík a prebiotík, ktoré sa starajú o udržanie zdravej črevnej mikroflóry. Tá je dôležitá najmä pre optimálnu funkciu trávenia a efektívne vstrebávanie živín. Pre maximálnu účinnosť komplex obsahuje 10 probiotických kmeňov s 10 miliardami CFU (kolónie tvoriacich jednotiek) a inulín. Ten slúži ako potrava pre tieto prospešné baktérie žijúce na črevnej sliznici.

 • Zľava!

  Purasana Easy Digest BIO 90 tab.

  15,05 

  BIO Easy Digest obsahuje 5 starostlivo vybraných rastlinných extraktov, ktoré sú spojené s podporou zdravého trávenia. V zložení tak nájdete extrakt z ostropestreca mariánského alebo zázvoru a ďalších rastlín v praktickej forme tabliet. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť procesy súvisiace so zdravým trávením.

 • Zľava!

  Reflex Nutrition DigeZyme 90 kapsúl

  10,45 

  DigeZyme je komplex 5 typov tráviacich enzýmov – amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy. Tráviace enzýmy v organizme pomáhajú štiepiť zložky stravy na časti, ktoré sa v tele dokážu vstrebať.