Zobrazených 1–16 z 103 výsledkov

 • Zľava! ActivLab Curcuma Caps

  ActivLab Curcuma Caps

  6,50 

  Kurkuma kaps obsahuje výťažok z koreňa kurkumy, ktorá je známa ako exotické korenie a farbivo. Je prirodzeným zdrojom bioaktívneho kurkumínu, a teda polyfenolu s množstvom pozitívnych účinkov. Zároveň je obohatená o extrakt z čierneho korenia – piperín, ktorý zvyšuje biologickú dostupnosť kurkumínu a zlepšuje jeho vstrebávanie.

 • Zľava! ActivLab Kudzu 60 kapslí

  ActivLab Kudzu 60 kapslí

  9,95 

  Kudzu je unikátny výživový doplnok, ktorý obsahuje štandardizovaný extrakt z koreňa Kudzu (Pueraria Montana). Ten je bohatý na izoflavonoidy a je vhodný najmä v období cieleného obmedzenia konzumácie alkoholu a fajčenia.

 • Zľava! ActivLab Ženšen 60 kaps.

  ActivLab Ženšen 60 kaps.

  6,95 

  Ženšen Panax je vysoko kvalitným extraktom zo ženšenu pravého vďaka štandardizovanému obsahu ženšenosidov, hlavných účinných látok rastliny. Ženšenosidy sú skúmané pre ich možný pozitívny vplyv na udržanie energie a vitality. Ženšen patrí medzi adaptogény, ktoré môžu pomáhať lepšie sa vysporiadať so stresovými situáciami.

 • Zľava! Amix Colostrum 1000 mg 100 cps. bez príchute

  Amix Colostrum 1000 mg 100 cps. bez príchute

  21,95 

  Colostrum 1000 je špeciálny produkt s obsahom kolostra (kravského materského mlieka), ktoré má vysokú koncentráciu imunitných faktorov, kvalitných bielkovín, aminokyselín, vitamínov a minerálov. Je to dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu, avšak ovplyvňuje aj odolnosť organizmu a imunitný systém.

 • Zľava! Amix Gamma Oryzanol 120 kaps.

  Amix Gamma Oryzanol 120 kaps.

  17,95 

  Gamma Oryzanol je olej z ryžových otrúb vo forme kapsúl, ktorý je považovaný za alternatívu syntetických anabolických steroidov. Pomáha pri starostlivosti o svalovú hmotu, hladinu testosterónu či mužský reprodukčný systém. Ocení ho aj ženské telo v období menopauzy.

 • Zľava! Applied Nutrition Sex Bomb For Her 120 kaps.

  Applied Nutrition Sex Bomb For Her 120 kaps.

  15,95 

  Sex Bomb For Her je prípravok obsahujúci extrakt z ashwagandhy, výťažok z damiány, maca prášok či napríklad citrát zinočnatý. Táto prepracovaná kombinácia je vhodná pre všetky ženy, ktoré sa usilujú o podporu libida a rýchlejšie sexuálne vzrušenie.

 • Zľava! Applied Nutrition Shed H2O 180 kaps.

  Applied Nutrition Shed H2O 180 kaps.

  32,95 

  Shed H2O – Water Out Complex je komplex látok, ktorý môže prispieť k zbaveniu sa prebytočnej vody v tele. Obsahuje viaceré prospešné extrakty z bylín. Jeho súčasťou je aj minerálna látka chróm a prírodná látka AstraGin®, ktorá pomáha telu lepšie vstrebať vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny.

 • Zľava! BeastPink Appetite Control 120 kaps.

  BeastPink Appetite Control 120 kaps.

  13,95 

  Appetite Control je určený všetkým ľuďom, ktorí chcú schudnúť a dostať pod kontrolu neustály hlad a chute na sladké i slané jedlá. V zložení nájdete napríklad extrakt z bielych fazúľ, ktorý je známy ako blokátor sacharidov. Nechýba však ani prírodný spaľovač tuku HCA či chróm, ktorý má vplyv na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

 • Zľava! BeastPink Pink Balance 216 g jahodová limonáda

  BeastPink Pink Balance 216 g jahodová limonáda

  14,50 

  Pink Balance je unikátny doplnok pre ženy, ktoré sa chcú cítiť skvele aj počas svojich dní a usilujú sa o celkovú hormonálnu rovnováhu. V zložení nájdete látky, ktoré sa používajú na harmonizáciu cyklu a podporu ženského zdravia. Pink Balance je ideálny pre každú z vás, ktorá sa chce starať o svoje telo a podporiť jeho optimálnu funkciu.

 • Zľava! BeastPink Sun Kiss 90 kaps.

  BeastPink Sun Kiss 90 kaps.

  7,95 

  Sun Kiss sú účinné kapsuly pre ľudí, ktorí túžia po dokonalom bronzovom opálení a zdravom vzhľade pokožky. V zložení tak nájdete betakarotén z mrkvového výťažku, ktorý je užívaný s cieľom podporiť opálenie. Nechýbajú však ani silné antioxidanty a minerálne látky, z ktorých meď má vplyv na sfarbenie pokožky a zinok na udržanie jej zdravého vzhľadu. Sun Kiss je vhodný pre všetkých, ktorí sa opaľujú na slnku či v soláriu a chcú podporiť výsledný efekt.

 • Zľava! BeastPink Water Loss 90 kaps.

  BeastPink Water Loss 90 kaps.

  9,95 

  Water Loss je určený všetkým ženám, ktoré majú problém s nadmerným zadržiavaním vody. To môže nastať kvôli hormonálnym výkyvom, nedostatku tekutín, nadváhe alebo nevhodne zloženej strave. Water Loss je účinná formula z prírodných extraktov, horčíka a vitamínu B6, ktorá vám môže pomôcť s odvodnením. Vďaka tomu sa budete vo svojom tele zase cítiť skvelo.

 • Zľava! Goldfield Turbo Lucky Feeling 60 kapsúl bez príchute

  Goldfield Turbo Lucky Feeling 60 kapsúl bez príchute

  41,95 

  Turbo Lucky Feeling je komplex aktívnych zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie a vitalitu. V zložení tak nájdete starostlivo vybrané vitamíny, aminokyseliny a účinné prírodné výťažky. Isto oceníte napríklad prítomnosť vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunity. So znížením únavy a vyčerpania potom pomáhajú napríklad obsiahnuté vitamíny B6 a B12, ktoré majú zároveň vplyv aj na správnu funkciu psychiky.

 • Zľava! GymBeam - D-Ribóza 250 g

  GymBeam – D-Ribóza 250 g

  14,95 

  D-ribóza je jednoduchý sacharid, ktorý sa podieľa na mnohých biochemických procesoch v tele, napríklad na tvorbe ATP, čo je základná jednotka bunkovej energie. Tá sa vo väčšej miere spotrebováva počas intenzívneho športového výkonu. Preto si príjem d-ribózy strážia najmä športovci a ďalší aktívni ľudia.

 • Zľava! GymBeam Alfalfa 90 kaps.

  GymBeam Alfalfa 90 kaps.

  4,95 

  Alfalfa je unikátny extrakt z rastliny lucerny siatej (Medicago sativa) vo forme praktických kapsúl. Táto bylina sa vyznačuje výnimočným obsahom vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov. Vďaka tomu patrí k obľúbeným zeleným superpotravinám. Tiež je pre svoje blahodarné účinky vyhľadávaná ľuďmi, ktorí sa chcú čo najviac starať o svoje vlasy a nechty.

 • Zľava! GymBeam Aloe Vera 90 kaps.

  GymBeam Aloe Vera 90 kaps.

  5,95 

  Aloe Vera sú vegánske kapsuly, ktoré v jednej dávke obsahujú 60 mg výťažok z rastliny pod názvom aloa pravá. Tá je známa vysokým obsahom antioxidantov, ktoré pomáhajú v tele bojovať s voľnými radikálmi. Preto sú obľúbené najmä medzi ľuďmi, ktorí sa usilujú o podporu imunity, celkového zdravia a vitality.

 • Zľava! GymBeam Antioxidant Complex 60 kaps.

  GymBeam Antioxidant Complex 60 kaps.

  14,95 

  Antioxidant Complex obsahuje starostlivo vybranú kombináciu vitamínov, minerálnych látok a rastlinných extraktov, ktoré majú blahodarný vplyv na zdravie a vitalitu. Jadrom produktu sú známe antioxidanty v podobe vitamínu C, E, zinku a selénu, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Tie potom dopĺňajú prírodné antioxidanty, ako je resveratrol, kvercetín, kurkumín, luteín či zeaxantín, ktoré potenciál celého produktu ešte umocňujú.