Zobrazených 1–16 z 74 výsledkov

 • Zľava!

  ActivLab Ashwagandha 60 kapsúl

  13,75  11,45 

  Ashwagandha alebo indický ženšen je staroveká liečivá bylinka používaná najmä v tradičnom indickom liečiteľstve zvanom ajurvéda. Ashwagandha patrí medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť vysporiadať so stresom, lepšie sa na neho adaptovať a zlepšiť odolnosť organizmu.

 • Zľava!

  ActivLab Bacopa 60 kapsúl

  13,75  11,45 

  Bakopa je doplnok stravy s obsahom štandardizovaného rastlinného extraktu z Bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri), ktorá sa už po stáročia používa v tradičnom indickom liečiteľstve nazývanom ajurvéda. Patrí medzi nootropiká aj adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom a podporiť optimálne mozgové funkcie.

 • Zľava!

  ActivLab Curcuma Caps

  7,90  6,35 

  Kurkuma kaps obsahuje výťažok z koreňa kurkumy, ktorá je známa ako exotické korenie a farbivo. Je prirodzeným zdrojom bioaktívneho kurkumínu, a teda polyfenolu s množstvom pozitívnych účinkov. Zároveň je obohatená o extrakt z čierneho korenia – piperín, ktorý zvyšuje biologickú dostupnosť kurkumínu a zlepšuje jeho vstrebávanie.

 • Zľava!

  ActivLab Kudzu 60 kapslí

  11,80  9,95 

  Kudzu je unikátny výživový doplnok, ktorý obsahuje štandardizovaný extrakt z koreňa Kudzu (Pueraria Montana). Ten je bohatý na izoflavonoidy a je vhodný najmä v období cieleného obmedzenia konzumácie alkoholu a fajčenia.

 • Zľava!

  ActivLab Rhodiola 60 kaps.

  9,50  7,85 

  Rhodiola je výživový doplnok vo forme kapsúl so štandardizovaným extraktom z Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea). Pôsobí ako adaptogén, vďaka čomu účinne podporuje prirodzenú schopnosť tela prispôsobiť sa náhlym zmenám v živote. Je preto ideálna najmä v stresových situáciách.

 • Zľava!

  ActivLab Ženšen 60 kaps.

  6,99  5,65 

  Ženšen Panax je vysoko kvalitným extraktom zo ženšenu pravého vďaka štandardizovanému obsahu ženšenosidov, hlavných účinných látok rastliny. Ženšenosidy sú skúmané pre ich možný pozitívny vplyv na udržanie energie a vitality. Ženšen patrí medzi adaptogény, ktoré môžu pomáhať lepšie sa vysporiadať so stresovými situáciami.

 • Zľava!

  Amix Colostrum 1000 mg 100 cps. bez príchute

  18,95  15,95 

  Colostrum 1000 je špeciálny produkt s obsahom kolostra (kravského materského mlieka), ktoré má vysokú koncentráciu imunitných faktorov, kvalitných bielkovín, aminokyselín, vitamínov a minerálov. Je to dôležitá látka pre obranyschopnosť organizmu, avšak ovplyvňuje aj odolnosť organizmu a imunitný systém.

 • Zľava!

  Applied Nutrition Shed H2O 180 kaps.

  38,95  32,30 

  Shed H2O – Water Out Complex je komplex látok, ktorý môže prispieť k zbaveniu sa prebytočnej vody v tele. Obsahuje viaceré prospešné extrakty z bylín. Jeho súčasťou je aj minerálna látka chróm a prírodná látka AstraGin®, ktorá pomáha telu lepšie vstrebať vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny.

 • Zľava!

  BeastPink Collagen Beauty Shot 60 ml lesné ovocie

  2,55  1,65 

  Collagen Beauty Shot je praktická ampulka s obsahom prémiového kolagénu z morských rýb obohatená o kyselinu hyalurónovú, selén, mangán a vitamíny C, B6 a D3. Podporte svoje zdravie a krásu shotom kolagénu!

 • Zľava!

  BeastPink Marine Beauty 120 kaps.

  13,95  10,95 

  Marine Beauty je prvotriedny morský kolagén spracovaný tak, aby si zachoval všetky svoje unikátne vlastnosti. Spolu s kyselinou hyalurónovou a vitamínmi E, B2 a C prispieva k tvorbe kolagénu a udržaniu zdravej pokožky. Zároveň je obohatený o minerály, ako zinok, meď a jód, ktoré sú známe svojimi účinkami pre sviežu pleť a krásnu pokožku.

 • Zľava!

  BeastPink Pink Calm 90 kaps.

  10,50  8,95 

  Pink Calm je zmes šiestich rastlinných extraktov obohatená aj o vitamíny skupiny B. Výťažky zo ženšenu, ashwagandhy, valeriány lekárskej, rumančeka pravého, mučenky pleťovej a chmeľu obyčajného boli starostlivo vybrané pre ich mnohé benefity a tiež s ohľadom na ženy a ich potreby. Vitamíny B1, B3, B6 a biotín navyše svojimi účinkami podporia správnu funkciu nervového systému a psychiky. Vďaka tejto kombinácii si doprajete kvalitný spánok, ktorý vám pomôže dokonale zregenerovať telo aj myseľ.

 • Zľava!

  Bodylab24 Melatonín 90 tab.

  12,99  6,95 

  Melatonín – Bodylab24 Zloženie Sladidlo (manitol), kukuričný škrob, plnivo (kyselina stearová), uvoľňovacie činidlo (horečnaté soli kyseliny stearovej, non-nanokoloidný oxid kremičitý), sodná soľ karboxymetylškrobu, pomarančová príchuť, melatonín, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý). Dávkovanie Užívajte 1 tabletu denne približne 1 hodinu pred spaním. Neodporúča sa užívať nepretržite dlhšie ako 3 týždne. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 tableta…

 • Zľava!

  Goldfield Lucky Feeling 60 kaps bez príchute

  34,95  29,90 

  Lucky Feeling je komplex 38 aktívnych zložiek, ktoré redkujú stres, sústavne zlepšujú mozgové funkcie a poskytujú psychickú a fyzickú podporu. Budete optimistickejší, efektívnejší, cieľavedomejší, odolnejší, pružnejší a kreatívnejší. Tento doplnok vám pomôže nielen pri športe, práci, štúdiu, ale aj v každodennom živote.

 • Zľava!

  GymBeam Ashwagandha 90 kaps bez príchute

  10,95  7,15 

  Ashwagandha je liečivá bylinka vo forme kapsúl, ktorá je známa najmä pre svoju schopnosť predchádzať úzkosti a depresii. Jej užívanie zníži koncentráciu kortizolu v tele a imunosupresívny účinok organizmu. Je to adaptogén – pomáha vyrovnať sa so stresom, ako aj bojovať s únavou.

 • Zľava!

  GymBeam Bromelain Papain 90 kaps. bez príchute

  12,95  9,95 

  Bromelain Papain je unikátna kombinácia dvoch proteolytických enzýmov z ananásu a papáje. Bromelain a papain blahodárne pôsobia na trávenie a vplývajú na rozklad bielkovín, čo ocenia najmä športovci a ľudia, ktorí konzumujú zvýšené množstvo bielkovín.

 • Zľava!

  GymBeam Cholín Bitartrát 120 kaps.

  7,95  5,95 

  Cholín bitartrát je nootropikum, ktoré je zdrojom cholínu, ktorý je základným stavebný kameňom neurotransmiterov acetylcholínu. Ten je hlavným prenášačom signálov v podobe nervových vzruchov do nervosvalových platničiek a do mozgu. To má vplyv na koordináciu pohybov, čo je dôležité predovšetkým pre športovcov. Acetylcholín je rovnako potrebný pre formovanie spomienok alebo sústredenosť.