Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava! Bodylab24 Zinok bisglycinát 120 kaps.

  Bodylab24 Zinok bisglycinát 120 kaps.

  11,50 

  Zinok bisglycinát sú kapsule vo forme vysoko vstrebateľnej chelátovej väzby bisglycinátu zinočnatého, ktorý patrí k dôležitým stopovým prvkom. V našom organizme plní množstvo významných úloh. Prispieva k správnej syntéze bielkovín, fungovaniu imunitného systému a k zachovaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Navyše je dôležitý pre zdravie zraku, nechtov, pokožky, kostí a vlasov.

 • Zľava! GymBeam Zinc 100 tab. bez príchute

  GymBeam Zinc 100 tab. bez príchute

  3,95 

  Zinok je dôležitý minerál, ktorý sa podieľa na mnohých telesných funkciách. Od delenia buniek, cez syntézu bielkovín, kolagénu a inzulínu, až po znižovanie hladiny cholesterolu a produkciu hormónov štítnej žľazy. Podporuje imunitný a nervový systém a zabezpečuje aj správnu činnosť mozgu. Pomáha urýchliť hojenie po úraze, regeneráciu svalov, priaznivo vplýva na pleť, vlasy a nechty.

 • Zľava! GymBeam Zinok chelát (bisglycinát) 100 kaps.

  GymBeam Zinok chelát (bisglycinát) 100 kaps.

  5,95 

  Zinok chelát (bisglycinát) je výživový doplnok s obsahom 25 mg zinku v gélovej kapsule. Už jedna tableta vám zabezpečí 250 % dennej dávky zinku vo vysoko dostupnej forme. Zinok je dôležitý pre správnu funkciu imunitného systému, syntézu bielkovín a zdravé kosti, vlasy, nechty a pokožku.

 • Zľava! OstroVit Triple Zinok 90 kaps.

  OstroVit Triple Zinok 90 kaps.

  4,95 

  Triple Zinok sú kapsule obsahujúce zinok vo forme glukonátu, pikolinátu a citrátu. Ich výhodou je lepšie vstrebávanie tejto kľúčovej minerálnej látky, ktorá ovplyvňuje množstvo procesov v našom organizme. Pozitívne vplýva na imunitný systém, zdravie kostí, vlasov, nechtov, pokožky či optimálnu hladinu testosterónu v krvi.

 • Zľava! OstroVit Zinok Pikolinát 150 tabs

  OstroVit Zinok Pikolinát 150 tabs

  4,50 

  Zinok Pikolinát sú tablety s obsahom zinku vo forme pikolinátu. Prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii, optimálnej hladine testosterónu a správnej syntéze DNA. Zinok je užitočný aj pre fungovanie imunity a ochranu buniek pred oxidačným stresom.

 • Zľava! Purasana Zinc Plus BIO 60 tab.

  Purasana Zinc Plus BIO 60 tab.

  18,50 

  BIO Zinok Plus obsahuje prírodné zdroje zinku a vitamínu C tej najvyššej biologickej kvality. Tieto látky podporujú normálnu funkciu imunitného systému a zároveň chránia pred oxidačným stresom. Skvelo ich v produkte dopĺňa extrakt z echinacey, ktorý sa najčastejšie užíva v období, keď je telo oslabené.

 • Zľava! Reflex Nutrition Zinc Matrix 100 kapsúl

  Reflex Nutrition Zinc Matrix 100 kapsúl

  12,50 

  Zinc Matrix je unikátna synergická kombinácia minerálnych látok, viazaných v chelátovej väzbe na aminokyseliny a organické kyseliny. Je vynikajúcim zdrojom bisglycinátu zinočnatého, ktorý prirodzene stimuluje tvorbu testosterónu, ale aj horčíka, vitamínu B6 a elektrolytov – bóru a medi.