Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

 • Zľava! Bodylab24 Magnesium Bisglycinate 120 kaps.

  Bodylab24 Magnesium Bisglycinate 120 kaps.

  15,50 

  Magnesium Bisglycinate je horčík v chelátovej forme, ktorú organizmus dokáže ľahko vstrebať a využiť. Jedna denná dávka pokrýva viac než polovicu denného príjmu horčíku, ktorý pomáha znižovať únavu, podporuje normálnu činnosť svalov a tiež prispieva k správnej funkcii psychiky.

 • Zľava! GymBeam Lipozomálne Magnézium 60 kaps.

  GymBeam Lipozomálne Magnézium 60 kaps.

  14,95 

  Lipozomálne Magnézium je horčík v lipozomálnej forme v kapsulách, ktorý vyniká vysokou vstrebateľnosťou a celkovou využiteľnosťou v organizme. Horčík je pre organizmus nenahraditeľný minerálny prvok, ktorý sa podieľa napríklad na optimálnej činnosti svalov a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

 • Zľava! GymBeam Magnesium Citrate 250 g

  GymBeam Magnesium Citrate 250 g

  5,95 

  Magnézium citrát je minerál rozpustný vo vode a najľahšie vstrebateľná forma horčíka. Je dôležitý pri tvorbe energie, pri vzniku svalových kontrakcií a pri mineralizácii kostí. Prispieva k správnemu fungovaniu metabolizmu, pomáha pri zmierňovaní únavy a podporuje správne fungovanie endokrinného systému.

 • Zľava! GymBeam Magnesium Shot 20 x 60 ml pomaranč

  GymBeam Magnesium Shot 20 x 60 ml pomaranč

  16,95 

  Magnesium Shot je praktická ampulka s obsahom 375 mg horčíka a 1,4 mg vitamínu B6. Doplníte ňou potrebné živiny, podporíte redukciu únavy a vyčerpania, ale aj fungovanie svalov a zdravie kostí.

 • Zľava! GymBeam Magnézium chelát (bisglycinát) 180 kaps.

  GymBeam Magnézium chelát (bisglycinát) 180 kaps.

  17,95 

  Magnézium chelát (bisglycinát) sú kapsule, ktoré vynikajú vysokým obsahom horčíka. Ten je prítomný v jednej z najlepšie vstrebateľných foriem v chelátovej väzbe, čo napomáha k tomu, aby ste z neho vyťažili maximum. V tele má mnoho dôležitých funkcií. Napríklad prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, správnemu fungovaniu nervového systému a tiež svalov. Je vyhľadávaný predovšetkým ľuďmi, ktorých trápia kŕče a únava.

 • Zľava! GymBeam Marine Mag+ Drink 250 g mango marakuja

  GymBeam Marine Mag+ Drink 250 g mango marakuja

  11,95 

  Marine Mag+ Drink je unikátna instantná zmes horčíka vo forme aquamínu, ktorý pochádza z morskej vody, a vitamínu B6. Pre vytvorenie príjemne sladkej chuti je použitá iba stévia, ktorá má nulovú kalorickú hodnotu. Vďaka obom obsiahnutým látkam Marine Mag+ Drink prispieva k správnemu fungovaniu energetického metabolizmu, optimálnej funkcii psychiky, nervového systému a zníženiu únavy i vyčerpania.

 • Zľava!

  NOW Foods Magnézium 400 mg 180 kaps.

  10,25 

  Magnézium z troch vysoko kvalitných zdrojov – oxidu horečnatého, citranu horečnatého a aspartátu horečnatého vo forme vegánskych kapsúl. Pozitívne vplýva na redukciu únavy a vyčerpania, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a zabezpečuje zdravie nerového systému, svalov, kostí a zubov.

 • Zľava! NOW Foods Magnézium citrát Softgelové kapsuly

  NOW Foods Magnézium citrát Softgelové kapsuly

  14,95 

  Magnézium citrát Softgelové kapsuly – najľahšie vstrebateľná forma horčíka. Pozitívne vplýva na redukciu únavy a vyčerpania, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a zabezpečuje zdravie nerového systému, svalov, kostí a zubov.

 • Zľava! NOW Foods Tekuté Magnézium 237 ml

  NOW Foods Tekuté Magnézium 237 ml

  13,50 

  Tekuté Magnézium je zdroj horčíka a ďalších stopových minerálov vo forme prírodného minerálneho koncentrátu. Denná dávka predstavuje 400 mg horčíka, ktorý prispieva k redukcii únavy, správnej funkcii svalov, rovnováhe elektrolytov a syntéze bielkovín.

 • Zľava! Nutrend Magneslife 250 mg 10 x 25 ml bez príchute

  Nutrend Magneslife 250 mg 10 x 25 ml bez príchute

  8,95 

  Magneslife je vysoko účinný roztok iónov horčíka (magnézia) s vitamínom B6 na akútne riešenie svalových kŕčov. Pozitívne vplýva na uvoľňovanie nervovo-svalového napätia a zlepšuje aj regeneráciu. Forma roztoku zaisťuje maximálne rýchly účinok, vysokú využiteľnosť a vstrebateľnosť.

 • Zľava! Nutrend Magneslife Strong 60 ml bez príchute

  Nutrend Magneslife Strong 60 ml bez príchute

  1,20 

  Magneslife Strong je shot obsahujúci 375 mg horčíka v dobre vstrebateľnej forme. Ten prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, správnej látkovej výmene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie a fungovanie svalov. V zložení nájdete aj vitamín B6.

 • Zľava! OstroVit Magnez MAX + Vitamin 60 tabs

  OstroVit Magnez MAX + Vitamin 60 tabs

  4,50 

  Magnez MAX + Vitamin je jedinečný komplex vitamínov a minerálov pre udržanie optimálneho zdravia organizmu. Prostredníctvom jednej tablety tak do svojho tela dostanete horčík, vitamín C, E a vitamíny skupiny B. Doplnok je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava! OstroVit Magnez MAX Skurcz 60 tabs

  OstroVit Magnez MAX Skurcz 60 tabs

  3,50 

  Magnez MAX Skurcz je jedinečný komplex vitamínov a minerálov pre udržanie optimálneho zdravia organizmu. Prostredníctvom jednej tablety tak do svojho tela dostane vysoko biologicky dostupnú formu horčíka, draslíka a vitamínu B6. Doplnok je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava! OstroVit Triple Magnesium 100 g

  OstroVit Triple Magnesium 100 g

  8,50 

  Triple Magnézium je práškové magnézium, ktoré pozostáva až z troch unikátnych foriem horčíka- citran horečnatý, laktát horečnatý a uhličitan horečnatý. Je ľahko vstrebateľný a ideálny na doplnenie minerálu horčík. Je vhodný aj pre vegánov.

 • Zľava! Reflex Albion Magnesium 90 kapsúl

  Reflex Albion Magnesium 90 kapsúl

  8,50 

  Magnézium Bisglycinát je zdroj horčíka vo forme kapsúl s obsahom bisglycinátu horečnatého. V jednej dávke prijmete až 375 mg horčíka, ktorý v tele prispieva k fungovaniu svalov, syntéze bielkovín alebo redukcii únavy a vyčerpania.

 • Zľava!

  TPW Zinc and Magnesium 90 kapslí

  7,70 

  Zinok a Magnézium sú kapsuly s obsahom zinku a horčíka, doplnené o vitamín B6 a meď. Ich užívaním podporíte viaceré procesy v organizme, napríklad látkovú premenu, fungovanie imunity, tvorbu červených krviniek alebo redukciu únavy.