Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

 • Zľava! BeastPink Colla Pink 240 g hrozno

  BeastPink Colla Pink 240 g hrozno

  10,50 

  Colla Pink je jedinečný beauty nápoj pre ženy bez cukrov a tukov, ktorého hlavnou zložkou je prémiový kolagén. Je obohatený o kyselinu hyalurónovú, extrakt z hroznových jadier, vitamíny a minerály, ktoré sa starajú o to, aby bola pleť, nechty a vlasy krásne vyživené. Tento produkt je jednoducho “must have” vo fitness a beauty výbave každej ženy!

 • Zľava! Bodylab24 100% Hydrolyzovaný kolagén 400 g

  Bodylab24 100% Hydrolyzovaný kolagén 400 g

  19,99 

  100% Hydrolyzovaný kolagén je čistý kolagénový prášok obsahujúci 9,5 g bielkovín v jednej dávke. V tele má kolagén dôležitú rolu, pretože je kľúčovou štrukturálnou zložkou spojivových tkanív v kostiach, zuboch, koži či svaloch. Dobre sa vstrebáva, a tak si ho obľúbili predovšetkým ľudia, ktorí majú problémy s kĺbmi a pohybovým aparátom.

 • Zľava! GymBeam RunCollg Collagen 500 g jahoda kiwi

  GymBeam RunCollg Collagen 500 g jahoda kiwi

  14,95 

  RunCollg® je hydrolyzovaný kolagén doplnený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii kostí a chrupaviek. Produkt obsahuje bohatý komplex aminokyselín, a preto má až 92 % bielkovín na jednu dávku.

 • Zľava!

  NOW Foods BioCell Collagen 120 kaps.

  24,95 

  BioCell Collagen® Hydrolyzed Type II – NOW Foods Zloženie Hypromelóza (celulózová kapsula), mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý. Dávkovanie Užívajte 2 kapsuly dvakrát denne. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly) BioCell Collagen® 1000 mg Hydrolyzovaný kolagén typu II 570 mg Chondroitín sulfát 190 mg Kyselina hyalurónová 95 mg Upozornenie…

 • Zľava! Nutrend Flexit Gelacoll 180 kaps. bez príchute

  Nutrend Flexit Gelacoll 180 kaps. bez príchute

  7,95 

  Flexit Gelacoll je kĺbová výživa v praktických kapsulách. Nájdete v nej dobre vstrebateľný hydrolyzát želatíny, ktorý je známy svojím obsahom aminokyselín. V zložení sa nachádza tiež vitamín C. Ten prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu kostí, chrupaviek a kože. Produkt je tak ideálny pre všetkých ľudí, ktorí sa usilujú o maximálnu podporu pohybového aparátu.

 • Zľava! OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g Malinová limonáda s mätou

  OstroVit Kolagén + Vitamín C 200 g Malinová limonáda s mätou

  8,95 

  Kolagén + Vitamín C je kombinácia kvalitného hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu a vitamínu C. Obsahuje kolagén pre doplnenie jeho hladiny v organizme a vitamín C pre podporu imunity, tvorbu kolagénu a ochranu buniek pred oxidačným stresom.