Zobrazených 1–16 z 60 výsledkov

 • ActivLab Black Bull PUMP Shot 12 x 100 ml pomaranč grapefruit

  14,95 

  Black Bull PUMP Shot je funkčná bezkofeínová predtréningovka s obsahom citrulínu, beta-alanínu a glycerolu. Tiež je zdrojom niacínu (vitamín B3), ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vďaka svojmu zloženiu vás tak skvelo pripraví na akýkoľvek tréning. Môžete ju používať aj večer bez toho, aby ste negatívne ovplyvnili kvalitu vášho spánku.

 • Zľava!

  ActivLab Black Wolf 300g multifruit

  11,20 

  Predtréningový stimulant Black Wolf je predtréningovka, ktorá sa postará o príval energie, koncentrácie a nabudenie k podávaniu maximálneho športového výkonu. Komplexná zmes funkčných látok na čele s kofeínom, beta alanínom a kreatínom vám pomôže posunúť hranice vašej výkonnosti.

 • Zľava!

  ActivLab Black Wolf Shot 80 ml bez príchute

  1,35 

  Black Wolf Shot je predtréningový stimulant, ktorý vám dodá extrémnu energiu a sústredenosť na dlhé hodiny. Jeho silu pocítite už za pár chvíľ a tá bude pokračovať aj niekoľko hodín vďaka kombinácii beta-alanínu s kofeínom, aromatických aminokyselín a vitamínov skupiny B. To všetko vám pomôže zvýšiť vašu výdrž, silu a zlepšiť fyzickú zdatnosť.

 • Zľava!

  ActivLab Citrulín Xtra 200 g jablko

  7,85 

  Citrulín Xtra obsahuje neesenciálnu aminokyselinu l-citrulín, ktorá môže zlepšiť vytrvalostný a silový výkon. Podporuje produkciu oxidu dusnatého (NO) v organizme. To má za následok pozitívny vplyv na jeho prekrvenie, najmä pracujúcich svalov, ku ktorým sa tak dostane viacej kyslíku a ďalších živín nutných ku zlepšeniu športového výkonu.

 • Zľava!

  AMIX CellZoom Hardcore Activator 315 g modrá malina

  21,95 

  CellZoom® je predtréningový stimulant s obsahom silných synergicky spolupracujúcich zložiek. Podporuje zvýšenie explozívnej sily, výbušnosti, zvýšenie objemu tréningových dávok, napumpovanie svalov a vyššiu odolnosť proti únave. Dokonale namotivuje na fyzický výkon a podporí koncentráciu.

 • Zľava!

  Applied Nutrition ABE All Black Everything 315 g tropical

  22,75 

  ABE – All Black Everything je funkčná viaczložková predtréningovka v instantnej forme, ktorá vás príjemne zahreje, nabudí a pripraví na tréning. Vďaka obsiahnutým látkam v organizme podporuje produkciu oxidu dusnatého (NO), vďaka čomu sa môže k pracujúcim svalom dostať viac živín a kyslíku. Ďalej obsahuje kreatín, beta alanín, kofeín alebo theacrine.

 • Zľava!

  Applied Nutrition ABE Ultimate pre-workout gel 60 ml fruit burst

  1,80 

  ABE Ultimate Pre-Workout Gel je predtréningovka vo forme gélu, ktorá vám pomôže dostať zo seba maximum. V zložení nájdete kreatín, ktorý dokáže zvýšiť výkonnosť počas krátkodobých po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Nechýba však ani beta alanín, kofeín, taurín a vitamíny B3 a B12.

 • Zľava!

  Applied Nutrition PUMP 3G fruit burst

  19,95 

  Predtréningový stimulant Pump 3G je komplexná predtréningovka v dobre rozpustnej instantnej forme, ktorá obsahuje látky spájané s kvalitnejším zásobovaním pracujúcich svalov živinami. V zložení preto nájdete obľúbené látky, ktoré sú spájané s intenzívnejším výkonom, efektívnejším prekrvením aj napumpovaním svalov, tiež so subjektívnym zvýšením úrovne energie.

 • Zľava!

  Applied Nutrition PUMP 3G Zero Stimulant fruit burst

  23,85 

  Zero Stimulant Pump 3G je komplexná predtréningovka v dobre rozpustnej instantnej forme, ktorá neobsahuje žiadne stimulanty. Hodí sa tak na podporu výkonu aj v prípade večerných tréningov bez následného negatívneho vplyvu na spánok. V zložení nájdete populárne látky, ktoré sú spojené s intenzívnejším výkonom, efektívnejším prekrvením a napumpovaním svalov.

 • Zľava!

  BeastPink Pink Drive 300 g kyslý vodný melón

  13,45 

  Pink Drive je komplexný vegánsky predtréningový stimulant navrhnutý špeciálne pre ženy a ich jedinečné potreby. Je vyrobený zo 4 zmesí, ktorých kombinácia má nenahraditeľný efekt na ceste za vysnívanou postavou. Obsahuje 11 rastlinných extraktov a 151 mg kofeínu v dávke výlučne z rastlinných zdrojov. Nájdete v ňom najpopulárnejšie spaľovače a tiež všetky dôležité aminokyseliny a vitamíny na maximalizáciu vášho výkonu počas tréningu.

 • Zľava!

  Bodylab24 L-Citrulín malát 500 g

  17,99 

  L-Citrulín malát je zlúčenina neesenciálnej aminokyseliny l-citrulín a soli kyseliny jablčnej (malátu) v dobre rozpustnej práškovej forme. Jedná sa o najviac preskúmanú formu citrulínu vo vzťahu ku zlepšeniu športového výkonu.

 • Zľava!

  Bodylab24 Predtréningový stimulant Concentrated Pre Workout 375 g čierne ríbezle

  20,99 

  Predtréningový stimulant Concentrated Pre Workout je funkčná zmes vo forme prášku, ktorá vás spoľahlivo nakopne pred akýmkoľvek tréningom. Obsahuje taurín a kofeín, ktorý nabudí, ale tiež vitamín B3, ktorý prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania. V zložení nechýba ani kreatín či dôležité aminokyseliny, ako je l-tyrozín, l-citrulín, l-arginín či beta alanín.

 • Zľava!

  BPI Sports BEST PRE WORKOUT 315 g jablko hruška

  29,95 

  Predtréningový stimulant BEST PRE WORKOUT™ – BPI Sports Zloženie BEST PRE WORKOUT KETOGENIC BLEND (patentovaná formula):CAPTEX (MCT´s), Beta-hydroxybutyrát (BHB)(vo forme soli), Beta-hydroxybutyrát vápenatý, Beta-hydroxybutyrát horečnatý, Beta-hydroxybutyrát sodný, BEST PRE WORKOUT Energy Blend (patentovaná formula): bezvodný kofeín, CDP – cholín (cytidín 5-difosfát cholín), ľulok zemiakový (solanum tuberosum), púpava lekárska (taraxacum officinale)(koreň), pavúčia ľalia (lycoris radiata)(extrakt), Odtučnené…

 • Zľava!

  BPI Sports Pump HD 200 g wicket fruit blast

  29,85 

  Predtréningový stimulant PUMP HD™ je kvalitná predtréningovka s obsahom L-citrulínu, betaínu, vitamínu B3 a ďalších zložiek. Jeho užívaním podporíte látkovú premenu, redukciu únavy a vyčerpania, ale aj fungovanie nervového systému a psychiky.

 • Zľava!

  BSN N.O.-Xplode Legendary Pre-workout 650 g purple power

  35,95 

  N.O.-Xplode Legendary Pre-workout je komplexná predtréningovka pre všetkých silových a vytrvalostných športovcov, ktorí chcú zlepšiť a predĺžiť svoj výkon. Obsahuje stimulant kofeín, beta-alanín, citrulín malát a ďalšie účinné zložky pre tie najlepšie výsledky. Dostaňte zo seba maximum!

 • Zľava!

  BSN Nitrix 2.0 180 tab. fondán brownie

  24,95 

  Nitrix 2.0 je nový predtréningový stimulant, ktorý poskytuje maximálne napumpovanie, zvyšuje hladinu NO a zlepšuje výkon a vytrvalosť. Obsahuje aminokyselinu L-citrulín (až 3g), vďaka čomu vás dokonale pripraví na tréning. Navyše, potláča únavu a zvyšuje energiu.