Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

 • Zľava!

  ActivLab Beta Alanín Xtra 300 g jahoda

  8,95 

  Zloženie Kola: beta-alanín, aróma, farbivo – amoniakový karamel, maltodextrín, sladidlá: aspartam a acesulfam K, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý. Jablko: beta-alanín, aróma, maltodextrín, farbivo – karotény, sladidlá: aspartam a acesulfam K, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý. Jahoda: beta-alanín, aróma, maltodextrín, sladidlá: aspartam a acesulfam K, protihrudkujúca látka – oxid kremičitý, farba – košenilová červená –…

 • Zľava!

  Applied Nutrition Beta-alanín 1500mg 120 kaps.

  17,50 

  Beta-Alanín je kapsulová forma neesenciálnej aminokyseliny beta-alanín. Z beta-alanínu sa v organizme spoločne s aminokyselinou histidín tvorí karnozín, ktorý môže pomôcť oddialiť nástup únavy, a tak predĺžiť športový výkon vďaka jeho pozitívnemu vplyvu na hromadenie kyseliny mliečnej v svaloch.

 • Zľava!

  Bodylab24 Beta-Alanín 500 g

  15,99 

  Beta-Alanín vo forme dobre rozpustného prášku si našiel svojich priaznivcov predovšetkým medzi profesionálnymi a rekreačnými športovcami, pretože je známy tým, že sa v tele podieľa na tvorbe karnozínu. Ten môže pomôcť znižovať prekyslenie a hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch, vďaka čomu oddiali pocit únavy a predĺži športovú výkonnosť.

 • Zľava!

  GymBeam Beta alanine 120 tab bez príchute

  5,95 

  Beta alanín je tabletová forma beta alanínu, ktorý je neesenciálnou aminokyselinou. Podieľa sa na tvorbe karnozínu, ktorý tĺmi prekyslenie a hromadenie kyseliny mliečnej v svalovom tkanive. To zlepšuje športový výkon a redukuje celkovú únavu. Produkt je vhodný pri silových športoch, intenzívnych a výbušných tréningoch, ako aj pri vytrvalostných cvičeniach.

 • Zľava!

  GymBeam Beta Alanine 500 g bez príchute

  8,55 

  Beta Alanín je zdroj neesenciálnej aminokyseliny beta alanín Tá je potrebná pre tvorbu karnozínu, ktorý bráni v tvorbe kyseliny mliečnej počas tréningu. Zníženie obsahu kyseliny mliečnej má pozitívny vplyv na zlepšenie športového výkonu a zníženie únavy. Produkt je 100% čistý beta alanín bez ďalších prídavných látok.

 • Zľava!

  Mammut Nutrition Beta Alanín 300 g

  9,95 

  Beta Alanín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Podieľa sa na vytváraní karnozínu, ktorý pomáha znižovať prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej. Môže tak prispieť k zníženiu únavy a predĺženiu výkonu. V zložení nájdete navyše aj horčík, ktorý tiež pomáha znížiť únavu i vyčerpanie.

 • Zľava!

  OstroVit Beta-Alanín 200 g pomaranč

  8,99 

  Beta-Alanine je neesenciálna aminokyselina v praktickej forme prášku. Telo ho využíva na tvorbu karnozínu, ktorý vo svalovom tkanive slúži ako proteínový pufer. Ten funguje ako taký metabolický upratovač a reguluje tvorbu kyseliny mliečnej. Jej regulácia môže pozitívne ovplyvniť športový výkon a znížiť únavu. Beta alanín tak oceníte počas náročných tréningov.

 • Zľava!

  Redcon1 Beta Alanín 96 g

  7,95 

  Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina vo forme dobre rozpustného prášku, ktorá je potrebná pre tvorbu karnozínu. Ten dokáže regulovať mieru zakyslenia svalov počas športovej aktivity súvisiaceho s kyselinou mliečnou. Z toho dôvodu patrí beta alanín k vyhľadávaným doplnkom stravy medzi športovcami, ktorí chcú vždy podať maximálny výkon.

 • Zľava!

  Reflex Nutrition Beta Alanine 250 g

  10,95 

  Beta Alanín je prášková forma 100 % čistého beta alanínu. Je to neesenciálna aminokyselina, ktorá v organizme pomáha pri tvorbe karnozínu, a ten v organizme redukuje hromadenie kyseliny mliečnej. V jednej dávke prijmete až 1,6 g čistého beta alanínu.

 • Zľava!

  TPW Beta Alanín 500 g bez príchute

  39,99 

  Beta alanín je zdroj kvalitného a 100 % čistého beta alanínu. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá je v tele potrebná pre tvorbu karnozínu. Ten sa v organizme podieľa na znížení hromadenia kyseliny mliečnej a tlmí tiež prekyslenie.

 • Zľava!

  Weider Beta-Alanín 120 kaps.

  34,95 

  Beta-Alanín – Weider Zloženie 85,7% beta-alanín, želatína, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín; Farbivo: E172. Môže obsahovať stopy mlieka, lepku, sóje a vajec. Dávkovanie Užívajte 2 tablety 1-2 krát denne, ideálne pred tréningom. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 4 tablety Beta alanín 4400 mg Upozornenie Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou…