Zobrazených 1–16 z 24 výsledkov

 • Zľava! Amix Taurine 120 kaps.

  Amix Taurine 120 kaps.

  10,95 

  Taurín sú kapsule s obsahom 1000 mg účinnej látky taurínu. Ide o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá sa bežne vyskytuje v doplnkoch stravy alebo napríklad v energetických nápojoch, ktoré sú používané pre povzbudenie. Je predmetom rôznych výskumov pre svoje potenciálne účinky na športový výkon.

 • Zľava! Bodylab24 L-Leucín 300 g

  Bodylab24 L-Leucín 300 g

  11,50 

  L-Leucín obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-leucín v práškovej forme a v množstve 5 g na jednu dávku. Patrí medzi najdôležitejšie aminokyseliny, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo. Preto je veľmi vhodné zamerať sa na jej dostatočný príjem z externých zdrojov, teda zo stravy alebo doplnkov výživy. Je súčasťou BCAA a zároveň má vplyv na syntézu proteínov v procese rastu svalovej hmoty.

 • Zľava! GymBeam L-Karnozín 60 kaps.

  GymBeam L-Karnozín 60 kaps.

  19,95 

  L-Karnozín je výživový doplnok s obsahom bioaktívneho dipeptidu L-Karnozín, ktorý tvoria aminokyseliny beta-alanín a histidín. Karnozín pôsobí ako antioxidant a je vysoko koncentrovaný v svalových bielkovinách a mozgových tkanivách. Produkt je vo forme kapsúl pre zabezpečenie rýchlej absorpcie.

 • Zľava! GymBeam L-Leucine 500 g bez príchute

  GymBeam L-Leucine 500 g bez príchute

  12,95 

  L-Leucín je esenciálna aminokyselina a najdôležitejšia aminokyselina z BCAA. Podieľa sa na proteínovej syntéze, ktorá je dôležitá pre rast, udržanie a regeneráciu svalovej hmoty. Je potrebný pre využívanie bielkovín zo stravy a ich následné spracovanie.

 • Zľava! GymBeam L-Lysine 500 g bez príchute

  GymBeam L-Lysine 500 g bez príchute

  4,95 

  L-Lyzín obsahuje esenciálnu aminokyselinu lyzín, ktorá patrí medzi stavebné častice proteínov v organizme. Ľudské telo lyzín nedokáže syntetizovať, a preto je potrebné ho prijímať zo stravy alebo v podobe výživových doplnkov. Produkt je v práškovej podobe hydrochloridu L-lyzínu.

 • Zľava! GymBeam L-Ornitín HCl 90 kaps.

  GymBeam L-Ornitín HCl 90 kaps.

  7,95 

  L-Ornitín HCl sú vegánske kapsule obsahujúce aminokyselinu l-ornitín v dobre vstrebateľnej forme l-ornitín hydrochloridu. Táto neesenciálna aminokyselina sa prirodzene nachádza v organizme, kde je súčasťou ornitínového (močovinového) cyklu, ktorý sa podieľa na prirodzenej detoxikácii organizmu v podobe odbúravania prebytočného amoniaku.

 • Zľava! GymBeam L-Teanín 90 kaps.

  GymBeam L-Teanín 90 kaps.

  7,95 

  L-Teanín sú vegánske kapsule s obsahom 100 mg aminokyseliny l-teanín v jednej kapsule. Táto aminokyselina je jednou z hlavných účinných látok v zelenom čaji, kde pôsobí synergicky s kofeínom a má vplyv na jeho pozvoľný nástup účinku. Zaujímavosťou je, že sa dokáže dostať až do mozgu, kde má široké spektrum harmonizujúcich účinkov.

 • Zľava! Gymbeam Taurín kaps

  Gymbeam Taurín kaps

  6,95 

  Taurín kaps obsahuje taurín, čiastočne esenciálnu aminokyselinu, ktorá sa prirodzene nachádza v organizme. Zúčastňuje sa pri tvorbe žlčových solí a je prítomný v mozgu, prípadne vo svaloch.

 • Zľava! GymBeam Tyrozín 120 kaps.

  GymBeam Tyrozín 120 kaps.

  7,95 

  Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, ktorú si organizmus dokáže vytvárať, avšak pri jeho nedostatku treba siahnuť po suplementoch. V organizme plní funkciu prekurzoru viacerých neurotransmitérov, napríklad adrenalínu a dopamínu.

 • Zľava! NOW Foods L-Lysine 100 tab.

  NOW Foods L-Lysine 100 tab.

  6,95 

  L-Lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si ľudské telo nedokáže samo produkovať, a preto ju potrebujeme prijímať formou stravy alebo suplementov. Lyzín je totiž dôležitý pre tvorbu bielkovín, ktoré sú základnými stavebnými jednotkami svalov a prispievajú k ich rastu. Zároveň sú dôležité aj pre udržanie svalovej hmoty a zdravia kostí.

 • Zľava! NOW Foods L-Lysine Vegan Caps

  NOW Foods L-Lysine Vegan Caps

  7,95 

  L-Lyzín 500 mg Vegan kaps sú kapsuly s obsahom esenciálnej aminokyseliny lyzín s vegánskym zložením. Lyzín je stavebnou časticou bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Ako esenciálnu aminokyselinu si ho telo nedokáže vyrobiť samo, a preto lyzín musíme prijímať z potravín alebo suplementov.

 • Zľava!

  Now Foods L-Theanine stresový manažment 100 mg 90 kapsúl

  13,15 

  L-Teanín 100 mg sú tablety na cmúľanie s obsahom troch zložiek – teanínu, inozitolu a taurínu. V každej tablete prijmete 100 mg teanínu, inozitolu a taurínu. Okrem iného sú tablety vhodné aj pre vegánov.

 • Zľava! NOW Foods L-tyrozín 750 mg

  NOW Foods L-tyrozín 750 mg, extra silný 90 kaps.

  16,95 

  L-tyrozín Extra Silný je aminokyselina tyrozín vo forme vegánskych kapsúl. Ako prekurzor sa zúčastňuje na tvorbe viacerých neurotransmiterov, vrátane adrenalínu, noradrenalínu a dopamínu. Vďaka tomu môže prispievať k lepšiemu zvládaniu stresových situácií, medzi ktoré patrí aj cvičenie.

 • Zľava!

  NOW Foods Taurín Double Strength 100 kaps.

  10,95 

  Taurín Double Strength obsahuje neesenciálnu aminokyselinu taurínu v množstve 1000 mg na jednu dávku. Ide o látku, ktorá sa vďaka svojmu účinku najčastejšie vyskytuje v energy drinkoch alebo predtréningových suplementov. Podieľa sa na vytváraní elektrolytov a žlčovej soli.

 • Zľava!

  NOW L-Methionine 500 mg 100 rostlinných kapsúl

  8,50 

  L-Metionín 500 mg sú kapsuly s obsahom esenciálnej aminokyseliny obohatenej o vitamín B6. Telo si metionín nedokáže samo vytvoriť, preto ho musí prijať zo stravy alebo výživových doplnkov. Je jednou z aminokyselín, ktoré sú stavebnými časticami bielkovín a svalov.

 • Zľava! NOW Ornithine 500 mg 120 kapsúl

  NOW Ornithine 500 mg 120 kapsúl

  12,95 

  L-Ornitín 500 mg je neesenciálna aminokyselina vo forme vegánskych kapsúl. V dávke prijmete až 1,5 g L-Ornitínu, prítomného v močovinovom cykle, ktorého funkciou je zbaviť telo dusíka.