Zobrazených 1–16 z 37 výsledkov

 • Zľava!

  Activlab BCAA 1000 XXL 120 tab. bez príchute

  13,55 

  Bcaa 1000 XXL sú voľné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, l-leucín, l-izoleucín, l-valín v optimálnom pomere, ktoré spomaľujú katabozlizmus, podporujú syntézu proteínov a zrýchľujú potréningovú regeneráciu. Každá tableta BCAA 1000 XXL obsahuje až 1000 mg BCAA.

 • Zľava!

  ActivLab BCAA XTRA 500 g čierne ríbezle

  14,95 

  BCAA Xtra je doplnok výživy pre športovcov s obsahom rozvetvených aminokyselín BCAA a glutamínu. Táto kombinácia je ideálna na zlepšenie celkovej kvality silového tréningu a regeneráciu svalstva.

 • Zľava!

  Activlab BCAA Xtra drink 250 ml pomaranč

  0,70 

  BCAA Xtra drink je nápoj bohatý na BCAA, L-leucín, L-izoleucín, L-valín v pomere 2:1:1. Obsahuje až 4000 mg BCAA v jednej dávke. Nápoj urýchľuje regeneráciu svalovej hmoty, pôsobí antikatabolicky a redkuje kyselinu mliečnu. Neobsahuje žiadne sacharidy ani tuky.

 • Zľava!

  ActivLab BCAA Xtra Energy In Sport 250 ml jablko

  0,80 

  BCAA Xtra Energy In Sport obsahuje 4000 mg BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom v optimálnom pomere 2:1:1 a 80 mg kofeínu, vďaka čomu je ideálnym funkčným nápojom. V praktickej plechovke je tento nápoj vhodný ku okamžitej konzumácii. Zabezpečuje anabolizmus a redukuje kyselinu mliečnu. Bez obsahu tukov a cukrov.

 • Zľava!

  ActivLab BCAA Xtra Instant 500 g vodný melón

  17,95 

  BCAA Xtra Instant 500 g obsahuje dôležité aminokyseliny BCAA l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 2:1:1 a 3,5 g glutamínu. Ide o práškovú zmes aminokyselín, z ktorých sa skladajú bielkoviny. Tie sú dôležité pre rast a udržanie svalovej hmoty.

 • Zľava!

  ActivLab BCAA Xtra Shot 80 ml pomaranč

  1,15 

  BCAA XTRA Shot je RTD nápoj s vysokou koncentráciou aminokyselín s rozvetveným reťazcom – BCAA. Jedna dávka obsahuje až 4g BCAA v pomere 2:1:1, ktoré majú antikatabolický účinok a hrajú dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín. V tejto kvapalnej forme sú ešte lepšie vstrebateľné. Produkt je ideálny pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a silu.

 • Zľava!

  Amix BCAA Elite Rate 220 kaps. bez príchute

  13,95 

  BCAA Elite Rate sú hydrolyzované aminokyseliny BCAA L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín v optimálnom pomere 2:1:1. Esenciálne aminokyseliny patria medzi základné zložky bielkovín, ktoré podporujú regeneráciu, tvorbu a udržiavanie svalov.

 • Zľava!

  Applied Nutrition BCAA 6K 4:1:1 240 tab.

  22,10 

  BCAA 6K 4:1:1 je zmes obsahujúca tri esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Konkrétne ide o l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 4:1:1. Organizmus si ich nedokáže vytvoriť sám, preto je potrebné ich pravidelné dopĺňanie. V zložení navyše nájdete aj vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

 • Zľava!

  Applied Nutrition BCAA Amino hydrate 1400 g vodný melón

  47,25 

  BCAA Amino Hydrate je zmes obsahujúca BCAA, l-glutamín, vitamín B6 a minerálne látky, ako je vápnik, chlorid, fosfor, draslík či sodík. Vďaka svojmu zloženiu prispieva k syntéze bielkovín dôležitých pre rast svalovej hmoty, navyše má vplyv na správne fungovanie imunity a svalov či na zníženie únavy a vyčerpania.

 • Zľava!

  BCAA 1000 – Optimum Nutrition 200 kaps.

  20,55 

  BCAA 1000 sú vysokokvalitné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L-leucín, L-valín a L-izoleucín, v optimálnom pomere 2:1:1 a skvelom zložení až 1000 mg BCAA. Sú určené pre každého športovca a športovkyňu na regeneráciu a ochranu svalovej hmoty.

 • Zľava!

  Bodylab24 BCAA 120 kaps.

  12,99 

  BCAA obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, a to konkrétne L-leucín, L-isoleucín a L-valín. Tieto aminokyseliny sa zaraďujú medzi esenciálne, čo znamená, že si ich naše telo nedokáže samo vyrobiť. Preto je nutné ich pravidelné dodávanie v strave alebo pomocou doplnkov stravy. BCAA sú dôležité pre regeneráciu svalov a forma kapsúl navyše zaručí ich jednoduché dávkovanie a užívanie.

 • Zľava!

  BSN BCAA DNA 200 g bez príchute

  14,25 

  Aminokyseliny BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom – Leucín, Izoleucín a Valín, v optimálnom pomere 2:1:1. Jedna dávka doplnku obsahuje až 5 g BCAA, ktoré podporujú rast svalov, silu, výkon a regeneráciu. Produkt je neochutený, a preto si ho môžete pridávať do akéhokoľvek obľúbeného nápoja.

 • Zľava!

  Go On Nutrition BCAA 400 g jablko a čerešňa

  12,99 

  BCAA – Go On Nutrition Zloženie Zmes rozvetvených aminokyselín BCAA (32% L-leucín, 16% L-izoleucín, 16% L-valín), regulátory kyslosti (citráty sodný, kyselina jablčná, kyselina citrónová),11% DL-malát-L-citrulín, 10% L-glutamín, arómy, sladidlá (acesulfam K, sukralóza), stabilizátor (arabská guma), vitamín C (kyselina askorbová). * *platí pre všetky príchute Dávkovanie Na 1 dávku rozpustite 1 odmerku prášku (1 odmerka =…

 • Zľava!

  GymBeam BCAA + Lyzín 900 300 tab.

  9,95 

  BCAA + Lyzín 900 obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v podobe leucínu, izoleucínu, valínu a ďalšiu základnú aminokyselinu lyzín. Tie sa podieľajú na syntéze bielkovín v organizme, a navyše patria medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ich naše telo nedokáže samé vyrobiť. Preto je nutné ich pravidelné dodávanie stravou alebo pomocou doplnkov stravy.

 • Zľava!

  GymBeam BCAA 1500 + Lysine 300 tab bez príchute

  16,95 

  BCAA 1500 mg + Lysine obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucín, izoleucín, valín, a lyzín, ktoré sa podieľajú na syntéze bielkovín a tvoria tretinu svalových bielkovín. Ľudské telo ich nedokáže samo vytvoriť, preto ich musí prijímať zo stravy a výživových doplnkov.

 • Zľava!

  GymBeam Bcaa 4:1:1 Instant 500 g grapefruit

  16,95 

  BCAA 4:1:1 Instant obsahuje instantné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L-Leucín, L-Izoleucín a L-Valín v pomere 4:1:1. Sú potrebné pre tvorbu bielkovín, ktoré sú základnou časticou svalového tkaniva, a predstavujú až tretinu svalových bielkovín. Organizmus si ich sám nevie vytvoriť, musí ich preto prijímať zo stravy a v podobe výživových doplnkov. K 250 g baleniu si teraz v košíku vyberiete bezkalorickú omáčku podľa vašej chuti. K 500 g baleniu vám zas pribalíme dózu 4 Stak Black a bezkalorickú omáčku podľa vášho výberu. Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.