Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Zľava!

  ActivLab Arginine 3 120 kaps.

  8,40 

  Arginine 3 obsahuje aminokyselinu arginín v troch formách, ktorými sú alfa-ketoglutarát, pyroglutamát a čistý L-arginín. Je vhodný pre športovcov v období, kedy je telo namáhané počas intenzívnych tréningov.

 • Zľava!

  Amix Arginine 360 kaps.

  17,25 

  Arginín je doplnok stravy v kapsliach s vysokým obsahom semiesenciálnej aminokyseliny l-arginín, jej výhody ocenia predovšetkým športovci. Z arginínu sa v organizme syntetizuje oxid dusnatý, ktorý ovplyvňuje prekrvenie organizmu, a môže tak mať vplyv na kvalitnejší prísun živín k pracujúcim svalom.

 • Zľava!

  Applied Nutrition AAKG 120 kaps.

  14,95 

  AAKG sú kapsule obsahujúce aminozlúčeninu arginín alfa-ketoglutarát. Arginín sa podieľa na syntéze bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty aj udržaniu zdravia kostí. Navyše však tiež podporuje produkciu oxidu dusnatého, čo môže v konečnom dôsledku viesť ku zvýšeniu výkonnosti.

 • Zľava!

  Arginín A.K.G. – GymBeam 500 g bez príchute

  10,70 

  Arginín A.K.G. je doplnok výživy s obsahom semi-esenciálnej aminokyseliny arginín. Tá je pre športovcov potrebná najmä v čase svalovej námahy pri intenzívnych tréningoch. Aminokyselina arginín sa totiž podieľa na tvorbe bielkovín v tele.

 • Zľava!

  GymBeam Arginine A.K.G 900 mg 120 tab bez príchute

  7,95 

  Arginín A.K.G je doplnok výživy s obsahom semi-esenciálnej aminokyseliny arginín. Tá je pre športovcov potrebná najmä v čase svalovej námahy pri intenzívnych tréningoch. Aminokyselina arginín sa totiž podieľa na tvorbe bielkovín v tele.

 • Zľava!

  NOW Foods Arginine & Citrulline 120 kaps.

  21,95 

  Arginine & Citrulline 500 mg / 250 mg – NOW Foods Zloženie Hypromelóza (celulózová kapsula), oxid kremičitý, kyselina stearová (rastlinný zdroj), citrát vápenatý a mikrokryštalická celulóza. Dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 2 krát denne Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula) L-Arginín 500 mg L-Citrulín 250 mg Upozornenie Produkt je určený pre dospelých. O…

 • Zľava!

  NOW Foods Arginine & Ornithine 250 kaps.

  25,90 

  Arginín & Ornitín 500 mg / 250 mg – NOW Foods Zloženie Hypromelóza (celulózová kapsula), citrát vápenatý a kyselina stearová (rastlinný zdroj). Dávkovanie Užívajte 2 kapsuly denne najlepšie s džúsom alebo vodou, nalačno, pred cvičením alebo pred spaním. Tabuľka nutričných hodnôt Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly) L-Arginín) 1000 mg L-Ornitín 500 mg Upozornenie Produkt…

 • Zľava!

  NOW Foods L-Arginín 250 kaps.

  17,95 

  L-Arginín 500 mg obsahuje semi-esenciálnu aminokyselinu L-Arginín vo forme kapsúl s vegánskym zložením. Ide o dôležitý prekurzor oxidu dusnatého, ktorý hrá úlohu pri rozširovaní ciev a prekrvení organizmu.