Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

 • Zľava! BeastPink Podložka Yoga Mat Baby Pink

  BeastPink Podložka Yoga Mat Baby Pink

  15,95 

  Podložka Yoga Mat Baby Pink je cvičebná podložka v svetloružovej farbe, ktorá poteší nielen každú správnu jogínku. Vďaka TPE materiálu je veľmi príjemná, mäkká, navyše aj protišmyková, čo oceníte najmä pri tých najzložitejších ásanách. Perfektne tiež poslúži pri strečingu, pilátese alebo pri domácom silovom tréningu.

 • Zľava! BeastPink Podložka Yoga Mat Mint

  BeastPink Podložka Yoga Mat Mint

  15,95 

  Podložka Yoga Mat Mint je cvičebná podložka v mätovej farbe, ktorá poteší nielen každú správnu jogínku. Vďaka TPE materiálu je veľmi príjemná, mäkká, navyše aj protišmyková, čo oceníte najmä pri tých najzložitejších ásanách. Perfektne tiež poslúži pri strečingu, pilátese alebo pri domácom silovom tréningu.

 • Zľava! GAIAM Jute 62905

  GAIAM Jute 62905

  59,95 

  Podložka na cvičenie Yoga Mat Jute Performance je 5 mm hrubá podložka vhodná na cvičenie jogy, pilatesu, strečingu či rehabilitačné cviky. Je vyrobená z prírodnej juty, ktorá dokáže výborne absorbovať pot a vlhkosť, vďaka čomu sa počas tréningu budete cítiť príjemne. Zároveň je jej povrch protišmykový a veľmi mäkký, čo má pozitívny vplyv na kĺby a celkovú stabilitu tela pri cvičení.

 • Zľava! GAIAM Kocka na jogu Yoga Block Green

  GAIAM Kocka na jogu Yoga Block Green

  14,50 

  Kocka na jogu Yoga Block Green patrí medzi praktické príslušenstvo na jogu, rehabilitačné cvičenia či strečing. Táto odolná, no zároveň veľmi ľahká kocka, má špeciálne navrhnutý tvar pre čo najjednoduchší úchop počas cvičenia. Protišmykový povrch zaručuje bezpečnosť, zvýšenie stability a balansu. Pri cvičení ju môžete umiestniť pod ruky, nohy či pozadie, kde vám bude slúžiť ako nenahraditeľná opora.

 • Zľava! GAIAM Kocka na jogu Yoga Block Grey

  GAIAM Kocka na jogu Yoga Block Grey

  14,50 

  Kocka na jogu Yoga Block Grey patrí medzi praktické príslušenstvo na jogu, rehabilitačné cvičenia či strečing. Táto odolná, no zároveň veľmi ľahká kocka, má špeciálne navrhnutý tvar pre čo najjednoduchší úchop počas cvičenia. Protišmykový povrch zaručuje bezpečnosť, zvýšenie stability a balansu. Pri cvičení ju môžete umiestniť pod ruky, nohy či pozadie, kde vám bude slúžiť ako nenahraditeľná opora.

 • Zľava! GAIAM Podložka na cvičenie Premium Yoga Mat Marrakesh

  GAIAM Podložka na cvičenie Premium Yoga Mat Marrakesh

  49,95 

  Podložka na cvičenie Premium Yoga Mat Marrakesh je pomôcka na rôzne typy cvičenia. Na dotyk je veľmi príjemná a mäkká. Zabezpečí vám dokonalú stabilitu a pri rôznych intenzívnych pohyboch alebo náročných polohách. S rozmermi 198 x 66 x 0,6 cm ide o nadštandardne veľkú podložku, ktorá je navyše vďaka použitému materiálu šetrná k našej planéte.

 • Zľava! GAIAM Podložka na cvičenie Yoga Mat Elephant

  GAIAM Podložka na cvičenie Yoga Mat Elephant

  54,95 

  Podložka na cvičenie Yoga Mat Elephant je praktická pomôcka na rôzne typy cvičenia. Má výrazný obojstranný dizajn, ktorý zaujme nejedno oko. Hodí sa na tréning jogy, tabaty alebo HIIT. Jej protišmykový a priľnavý materiál vám poskytne dostatočnú stabilitu a veľkou výhodou je, že neobsahuje šesť najškodlivejších ftalátov.

 • Zľava! GAIAM Podložka na cvičenie Yoga Mat Reversible Sun & Moon

  GAIAM Podložka na cvičenie Yoga Mat Reversible Sun & Moon

  77,95 

  Podložka na cvičenie Yoga Mat Reversible Sun & Moon je praktická pomôcka na rôzne typy cvičenia. Má výrazný obojstranný dizajn, ktorý zaujme nejedno oko. Hodí sa na tréning jogy, tabaty alebo HIIT. Jej protišmykový a priľnavý materiál vám poskytne dostatočnú stabilitu a veľkou výhodou je, že neobsahuje šesť najškodlivejších ftalátov.

 • Zľava! Gaiam Premium Radiance

  Gaiam Premium Radiance

  54,95 

  Podložka na cvičenie Yoga Mat Premium Radiance – GAIAM Podložka na cvičenie Yoga Mat Premium Radiance a jej výhody jej rozmery sú 172x61x0.6cm je odolná voči vlhkosti materiálom je PVC bez latexu

 • Zľava! Gaiam Protišmykové ponožky 52223 N/A M/L

  Gaiam Protišmykové ponožky 52223 N/A M/L

  14,95 

  Ponožky na jogu Grippy Yoga Socks Black sú pohodlné ponožky na jogu, ktoré sa postarajú o váš komfort a bezpečie aj bez podložky na cvičenie. Špeciálne tvarované gumové zóny na spodnej časti ponožiek vytvárajú protišmykový povrch, a preto si v nich môžete zacvičiť jogu ozaj kdekoľvek. Navyše prispievajú k lepšej stabilite a balansu počas cvičenia.

 • Zľava! Gaiam Rukavice na jogu Grippy Yoga Gloves Black

  Gaiam Rukavice na jogu Grippy Yoga Gloves Black

  14,95 

  Rukavice na jogu Grippy Yoga Gloves Black sú športové rukavice, ktoré vám dovolia cvičiť jogu komfortne a bezpečne aj bez fitness podložky. Na dlani a prstoch rukavíc sú rozmiestnené odolné gumové zóny s protišmykovou funkciou. Tie zaručujú udržanie stability a balansu počas cvičenia. Rukavice sú vyrobené z veľmi ľahkého priedušného materiálu, vďaka čomu sa pri joge budete cítiť pohodlne.

 • Zľava! GAIAM Skladacia podložka na cvičenie Yoga Mat Cranberry

  GAIAM Skladacia podložka na cvičenie Yoga Mat Cranberry

  32,95 

  Skladacia podložka na cvičenie Yoga Mat Cranberry je ultraľahký a veľmi kompaktný doplnok na tréning. Skladá sa do štvorca a má priľnavú spodnú textúru, ktorá zaručí jej pevné držanie na zemi. Poslúži na ľahkú rozcvičku, jogu, tréning a ďalšie aktivity.

 • Zľava! Gaiam Taška na jogu METRO sivá

  Gaiam Taška na jogu METRO sivá

  42,95 

  Športová taška Metro Charcoal je štýlová taška na cvičenie, ktorá si vás získa nielen trendy dizajnom, ale aj funkčnosťou. Maximálny priestor zaručuje veľké vrecko v prednej časti tašky a na jej boku sa nachádza priestor pre uloženie šejkra či športovej fľaše. Vo vnútri tašky nájdete niekoľko praktických priehradok. Taška navyše disponuje joga popruhom, na ktorý si môžete upevniť vašu podložku na cvičenie.

 • Zľava!

  Gaiam Taška na jogu SUNDIAL sivá

  33,95 

  Taška Yoga Bag Sundial Grey je štýlová športová taška, ktorá vám vďaka bohatému priestoru poslúži na uloženie podložky na cvičenie, uteráka či šejkra. Taška má unikátne a praktické uzatváranie pomocou magnetov. Navyše, disponuje priestranným vreckom vo vnútornej, ale aj vonkajšej časti, kde si môžete uložiť kľúče, mobil či doklady.

 • Zľava! GAIAM Yoga Mat Bag Granite Storm

  GAIAM Yoga Mat Bag Granite Storm

  32,95 

  Taška Yoga Mat Bag Granite Storm je jedinečná športová taška určená na prenos podložky na cvičenie. Vďaka uzatváraniu na zips bude podložka v bezpečí pred vonkajšími vplyvmi či poškodením. Zároveň sa na taške nachádza nastaviteľný popruh cez rameno, ktorý si môžete jednoducho prispôsobiť vašim požiadavkám. Na prednej strane tašky je tiež umiestnené vrecko, ktoré vám poslúži na uloženie menších fitness pomôcok, mobilu, peňaženky či kľúčov.

 • Zľava! GymBeam Skladacia podložka Tatami

  GymBeam Skladacia podložka Tatami

  29,95 

  Skladacia podložka Tatami je dlhá 180 cm a poteší všetkých fanúšikov jogy a pilates. Dá sa prakticky poskladať a jej povrch je ideálny na strečing a posilňovanie počas vašej obľúbenej fitness aktivity. Môžete ju použiť na cvičenie jogy, silový tréning s vlastnou váhou alebo len tak na relax alebo strečing.