Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • Zľava! Climaqx Sada činiek

  Climaqx Sada činiek

  142,38 

  Sada činiek je komplexné riešenie do každej domácej posilňovne. Dodáva sa v kufríku, ktorý obsahuje až 16 kotúčových závaží. Z nich si zostavíte jednoručky presne na mieru pre akýkoľvek tréning. Súčasťou sady je tiež konektor na transformáciu jednoručiek do vzpieračskej tyče. Vďaka tomu s ňou môžete precvičiť kompletne celé telo.

 • Zľava! GymBeam Jednoručka Hexagonal

  GymBeam Jednoručka Hexagonal

  99,95 

  Hexagonálna jednoručka je moderná šesťhranná jednoručná činka, ktorá má pri cvičení všestranné využitie. Vďaka pogumovaniu je vysoko odolná a jej tvar bráni nechcenému pohybu pri odložení. Je vyrobená z kvalitnej ocele a železa a zásluhou vrúbkovania v mieste úchopu sa vám len tak ľahko nevyšmykne z ruky. K dispozícii je v niekoľkých hmotnostných prevedeniach.

 • Zľava! GymBeam Kotúč IRON 51 mm

  GymBeam Kotúč IRON 51 mm

  34,95 

  Kotúč IRON 51 mm je olympijský kotúč s hmotnosťou podľa vášho výberu a priemerom otvoru 51 mm. Je vhodný na silový tréning nie len v domácich podmienkach. Má pogumovaný povrch proti nárazom a tlmí hluk. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, odolný proti opotrebovaniu.

 • Zľava! GymBeam Neoprénové činky 2 x 1 kg

  GymBeam Neoprénové činky 2 x 1 kg

  9,95 

  Neoprénové činky 2 x 1 kg tvoria set 2 činiek s hmotnosťou 1 kg, ktoré budú vaším verným pomocníkom pri tréningu. Jedinečný tvar a protišmykový povrch zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie. Vďaka činkám jednoducho precvičíte ruky, ramená, chrbát, hrudník, no poslúžia vám aj ako záťaž pri kardio či HIIT tréningu.

 • Zľava! GymBeam Neoprénové činky 2 x 2 kg

  GymBeam Neoprénové činky 2 x 2 kg

  14,95 

  Neoprénové činky 2 x 2 kg tvoria set 2 činiek s hmotnosťou 2 kg, ktoré budú vaším verným pomocníkom pri tréningu. Jedinečný tvar a protišmykový povrch zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie. Vďaka činkám jednoducho precvičíte ruky, ramená, chrbát, hrudník, no poslúžia vám aj ako záťaž pri kardio či HIIT tréningu.

 • Zľava! GymBeam Neoprénové činky 2 x 3 kg

  GymBeam Neoprénové činky 2 x 3 kg

  17,95 

  Neoprénové činky 2 x 3 kg tvoria set 2 činiek s hmotnosťou 3 kg, ktoré budú vaším verným pomocníkom pri tréningu. Jedinečný tvar a protišmykový povrch zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie. Vďaka činkám jednoducho precvičíte ruky, ramená, chrbát, hrudník, no poslúžia vám aj ako záťaž pri kardio či HIIT tréningu.

 • Zľava! GymBeam Olympijská tyč LIFTER 20 kg

  GymBeam Olympijská tyč LIFTER 20 kg

  189,95 

  Olympijská tyč LIFTER 20 kg je obojručná tyč vyrobená z ocele, určená na tréning rôznych komplexných cvikov, ako napríklad nadhody, drepy či mŕtve ťahy. S tyčou zvládnete odcvičiť aj rad izolovaných cvikov. Váži 20 kg, je dlhá 220 cm, s priemerom úchopovej časti 28 mm. Je dostatočne pevná a zvládne maximálnu hmotnosť 900 kg. Vďaka vrúbkovanej časti zabezpečí protišmykový a pevný úchop.

 • Zľava! GymBeam Rýchlouzáver na tyč

  GymBeam Rýchlouzáver na tyč

  11,95 

  Rýchlouzáver na tyč dokáže rýchlo zabezpečiť kotúče na osi, a tým zabrániť ich skĺzaniu. Má priemer 51 mm, a je tak ideálny na olympijskú tyč alebo ďalšie činky s priemerom 50 mm. Je vyrobený z odolného plastu a jeden kus váži len 130 g. Má ľahkú manipuláciu, ktorú zvládne každý. Balenie obsahuje 2 praktické rýchlouzávery.