Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

 • Zľava!

  BeastPink Girl Pack balíček

  32,90 

  BeastPink Girl Pack za zvýhodnenú cenu je určený všetkým aktívnym ženám. Obsahuje 1 kg proteínu Yum Yum Whey pre doplnenie bielkovín, beauty nápoj Colla Pink, dva kusy MoiMüv Proteín Cookie a šejker. Vďaka nemu už nebudete zabúdať na pravidelnú dávku proteínu po tréningu.

 • Zľava!

  GymBeam Alpha Male pack balíček

  34,90 

  Alpha Male Pack je kombinácia produktov, ktorú ocenia najmä aktívni športovci. Balíček za zvýhodnenú cenu obsahuje proteín Just Whey s príchuťou čokoládový milkshake, AlphaMale TestoBooster, Multivitamín Men´s Essentials a originálny šejker Sportmixer v čierno-bielej farbe.

 • Zľava!

  GymBeam Guilty Pleasure Pack balíček

  16,95 

  Guilty Pleasure Pack je vytvorený pre milovníkov zdravého maškrtenia. Obsahuje proteínovú nátierku MoiMüv, 2 balenia proteínovej granoly, FitCheat čokoládu, dva kusy MoiMüv Protein Cookie a proteínových čipsov. Týmto bielkovinami nabitým balíčkom za zvýhodnenú cenu môžete telu dodať potrebné živiny, a navyše si pri tom aj pochutnať.

 • Zľava!

  GymBeam Hustle For That Muscle Pack balíček

  49,95 

  Hustle For That Muscle Pack obsahuje starostlivo vybrané produkty, ktoré sú ideálne pre naberanie svalov. Balíček za zvýhodnenú cenu obsahuje proteín FueSix s vanilkovou príchuťou, AlphaMale TestoBooster, Marine Mag+ Drink a šejker Steel White z nerezovej ocele.

 • Zľava!

  GymBeam Immunity Support Package arónia

  59,99 

  Balíček na podporu imunity je unikátny výber vitamínov a prírodných nápojov, ktorý podporí vaše celkové zdravie, psychickú pohodu a dodá vášmu telu dostatok energie. Balíček obsahuje 1x Vitamín D3, 1x Omega 3-6-9, 9x Ginger shot, 9x Turmeric shot, 1x Vitality Complex, 24x BIO Ginger Shot with matcha nebo 24x BIO Ginger shot with aronia a 10 € poukážku na ďalší nákup.

 • Zľava!

  GymBeam Joints & Vitality Support Pack balíček

  19,95 

  Joints & Vitality Support Pack je spojením funkčných doplnkov stravy na podporu zdravia kĺbov, kostí a celkovej vitality. Obsahuje instantnú kĺbovú výživu Articular Drink s pomarančovou príchuťou, Multivitamín Yummies, Omega 3, Vitamín C 1000 mg a Magnesium chelate + B6. To všetko za zvýhodnenú cenu.

 • Zľava!

  GymBeam Nuts & Fruits Bomb Pack balíček

  19,95 

  Nuts & Fruits Bomb Pack je ideálny pre milovníkov zdravých dobrôt. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto si raňajkovú kašu zasype všetkým, čo má doma, určite ho potešíte balíčkom s mixom prírodných orieškov, lyofilizovaným ananásom, arašidovým maslom a BIO kokosovými čipsmi za zvýhodnenú cenu.

 • Zľava!

  GymBeam Weightloss Pack balíček

  36,90 

  Weightloss Pack je ideálny pre všetkých, ktorí sa snažia schudnúť. Obsahuje totiž starostlivo vybrané produkty za zvýhodnenú cenu, ktoré sú ideálne pri chudnutí. V balíčku tak nájdete proteín Just Whey s príchuťou vanilková zmrzlina, spaľovače tukov L-karnitín a synefrín, hliníkové švihadlo a šejker Infinity bez BPA a ftalátov.

 • Zľava!

  GymBeam X-mas Cooking Pack balíček

  33,95 

  X-mas Cooking Pack obsahuje starostlivo vybrané produkty pre každého, kto rád varí a pečie. Ak ste to vy alebo máte vo svojom okolí niekoho takého, určite mu urobíte radosť balíčkom za zvýhodnenú cenu s kokosovým olejom v spreji, vlašskými orechmi, tekutými bielkami, lyofilizovanými jahodami, xylitolom či obľúbenými Flavor Drops.

 • Zľava!

  VanaVita Vegan For Life Pack balíček

  35,90 

  Vegan For Life Pack obsahuje starostlivo vybrané produkty vhodné pre všetkých priaznivcov rastlinnej stravy za zvýhodnenú cenu. V balíčku nájdete BIO Vegan Protein, BIO Multivitamin Vitality Support, 2 BIO vegánske proteínové tyčinky, 2 BIO shoty v obľúbených príchutiach a 500 ml fľašu Bamboo Infuse vhodnú najmä na teplé nápoje do chladného počasia.